Matrix Audio Element M2

Element M2 audio streamer je multifunkční komponent pro přehrávání Hi-Res zvuku s vynikajícím integrovaným sluchátkovým zesilovačem, který dokáže streamovat online či přehrávat lokální hudební soubory ve špičkové kvalitě.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Matrix Audio
82 990 Kč
Kategorie: Streamery, síťové přehrávače
Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
Hmotnost: 4 kg
Audio formáty: AIFF, WAV, WMA, MP3, FLAC, OGG, APE, DFF, AAC, ALAC, AIF, M4A, DSF, CUE, AIFC
Digitální vstupy: koaxiální, optický, USB B, HDMI ARC, IIS LVDS
Maximální rozlišení: 16-24Bit, 44.1 kHz – 192 kHz
Rozměry: Š: 28 cm, H: 26 cm, V: 6 cm
Streamování: AirPlay 2, Spotify Connect, DLNA/UPnP, TIDAL Connect, Roon Ready
Analogové výstupy: RCA, XLR, 6.35 mm SNR

Bohatá vybavenost a flexibilita

Kompaktní a plně vybavený Hi-Res audio přehrávač vás přenese do světa streamovaného zvuku s vysokým rozlišením. Element M2 lze využívat nejen jako samostatný streamer, ale také jako vysoce kvalitní D/A převodník s flexibilní možností připojení několika komponentů, díky čemuž nabízí dostatek digitálních vstupů (optický, koaxiální, USB B nebo propojení IIS-LVDS). Nechybí ani moderní HDMI ARC pro maximální stereo vylepšení zvuku z TV. Pro přehrávání z přenosného úložiště (flash disk, HDD) je přítomen USB C vstup. Integrovaný je prémiový, plně symetrický sluchátkový zesilovač pro náročné uživatele, kteří vyžadují nízké zkreslení a minimální šum. Přední panel je rovněž vybaven ovládacím potenciometrem pro nastavení hlasitosti.

Přehledný displej

Hudební streamer nové generace Matrix Audio je vybaven přehledným, 3,46 palcovým dotykovým LCD displejem, který umožňuje sledovat všechny informace o právě přehrávané skladbě a nastavit zařízení podle vašich preferencí.

Jednoduché a spolehlivé ovládání:

Audio streamery Matrix Audio používají vlastní, volně stažitelnou ovládací aplikaci (iOS, Google Play), vyvinutou pro co nejefektivnější a nejkomfortnější použití při výběru přehrávané hudby. S MA playerem lze ovládat populární hudební streamovací aplikace ve vysokém rozlišení (TIDAL, Qobuz a HIGHRESAUDIO) prostřednictvím chytrých telefonů nebo tabletů, poslouchat internetové rozhlasové stanice (vTuner a Radio Paradise), přehrávat vlastní hudební soubory skrze DLNA/UPnP a využívat populární propojení AirPlay 2, Roon Ready, Spotify Connect a TIDAL Connect. MA Remote App je pravidelně aktualizována pro co nejhladší a nejstabilnější používání. Pro základní funkce lze pohodlně použít dodávaný elegantní hliníkový dálkový ovladač.

Špičkové komponenty

O zpracování digitálního přenosu signálu se stará prémiový D/A převodník ES9028PRO, který umožňuje produkovat data ve špičkové kvalitě při nejvyšších PCM (až 352.8 kHz, 384 kHz MQA) a DSD (až 22.4 MHz). Pro možnost synchronního/asynchronního režimu je použit čip Crystek CCHD-950. Pro maximální eliminaci šumu a nežádoucího rušení jsou komponenty umístěny do dvou nezávislých obvodových jednotek. Jednotlivé části audio obvodu využívají nezávislé lineární napájení, což zajišťuje vyšší čistotu celkového hudebního výkonu. Hladký chod celé jednotky zajišťuje rychlý procesor NXP i.MX 6Quad Cortex-A9.

Neomezené internetové připojení

Streamer Element 2 je vybaven nejen gigabitovým Ethernetem, ale také dvoupásmovým Wi-Fi připojením (2.4 GHz / 5 GHz), což poskytuje volnost a spolehlivost internetového připojení s dostatečnou přenosovou rychlostí pro streamování z hudebních služeb nebo vašich audio souborů z lokálních úložišť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Into The Music je slogan, který vyjadřuje stav života s obklopující hudbou všude kolem nás, užívejte si hudbu a integrujte hudbu do našeho života. Hudba je původní záměr.
Matrix Audio v nedávné době oslavilo 10 leté výročí od založení značky společně s nespočet ocenění a spokojených zákazníků po celém světě. Vývoj a historie začala však o mnoho let dříve, když již v roce 2001 v Xi'anu krásném starobylém městě s hlubokou kulturní historií 3 spolužáci ze střední školy spolupracovali na stavbě svých prvních reproduktorů. Jak to tak bývá vášeň v oboru pro dosažení co nejlepšího zvuku spojila jejich nadšení a začít spolupracovat na vývoji zcela nových audio zařízeních. Brzy následovalo rozhodnutí založit novou značku Matrix Electronic Technology Co., LTD Matrix Audio byl tedy na světě!
Zpět do obchodu