Matrix Audio Element i2

Multifunkční audio streamer a D/A převodník z prestižní řady Element poskytuje kromě online streamování také kvalitní sluchátkový zesilovač.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Matrix Audio
42 990 Kč
Kategorie: Streamery, síťové přehrávače
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
Hmotnost: 3 kg
Audio formáty: AIFF, WAV, WMA, MP3, FLAC, OGG, APE, DFF, AAC, ALAC, AIF, M4A, DSF, CUE, AIFC
Digitální vstupy: koaxiální, optický, USB B, IIS LVDS
Maximální rozlišení: 16-24Bit, 44.1 kHz – 192 kHz
Rozměry: H: 26 cm, Š: 24 cm, V: 6 cm
Streamování: AirPlay 2, Spotify Connect, DLNA/UPnP, TIDAL Connect, Roon Ready
Analogové vstupy: XLR, RCA
Odstup signál / šum: 120 dB

Vysoká kvalita série Element v kompaktním těle

Kompaktní a plně vybavený Hi-Res audio přehrávač vás přenese do světa streamovaného zvuku s vysokým rozlišením. i2 přebírá z řady Element širokou škálu technologií, díky tomu lze přístroj zařadit mezi Top přehrávače ve své kategorii. Matrix Audio i2 lze využívat nejen jako samostatný streamer, kvalitní sluchátkový zesilovač, ale také jako přesný D/A převodník s vysokou flexibilitou. To vše s možností připojení několika komponentů, což umožňuje dostatek digitálních vstupů (optický, koaxiální, USB B, či propojení IIS-LVDS). Nechybí ani moderní HDMI ARC pro maximální stereo vylepšení zvuku z TV. Pro přehrávání z přenosného úložiště (flash disk, HDD) je přítomen USB C vstup. Tento audio přehrávač nabízí široké možnosti propojení i přehrávání a je vhodný pro všechny uživatele, kterým záleží na vysoké kvalitě výrobku.

Jednoduché a spolehlivé ovládání:

Audio streamery Matrix Audio používají vlastní volně stažitelnou ovládací aplikaci (IOS, Google Play) vyvinutou s důrazem na co nejefektivnější a komfortní použití pro snadný výběr přehrávané muziky. S MA playerem lze ovládat prostřednictvím chytrých telefonů nebo tabletů populární hudební streamovací aplikace ve vysokém rozlišení (TIDAL, Qobuz a HIGHRESAUDIO), poslouchat internetové rozhlasové stanice (vTuner a Radio Paradise), přehrávat vlastní hudební soubory skrze DLNA/UPnP a v neposlední řadě využívat populární propojení AirPlay 2, Roon Ready, Spotify Connect a TIDAL Connect. MA Remote App je pravidelně aktualizována pro co nejjednodušší a uživatelsky příjemné používání. Pokud vám však vystačí základní funkce, lze využít dodávaný elegantní hliníkový dálkový ovladač.

Použitá nejmodernější technologie 

O zpracování digitálního přenosu signálu se stará moderní D/A převodník ES9038Q2M umožňující nejvyšší PCM (až 352.8kHz, 384kHz MQA) a DSD (až 22.4MHz) data produkovat ve špičkové kvalitě. Při zpracování digitálního zvuku je důležité co nejefektivněji snížit jitter, díky čipu od Crysteku CCHD-950 (tato hardwareová část je vyzkoušena a převzata z vyšších modelů z řady Element) čímž i2 dokáže nabízet realisticky přesný zvuk plný dynamiky a prostoru. Co nejhladší chod celé jednotky zajišťuje rychlý procesor NXP i.MX 6Quad Cortex-A9.

Přehledný dotykový displej

Hudební streamer nové generace Matrix Audio disponuje přehledným 3,46 palcovým dotykovým LCD displejem, tím lze sledovat veškeré informace o právě probíhající skladbě a umožňuje nastavení dle vašich preferencí. 
Integrován je prémiový plně symetrický sluchátkový zesilovač i pro náročné uživatele, vyžadující nízké zkreslení a minimální šum. Přední panel je osazen ovládacím potenciometrem pro nastavení hlasitosti.

Wifi nebo LAN připojení

Streamer Element 2 je vybaven nejen gigabitovým Ethernetem ale také dvoupásmovým Wi-Fi připojením (2.4 GHz / 5 GHz) čímž poskytuje volnost a také spolehlivost internetového připojení s dostatečnou přenosovou rychlost pro streamování z hudebních služeb nebo vašich audio souborů z lokálních úložišť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Into The Music je slogan, který vyjadřuje stav života s obklopující hudbou všude kolem nás, užívejte si hudbu a integrujte hudbu do našeho života. Hudba je původní záměr.
Matrix Audio v nedávné době oslavilo 10 leté výročí od založení značky společně s nespočet ocenění a spokojených zákazníků po celém světě. Vývoj a historie začala však o mnoho let dříve, když již v roce 2001 v Xi'anu krásném starobylém městě s hlubokou kulturní historií 3 spolužáci ze střední školy spolupracovali na stavbě svých prvních reproduktorů. Jak to tak bývá vášeň v oboru pro dosažení co nejlepšího zvuku spojila jejich nadšení a začít spolupracovat na vývoji zcela nových audio zařízeních. Brzy následovalo rozhodnutí založit novou značku Matrix Electronic Technology Co., LTD Matrix Audio byl tedy na světě!
Zpět do obchodu