Matrix Audio Mini-i 4

Streamer s bohatou digitální konektivitou pro online streamování hudby ze všech populárních hudebních aplikací a lokálních úložišť v nejvyšší kvalitě.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Matrix Audio
19 990 Kč
Kategorie: Streamery, síťové přehrávače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Hmotnost: 2 kg
Audio formáty: AIFF, WAV, WMA, MP3, FLAC, OGG, APE, DFF, AAC, ALAC, AIF, M4A, DSF, CUE
Digitální vstupy: koaxiální, optický, USB B, LAN, HDMI ARC, USB-C
Maximální rozlišení: 16-24Bit, 44.1 kHz – 192 kHz
Rozměry: V: 6 cm, Š: 23 cm, H. 19 cm
Streamování: Spotify Connect, DLNA/UPnP, TIDAL Connect
Analogové vstupy: RCA
Analogové výstupy: RCA, XLR
Odstup signál / šum: 127 dB

Nejen streamer ale také skvělý DAC

V portfoliu Matrix Audio se objevuje novinka – hudební streamer mini-i 4, vybavený nejnovějším čipem ES9039Q2M D/A od ESS Sabre. Díky tomu nejen streamuje audio, ale poskytuje i vysoce kvalitní D/A převod s vysokým SNR a extrémně nízkým zkreslením, což zaručuje vynikající zážitek při poslechu různých hudebních žánrů. O rychlý chod se stará procesor Quad Cortex-A55 2.0GHz.

Jednoduché a spolehlivé ovládání:

Streamery Matrix Audio využívají vlastní ovládací aplikaci pro efektivní a pohodlný výběr hudby. S aplikací MA Player lze ovládat vysokorychlostní hudební streamovací aplikace (TIDAL, Qobuz a HIGHRESAUDIO), poslouchat internetové rozhlasové stanice (vTuner a Radio Paradise), přehrávat vlastní hudební soubory skrze DLNA/UPnP a využívat populární propojení AirPlay 2, Spotify Connect a TIDAL Connect. Aplikace MA Remote je pravidelně aktualizována pro co nejhladší a stabilní používání. Matrix Audio mini-i 4 lze také snadno ovládat pomocí 3,46 palcového dotykového LCD displeje, který poskytuje metadata přehrávaných skladeb a stav zařízení. Streamer mini-i 4 lze doplnit o přehledné dálkové ovládání RM5 navržené speciálně pro řadu mini-i.

Nechte se unést Hi-Res audio zvukem

Díky podpoře zmíněných hudebních služeb a aplikací dokáže mini-i 4 přehrávat online skladby v 24bitové Hi-Res kvalitě nebo z lokálního úložiště NAS či USB až do nejvyššího rozlišení 768 kHz PCM, DSD512 a MQA audio. Hudební soubory jsou v aplikaci MA kategorizovány pod "Knihovnou", což umožňuje snadné vyhledávání hudby podle alb, skladeb, umělců, žánrů, skladatelů, interpretů, věku, štítků atd. Jednoduše procházejte a přehrávejte své hudební sbírky.

Bohatá konektivita

Mini-i 4 je vybaven rozsáhlou konektivitou digitálních vstupů (LAN, COAXIAL & OPTICAL, USB B Audio, moderní HDMI ARC včetně podpory CEC) a analogového RCA vstupu, což jej činí skvělou hudební centrálu pro převod jakéhokoli zdroje audia do vysokého rozlišení ve vynikající kvalitě. Robustní šasi s celkovou váhou 1,3 kg disponuje kvalitními analogovými symetrickými XLR i RCA výstupy, což zajišťuje flexibilní zapojení do jakéhokoli zesilovače. Mini-i 4 je vybaven gigabitovým Ethernetem, což zaručuje spolehlivost internetového připojení s dostatečnou přenosovou rychlostí pro streamování hudby z hudebních služeb nebo přehrávání audio souborů z lokálních úložišť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Into The Music je slogan, který vyjadřuje stav života s obklopující hudbou všude kolem nás, užívejte si hudbu a integrujte hudbu do našeho života. Hudba je původní záměr.
Matrix Audio v nedávné době oslavilo 10 leté výročí od založení značky společně s nespočet ocenění a spokojených zákazníků po celém světě. Vývoj a historie začala však o mnoho let dříve, když již v roce 2001 v Xi'anu krásném starobylém městě s hlubokou kulturní historií 3 spolužáci ze střední školy spolupracovali na stavbě svých prvních reproduktorů. Jak to tak bývá vášeň v oboru pro dosažení co nejlepšího zvuku spojila jejich nadšení a začít spolupracovat na vývoji zcela nových audio zařízeních. Brzy následovalo rozhodnutí založit novou značku Matrix Electronic Technology Co., LTD Matrix Audio byl tedy na světě!
Zpět do obchodu