Matrix Audio X-Sabre 3

Nejnovější generace audio streamerů od Matrix Audio nese označení X-Sabre 3. Zároveň lze použít i jako špičkový DAC.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Matrix Audio
79 990 Kč
Kategorie: Streamery, síťové přehrávače
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Hmotnost: 4 kg
Audio formáty: AIFF, WAV, WMA, MP3, FLAC, OGG, APE, DFF, AAC, ALAC, AIF, M4A, DSF, CUE
Digitální vstupy: koaxiální, optický, USB–B, LAN
Rozměry: H: 22 cm, V: 5 cm, Š: 31 cm
Streamování: AirPlay 2, Spotify Connect, DLNA/UPnP, TIDAL Connect, Roon Ready
Analogové vstupy: XLR, RCA
Odstup signál / šum: 134 dB

Design a kvalita zvuku na prvním místě

Po více než čtyřech letech vývoje a testování Matrix Audio přichází nová generace špičkového audio streameru X-SABRE 3. Je postaven na zcela přepracovaném a pevném šasi. Od samého začátku byl zaměřen na dosažení nejlepšího možného výkonu a zvuku ve své kategorii, přičemž se nesmírně dbalo i na design. Co se týče vzhledu, streamer dostal zcela nový LCD displej s vysokým rozlišením, který poskytuje detailní informace o právě přehrávaném obsahu včetně obrázku alba. Moderní dotykový panel doplňuje celkový vzhled, na kterém najdete nejen potřebné funkce, ale také možnost přepínání mezi synchronním a asynchronním režimem pro maximální přesnost. K tomu je k dispozici i moderní aplikace MA Remote App (pro iOS a Google Play), která umožňuje pohodlné ovládání přehrávání oblíbených hudebních alb z online služeb (TIDAL, Spotify, HIGHRESAUDIO, QOBUZ) nebo z lokálních úložišť přímo z chytrých telefonů nebo tabletů.

Flexibilní konektivita 

Ovládací pohodlí je jedním z klíčových aspektů, a proto X-SABRE 3 nabízí spolehlivou konektivitu pro maximální pohodlí ovládání pomocí moderních aplikací, které podporují populární hudební služby, jako jsou TIDAL Connect a Spotify Connect. Samozřejmostí je i podpora Airplay 2. Pro zajištění stabilního připojení pro přehrávání Hi-Res souborů z hudebních služeb a NAS úložišť jsou streamery vybaveny výkonnými dvoupásmovými WiFi anténami (2,4GHz / 5GHz) skrytými pod vrškem z tvrzeného skla, které zachovává elegantní design. Pro ty, kteří preferují kabelové připojení, je k dispozici LAN vstup Gigabit Ethernet.

Špičkový hardware

X-SABRE 3 je vybaven všemi důležitými digitálními vstupy (koaxiální, optický, USB-B) včetně IIS-LVDS digitálního portu. Pro zpracování digitálního signálu je využit prémiový D/A převodník ES9038PRO, který umožňuje reprodukovat PCM (až 352,8kHz, 384kHz MQA) a DSD (až 22,4MHz) data ve špičkové kvalitě. Pro asynchronní režim je použit čip Crystek CCHD-950. Komponenty uvnitř šasi (napájecí zdroj, analogová a digitální část) jsou odděleny a odizolovány pro maximální eliminaci šumu a nechtěného rušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Into The Music je slogan, který vyjadřuje stav života s obklopující hudbou všude kolem nás, užívejte si hudbu a integrujte hudbu do našeho života. Hudba je původní záměr.
Matrix Audio v nedávné době oslavilo 10 leté výročí od založení značky společně s nespočet ocenění a spokojených zákazníků po celém světě. Vývoj a historie začala však o mnoho let dříve, když již v roce 2001 v Xi'anu krásném starobylém městě s hlubokou kulturní historií 3 spolužáci ze střední školy spolupracovali na stavbě svých prvních reproduktorů. Jak to tak bývá vášeň v oboru pro dosažení co nejlepšího zvuku spojila jejich nadšení a začít spolupracovat na vývoji zcela nových audio zařízeních. Brzy následovalo rozhodnutí založit novou značku Matrix Electronic Technology Co., LTD Matrix Audio byl tedy na světě!
Zpět do obchodu