Bluesound Node (Gen 3)

Bluesound zůstává vůdčí silou revoluce hifi streamingu a nová generace NODE představuje technologický upgrade a vylepšení zvuku, které zvyšuje laťku na dosud nepoznanou úroveň. Vše, co uměla předchozí generace, umí nový NODE lépe. Kromě použití platformy procesoru další generace jsme přidali další vylepšení, která potěší moderního audiofila: nová a vylepšená konstrukce DA převodníku, HDMI eARC vstup, nový intuitivní dotykový panel s rozpoznáním přiblížení ruky, podpora USB výstupu pro externí DA převodníky a prémiovou saténově matnou povrchovou úpravu, která zaručí snadné začlenění NODE do jakékoli zvukové sestavy.

Cílem Bluesound je přinést vysoké rozlišení do každodenního hifi poslechu. NODE je nejnovějším měřítkem tohoto úsilí – perfektní směs zvukové kvality, moderního designu a vysoké hodnoty pro milovníky hudby.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Bluesound
11 990 Kč
Kategorie: Streamery, síťové přehrávače
Záruka: 2 roky
Bezdrátové připojení: PODPORA AIRPLAY 2, DUAL-BAND WI-FI + GIGABIT ETHERNET, DVOUSMĚRNÝ aptX™ HD BLUETOOTH
Hmotnost streameru: 1.09 Kg
Procesor: ČTYŘJÁDROVÝ 1.8GHz ARM® CORTEX™ A53 CPU
Rozměr streameru: 220 x 46 x 146 mm
Síťové vstupy / výstupy: DUAL-BAND WI-FI + GIGABIT ETHERNET
Vstup: HDMI eARC, OPTICKÝ A ANALOGOVÝ
Výstup: 12V TRIGGER VÝSTUP, STEREO ANALOGOVÝ, OPTICKÝ, KOAXIÁLNÍ & USB VÝSTUP A (po budoucím update firmwaru)

 

PRÉMIOVÝ DAC DESIGN

Zcela nová konstrukce DA převodníku se zapojením s diferenciálním výstupem znamená, že náš nový streamer audiofilní třídy nyní zní ještě lépe. Nový NODE zvyšuje poměr signál/šum na -113dB a úroveň zkreslení na pouhých 0.002%, což je citelné zlepšení oproti předchozímu modelu. V tomto smyslu může být NODE nejdostupnějším high-end audio komponentem na planetě.

Bluesound_NODE_WHT-2247_1024x512

NODE_withAM5_BLK_V1_1024x512px

SKUTEČNÝ HIFI STREAMER

Nový NODE zůstává věrný svým hi-res audio základům, ale zároveň nabízí neuvěřitelnou všestrannost pro libovolnou hifi sestavu. Kromě vestavěného výkonného DAC převodníku nyní NODE podporuje také USB Audio 2.0 výstup na konektoru typu A. Přes USB výstup je možné posílat digitální zvuk s rozlišením až 24bit/192kHz do externího DAC dle vaší volby. Samozřejmě získáte i BluOS – špičkový hi-res multiroom systém, který spojuje NODE s veškerou hudbou, která kdy byla natočena. Nekonečný potenciál pro vaši hifi sestavu.

VSTUPY A VÝSTUPY

Díky široké nabídce digitálních a analogových výstupů lze NODE v rámci hifi streamování přirovnat k švýcarskému nožíku. Nový NODE má nyní na zadním panelu také HDMI eARC vstup pro flexibilní instalaci nebo připravenost na budoucí potřeby uživatele. NODE je navržený tak, aby poskytoval stejný komfort v dvoukanálovém TV systému stejně jako v poslechové místnosti audiofila a poskytoval hi-res zážitek bez ohledu na to, kde je používán.

NODE_BLK_Back

NODE_WHT_Top-Down

INTUITIVNÍ DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Elegantní celoskleněné rozhraní s kapacitními dotekovými LED ovladači zdobí horní stranu NODE. Jejich pomocí můžete snadno dotekem ovládat přehrávání, pauzu, hlasitost a nově také předvolby. NODE má zabudovaný také senzor přiblížení, který zaručuje, že LED na dotykovém panelu nevyzařují nechtěné světlo, když nejsou používány a rozsvítí se jen, když k nim přiblížíte ruku.

PŘIPRAVENÝ NA BUDOUCNOST

Čtyřjádrový procesor další generace Bluesound se pyšní silou a rychlostí, která je potřebná pro nejnovější a nejlepší zpracování zvuku a má dost rezervy ve výkonu pro cokoli, co může budoucnost technologií přinést. V tomto smyslu je NODE přespecifikovaný, takže může být součástí vaší poslechové místnosti dlouhé roky nebo dekády.

Bluesound_NODE_BLK-2271_1024x512

NODE_withCalisto_BLK_1024x512px

SATÉNOVÝ POVRCH

Přehrávače Bluesound jsou navrženy tak, aby zapadly do každodenního života. Nový NODE není v tomto odlišný. Matné saténové tělo v bílém nebo černém provedení zapadne bezvadně do každého interiéru. Povrch se snadno čistí od nežádoucího prachu a nečistot a vypadá skvěle vedle vašich milovaných audio komponentů. Ale nakonec, nejvíce z nového NODE budou stejně profitovat vaše uši.

VLASTNOSTI

ČTYŘJÁDROVÝ 1.8GHz ARM® CORTEX™ A53 PROCESOR

32-BIT/384kHz PREMIUM DAC DESIGN

HDMI eARC, OPTICKÝ A ANALOGOVÝ VSTUP

STEREO ANALOGOVÝ VÝSTUP

OPTICKÝ, KOAXIÁLNÍ & USB VÝSTUP

BluOS™ BEZDRÁTOVÝ MULTIROOM HUDEBNÍ SYSTÉM

PODPORA MQA A HI-RES AUDIO STREAMINGU

PODPORA AIRPLAY 2

FUNGUJE S AMAZON ALEXA A GOOGLE ASSISTANT

DUAL-BAND WI-FI + GIGABIT ETHERNET

DVOUSMĚRNÝ aptX™ HD BLUETOOTH

MOŽNOST IR DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ S FUNKCÍ UČENÍ

VSTUP PRO INFRAČERVENÝ SENZOR

12V TRIGGER VÝSTUP

VÝSTUP PRO KABELOVÁ A BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA

VÝSTUP PRO KABELOVÝ A BEZDRÁTOVÝ SUBWOOFER

DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ S PŘEDVOLBAMI

ČERNÉ NEBO BÍLÉ PROVEDENÍ

NODE_BLK_Front-Top

 

 Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

bluesound-banner_wi40

Posláním značky Bluesound je nabízet hudební přehrávače, které dokonale dokáží digitálně zachytit veškerou strukturu, hloubku, čistotu, dynamiku a energii hudby tak, jak byla nahrána interpretem. Naše nekompromisní hardwarové a softwarové produkty, z nichž jsou mnohé patentovány a pyšní se různými světovými prvenstvími, jsou navrženy milovníky hudby pouze pro tento účel. Název, stejně jako všechny ostatní základní aspekty značky, má v této maximálně zaměřené vizi hluboké odůvodnění. Kdybychom měli živé hudbě (mimořádnému zážitku, který značka Bluesound dokonale reprodukuje) přiřadit barvu, byla by to modrá. Jakmile světla zhasnou a ještě předtím, než dozní veškeré pocity, promítá se tato barva do našeho společného zážitku.

Zpět do obchodu