DENON HEOS AMP HS2

Podpora audia s vysokým rozlišením
Integrovaný Bluetooth®
Proměňte jakékoliv reproduktory na bezdrátovou zónu.
Stejně snadné bezdrátové použití jako všechny samonapájené modely reproduktorů HEOS.
Pokročilé zesílení třídy D v elegantním kompaktním šasi.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Denon
14 990 Kč 14 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Stereo koncové zesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.8 kg
Citlivost: 150 mV/ 47 kOhm
Frekvenční odezva: 10 Hz až 40 Hz
Napájení: 220 – 240V stejnosměrně, 50/60 Hz
Podpora Dolby: 4 – 16 Ohm
Připojení: 802.11 a/b/g/n/ac, RJ-45 LAN
Rozměry: Š: 22.1 cm, V: 9.3 cm, H: 21.4 cm
Výkon na kanál:: 100W (6 Ohm), 70W (8 Ohm)
Podpora: Bluetooth, WMA, AAC, MP3, FLAC, WAV, ALAC, DSD, USB

HEOS AMP HS2

Do zesilovače můžete připojit dvě klasické reprosoustavy (pro levý a pravý kanál) a (aktivní) subwoofer a vytvořit z nich další zónu HEOS.

HEOS Amp dokáže naplnit prostor skutečně silnou hudební prezentací. Díky výkonu digitálních zesilovačů třídy D přináší výkon až 100W RMS na kanál s nejnižším zkreslením a vysokým proudovým zatížením, které tvoří spolehlivé a stabilní  spojení s reproduktory s nízkou impedancí, včetně 4 ohmových modelů.

S HEOS amp si můžete vychutnat výhody bezdrátového hifi při poslouchání vašich oblíbených reproduktorů s bohatým zvukem dosahujícím úrovně koncertního sálu.

SPOJENÝ DOMOV

Kromě stereo výstupů se na HEOS Amp nacházejí i další možnosti konektivity zahrnující sub výstupu pro připojení aktivního subwooferu. K dispozici jsou také analogové vstupy RCA jacky a aux vstup na 3.5mm jack umožnující přímé připojení sluchátkového výstupu přenosných přehrávačů.

Optický digitální vstup umožňuje připojit digitální zvukové zdroje jako CD přehrávač. USB vstup vám dovolí připojit USB disk a přehrávat si z něj své oblíbené skladby. Přes tento konektor je možné také nabíjet. přenosná zařízení. Vestavěný dual-band systém třídy "N" poskytne bezdrátové připojení. RJ45 Ethernetový port zase kabelové připojení na LAN síti.


DENON HEOS AMP HS2

Stejně jako u dalších modelů bezdrátových reproduktorů HEOS budete moci streamovat své oblíbené skladby a ovládat zařízení pomocí aplikace HEOS App, která je bezplatně dostupná jak pro iOS, tak i pro Android zařízení. S HEOS aplikací můžete poslouchat svou hudbu přes smartphone, tablety či přenosné audio přehrávače, ale také z internetových rádií či streamovacích služeb.

HEOS vám umožňuje poslouchat různé písně v každé z místností, nebo stejnou píseň ve všech místnostech. Naše exkluzivní digitální technologie přináší dokonalou synchronizaci zvuku (na mikrosekundy) a tím zajišťuje kvalitní poslech na nejvyšší úrovni.

Ovládání pro hlasitost a tlačítko ztišení se nacházejí na postranním panelu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pro každého člena společnosti Denon jsou vášeň, umění, a technologie více než módní slova - jsou součástí klíčové filozofie všeho, co děláme. Tyto tři prvky a desetiletí inovací spojených s vynikající prací našich inženýrů, utvářely celou naši firemní kulturu. Každý detail produktu Denon je vyroben s filozofií těchto prvků s jediným cílem: maximalizovat zážitek ze zábavy.

Inovátoři, inženýři a technologie jsou jádrem toho, co dělá produkty Denon tak kultovním.

Prostřednictvím disciplinovaného přístupu k návrhům a výrobě, naši technici zjistili, že dokonalé řemeslné zpracování, přesné strojírenství a bezchybný výkon se odrazí v každém díle, který vyrobíme. Naše řešení často vznikají jako vášnivé studie příkladů z nejširší škály oblastí - včetně fyziky, elektroniky, strojírenství, umění a přírody. Naše neustálé hledání vytvořit perfektní komponentu zábavy nám dává neocenitelnou inspiraci nejen pro nejvýkonnější technická řešení, ale také navíc praktické funkce, které uspokojí různorodé potřeby zábavy. A to je důvod, proč se snažíme neúnavně transformovat kreativní nápady do vedoucích inovací v našem oboru.

Jednoduše řečeno, nic, co nemůže poskytnout více nadšení, zlepšit výkon nebo zlepšit zážitek nepatří do Denon. Víme to, protože nejen stavíme tyto produkty, ale také je používáme. Denon to jsou vyšší standardy, který povýšil smysly a zvýší váš zážitek ze zábavy. To je ten rozdíl, při Denon.

 

Vášeň, umění, technologie

Pro společnost Denon, není audio-video reprodukce jen obchod. Vytváření produktů, které přinášejí nejvyšší kvalitu a radost druhým jsou nejdůležitějším hnacím motorem a důvodem, proč existují. A co víc, naše stálá snaha vytvořit pro vás dokonalou zábavu je klíčem k transformaci kreativních myšlenek do inovací. Snažíme se předvídat potřeby spotřebitelů. To v minulosti zahrnovalo zejména rozvoj mobilních technologií, aby se zákazníci mohli těšit na nejlepší možnou kvalitu reprodukce v jakékoli formě. Přinášíme čistotu zvuku a radost do života našich zákazníků.

Víc než slova

Pro každého člena společnosti Denon jsou vášeň, umění, a technologie více než módní slova - jsou součástí klíčové filozofie všeho, co děláme. Tyto tři prvky a desetiletí inovací spojených s vynikající prací našich inženýrů, utvářely celou naši firemní kulturu. Každý detail produktu Denon je vyroben s filozofií těchto prvků s jediným cílem: maximalizovat zážitek ze zábavy.

Budoucnost

Náš závazek vůči pozůstalosti naší 100 leté historii v oblasti vysoce kvalitního přehrávání zvuku a vizuálních zážitků udává Denon-u cestu do budoucnosti. Poklady našeho dědictví se budeme inspirovat a nadále na nich stavět ve snaze o neustálou preciznost a dokonalost našich produktů. Společnost Denon bude iv budoucnu sledovat nové technologie a nápady, které nás povedou k jedinečným inovacím. Je úplně jedno, jaké inovace budeme muset provést, aby Denon zůstal věrný svým zásadám a povinnostem.

Zpět do obchodu