Matrix Audio Mini-i Pro 4

Streamer s integrovaným sluchátkovým zesilovačem a bohatou digitální konektivitou, umožňující online streamovat hudbu ze všech populárních hudebních aplikací včetně lokálních úložišť v nejvyšší kvalitě

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Matrix Audio
25 990 Kč
Kategorie: Streamery, síťové přehrávače
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Hmotnost: 2 kg
Audio formáty: AIFF, WAV, WMA, MP3, FLAC, OGG, APE, DFF, AAC, ALAC, AIF, M4A, DSF, CUE
Digitální vstupy: koaxiální, optický, USB–B, LAN, HDMI ARC, USB-C
Maximální rozlišení: 16-24Bit, 44.1 kHz – 192 kHz
Rozměry: H: 19 cm, V: 6 cm, Š: 23 cm
Streamování: AirPlay 2, Spotify Connect, DLNA/UPnP, TIDAL Connect, Roon Ready
Analogové vstupy: RCA
Analogové výstupy: RCA, XLR, 6.35 mm SNR, 4.4 mm
Odstup signál / šum: 127 dB

Nejen streamer ale také skvělý DAC a Sluchátkový zesilovač

Absolutní novinka od Matrix Audio - hudební streamer mini-i 4 Pro. Přichází s moderním čipem ES9039Q2M D/A od ESS Sabre. Nejde jen o obyčejný streamer, ale také o vysoce kvalitní D/A převodník, který nám dává na výběr z různých hudebních žánrů s vynikající kvalitou zvuku. A co se týče rychlosti, tu zajišťuje rychlý procesor Quad Cortex-A55 2.0GHz.

Plně symetrický sluchátkový zesilovač s duálním výstupním portem

Model mini-i Pro 4 je vybaven kvalitním sluchátkovým zesilovačem se dvěma výstupními porty pro velikost 6,35 mm a 4,4 mm symetrickým výstupem, poskytující flexibilní možnosti připojení pro různé typy sluchátek. Díky plně symetrickému obvodu zesilovače minimalizuje mini-i Pro 4 rušení při přenosu signálu a efektivně zvyšuje výstupní výkon a kvalitu zvuku, díky tomu lze připojit i velice náročná sluchátka s vysokou impedancí.

Jednoduché a spolehlivé ovládání

Matrix Audio si dává záležet na tom, abyste měli co nejlepší zážitek z hudby. Proto vyvinuli vlastní ovládací aplikaci, která vám umožní pohodlně vybírat hudbu přímo ze svého telefonu či tabletu. Aplikace MA Remote App je pravidelně aktualizována, aby vám poskytovala co nejhladší a stabilnější zážitek.

Přehledný dotykový displej

S mini-i 4 Pro můžete mít všechny informace o hudbě na dosah ruky. Displej s vysokým rozlišením vám ukáže obrázky alb, metadata skladeb a stav zařízení. A pokud preferujete fyzické tlačítko, můžete si přikoupit dálkové ovládání RM5.

Nechte se unést Hi-Res audio zvukem

Díky podpoře zmíněným hudebním službám a aplikacím dokáže mini-i 4 přehrávat online skladby v 24bitové Hi-Res kvalitě nebo z lokálního úložiště NAS či USB až do nejvyššího rozlišení 768 kHz PCM, DSD512 a MQA audio. Hudební soubory budou z NAS či USB v MA aplikaci kategorizovány pod „Knihovnou“, což vám umožní snadno najít požadovanou hudbu na základě alb, skladeb, umělců, žánrů, skladatelů, interpretů, věku, štítků atd. Jednoduše procházejte a přehrávejte své hudební sbírky.

Bohatá konektivita

Mini-i Pro 4 je vybaven širokou škálou připojení, která vám umožní propojit ho s jakýmkoliv audio video zařízením. Ať už se jedná o analogový RCA či digitální COAXIAL & OPTICAL, USB B Audio nebo moderní HDMI ARC, s mini-i 4 Pro to jde snadno.

Wifi nebo LAN připojení:

Navíc má mini-i Pro 4 nejen gigabitový Ethernet, ale také dvoupásmové Wi-Fi připojení (2.4 GHz / 5 GHz), takže si můžete být jisti spolehlivým internetovým připojením s dostatečnou přenosovou rychlostí pro streamování hudby z hudebních služeb nebo přehrávání audio souborů z lokálních úložišť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Into The Music je slogan, který vyjadřuje stav života s obklopující hudbou všude kolem nás, užívejte si hudbu a integrujte hudbu do našeho života. Hudba je původní záměr.
Matrix Audio v nedávné době oslavilo 10 leté výročí od založení značky společně s nespočet ocenění a spokojených zákazníků po celém světě. Vývoj a historie začala však o mnoho let dříve, když již v roce 2001 v Xi'anu krásném starobylém městě s hlubokou kulturní historií 3 spolužáci ze střední školy spolupracovali na stavbě svých prvních reproduktorů. Jak to tak bývá vášeň v oboru pro dosažení co nejlepšího zvuku spojila jejich nadšení a začít spolupracovat na vývoji zcela nových audio zařízeních. Brzy následovalo rozhodnutí založit novou značku Matrix Electronic Technology Co., LTD Matrix Audio byl tedy na světě!
Zpět do obchodu