Kharma Enigma Veyron Subwoofer

Modelová řada Enigma Veyron je výsledkem hledání absolutní zvukové dokonalosti, kterému zakladatel, šéfkonstruktér a majitel firmy Kharma International Charles van Oosterum zasvětil 30 let svého života. Enigma Veyron Collection představuje snoubení state-of-the-art technologií se špičkovým designem a vášnivou touhou po co nejvěrnější reprodukci hudby.

Na dotaz
Značka: Kharma
1 260 000 Kč
Kategorie: Subwoofery

Enigma Veyron Subwoofer je nekompromisní aktivní subwoofer navržený a postavený tak, by tuto ultimátní kolekci reproduktorových soustav doplnil o hlubokou a rychlou basovou složku v adekvátním estetickém provedení.

Jeho ozvučnice je vyrobena ze čtyři centimetry silných bloků tropického dřeva a hliníkových plátů, zatímco měnič je 15palcový se sendvičovou kompozitní membránou.

Subwoofer je dodáván s integrovaným DSP nebo se separátním DSP modulem. Ten je vhodné použít v případě, že reprosoustavy z řady Enigma Veyron chcete podpořit více než dvěma subwoofery.

Frekvenční rozsah 17 Hz - 250 Hz, maximální výkon 400 wattů. Rozměry 591 x 780 x 687 mm.

Enigma Veyron Subwoofer lze instalovat do Enigma Veyron Audio Racku, v takovém případě ovšem vzhledem k jeho hmotnosti mohou být instalovány pouze dva subwoofery v jednom racku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Kharma vyrábí exkluzivní high-end audio výrobky do luxusních interiérů. Nabízí širokou škálu výrobků od reproduktorů, přes elektroniku a kabely až po vlastní designový audio nábytek. Všechny systémy jsou vyvíjeny, sestavovány a testovány v Bredě s maximální péčí vysoce specializovaných specialistů.

Zpět do obchodu