AVIDHIFI Celsus Power

  • Takto vypadá a zní skutečná evoluce. Z naší referenční řady byla přenesena velká část komponentů a konstrukce, čímž se realizuje naše neochvějné úsilí o maximální poslechový zážitek v každé cenové třídě.
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AVIDHIFI
579 000 Kč
Kategorie: Stereo koncové zesilovače
Záruka: 2 roky

CELSUS POWER

Stereo výkonový zesilovač nesymetrické konstrukce vycházející ze série Reference; výkon 2x150W/ 8Ω; transformátor s výkonem 1,5KVA; výkonová rezerva kondenzátorů s kapacitou 188.000μF; vstupy: 1x XLR, 1x RCA; výstupy: 1 pár robustních reprosvorek; rozměry: 469x458x196mm
Bezproblémové sladění autoritativního zvuku s ručně vyrobenou technologií znamená, že se jedná o mnohem více než jen symbol statusu, ale o zvukovou zbraň, která pozvedne každý okamžik vašeho hudebního požitku.

 

KLÍČOVÉ FUNKCE

Systém ochrany
Výkonový transformátor 1500VA
Kapacita paměti 188 000uF
Vázací sloupky s vysokým proudem

PŘEKVAPIVÁ REALITA

Společné pro naše větší zesilovače je masivní výkonový transformátor a proudové rezervy, které se jen tak tak protrhnou, aby zajistily, že i ty největší crescendy budou předány s plnou silou.

Hlasy mají kolem sebe úžasnou stabilitu a prostor, díky čemuž je hudební zážitek podmanivý. Zatímco je zde obrovská síla, je zde také kontrola a jemnost, která umožňuje plně odhalit vnitřní detaily s překvapivou realitou.

HUDEBNÍ SPOJENÍ

Je navržen tak, aby vám zpříjemnil hudbu, povzbudil smysly nebo uvolnil atmosféru, ať už máte jakoukoli náladu, ale určitě předčí všechna očekávání a vy budete svou sbírku objevovat znovu a znovu.

Rád se stane samostatným komponentem, ale samozřejmě existuje přirozená přitažlivost partnerského předzesilovače, synergie spojení vytvářející dokonalé hudební spojení.

Oficiální stránky výrobce: AVIDHIFI Celsus Power

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu