REL Arrow Wireless

Arrow Wireless

Wireless poskytuje Arrow konektivitu kabelového připojení REL s flexibilitou umístění v rámci bezdrátové sítě. (Kompatibilní pouze se serií T / i) 

! (Není kompatibilní s Tzero) !

Skladem na showroomu
Značka: REL Acoustics
7 490 Kč
Kategorie: Subwoofery
Záruka: 24 měsíců
Možnost použití: řada T
Rozměry modulu: 130 x 89 x 82.5 mm

BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ ARROW ™

Arrow ™ je metoda bezdrátový přenos s nulovou kompresí a poskytuje výkon podobný dražším bezdrátovým systémům rychle, spolehlivě a bez tenkého, vysušeného zvuku, který většina bezdrátových systémů poskytuje. Částečně toho lze dosáhnout vyloučením často velmi pomalých způsobů doručování signálu nabízených běžnými systémy založenými na technologiích Bluetooth a wi-fi. Arrow představuje něco, co lze nazvat průlomem v oblasti nákladů, protože využívá technologii LSI (large scale integrated circuit chips) ke snížení nákladů na náš systém přibližně o 30% při zachování téměř veškerého výkonu.

Tato svoboda umožňuje ultravysoký výkon bez těžkopádné spleti kabelu, což umožňuje pečlivé umístění, aniž by jste byli omezeni délkou kabelu, a může vést k lépe znějícímu a méně přeplněnému zážitku. Umožní vám umístit subwoofery i ve vzdálených rozích místnosti, podél skleněných stěn nebo na podlahy z tvrdého dřeva, kde by kabel jinak znehodnotil estetický dojem.

High Level

DOMÁCÍ KINO NEBO STEREO

Arrow umožňuje současnou distribuci našeho vychvalovaného VYSOKOÚROVŇOVÉHO připojení A .1 / LFE potřebného pro vysoce kvalitní domácí kino. Tímto způsobem jsou podporovány jak 2kanálové hudední systémy, tak vícekanálové domácí kino, aniž by bylo nutné připojovat či odpojovat váš subwoofer REL.

Vysokoúrovňový vstup je navržen tak, aby přijímal stereofonní (dvoukanálové) signály ze svorek reproduktorů vašeho přijímače, zesilovače či integrovaného zesilovače. Má to tu výhodu, že zajistíte, aby váš subwoofer přijímal přesně stejný signál jako hlavní reproduktory, což znamená, že charakter basů z hlavního systému se přenáší do sub-basového systému. Je to velmi důležitý bod, který společně s našimi Natural RollOff obvody zajišťuje mnohem lepší systémovou integraci sub-basového systému s hlavním systémem.

 

JEDNODUCHÉ PÁROVÁNÍ

Arrow jsme navrhli a zkonstruovali speciálně pro řadu T / i, což nám umožnilo vyvinout holistické řešení, které funguje tak krásně, jak vypadá. Není třeba žádných složitých operací se zařízeními čekajíc na synchronizaci, jaké najdete u řešení skrze Bluetooth, protože Arrow je vybaven tandemovým vysílačem a přijímačem, který se připojuje přímo na zadní straně vašeho T / i. Párování spočívá v připojení vysílače a přijímače (trvá přibližně 10 sekund), následném zapnutí vysílače a 2 přepínačů. Než uvolníte druhý přepínač, uslyšíte z vašeho suwooferu REL neuvěřitelnou kvalitu zvuku.

 

 

Oficiální stránky výrobce: Arrow Wireless

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Výrobce REL ACOUSTICS je zaměřen na jediný cíl, umožnit posluchači z pohodlí domova zažít perfektní audio zážitek ať už pro milovníky stereo poslechu nebo filmového fanouška. Jak to tak bývá, na počátku zrodu dnes již světově uznávané značky stála touha po dokonalejším zvukovém zážitku. Vše začalo nespokojeností jednoho muže s výkonem subwooferů, které byly v té době k dispozici. Ostatně tato hnací síla zůstává i nadále a snaha o dokonalý zvuk přetrvává dodnes. Díky neustálým inovacím v technologiích, které tato společnost neustále vylepšuje, zdokonaluje a integruje do svých subwooferů, řadí Rel k naprosté špičce na trhu.  zaměřená na jediný cíl přinést dokonalý hudební zážitek k posluchači do obýváků ať už v podobě stereo reprodukce či filmový úžasný zážitek.

 

Zpět do obchodu