REL Longbow Transmitter

REL LongBow Wireless

Modul REL LongBow je snadno použitelný bezdrátový systém s nulovou kompresí a ultravysokou kvalitou, který váš systém osvobodí od omezení v podobě konvenčních kabelů. ( kompatibilita s REL No. 25, 212 / SE, S / 5 SHO, S / 3 SHO, Carbon Limited a Habitat1).

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: REL Acoustics
8 990 Kč
Kategorie: Subwoofery
Záruka: 24 měsíců
Možnost použití: REL No. 25, 212/SE, S/5 SHO, S/3 SHO, Carbon Limited, and included with Habitat1.

LongBow umožňuje bezdrátově odesílat velmi rychlé, nekomprimované basy ve stejné místnosti přibližně na vzdálenost 15m (závisí na rozmístění nábytku v místnosti). Konvenční bezdrátové systémy fungují tak, že výrazně komprimují zvuk, přenášejí komprimovaný digitální bitový tok vzduchem a poté jej rozšiřují zpět do „původní“ podoby. Výsledkem je znatelné zpoždění v rychlosti (inženýři toto zpoždění označují jako latenci) a nezajímavá kvalita, která často trpí nedostatkem „plnosti“. LongBow mění digitální tok signálu ze 16 bitů na 24 bitů a poté odesílá nekomprimovaný signál o vzorkovací frekvenci 48 kHz. Odstraněním komprese a následným upsamlingem za použití audiofilských A / D převodníků má za následek rychlé (obvykle až o 80 procent rychlejší, než tradiční systémy založené na Bluetooth nebo Wi-Fi), bohaté a přirozené basy.

RYCHLÝ, NEKOMPRIMOVANÝ BASS

Inženýři se při vytváření nejlépe znějícího bezdrátového systému v branži opravdu nezastavili. Tým vyvinul LongBow pro přenos vysokoúrovňového signálu jakož i kanálu .1, takže kvalitu REL Theatre Reference lze udržet i při použití našeho bezdrátového systému. Tento přístup produkuje bohaté, přirozené a teplé basy ve stereo systémech, jakož i skvělou a dokonalou dynamiku v  systémech .1. Bezdrátově. Přepínání mezi hudbou a zvukem filmu nevyžaduje žádné přepínání vstupů, změnu nastavení subwooferu apod.

JEDNODUCHÉ PROPOJENÍ

Perfect Pair ™. Pro většinu lidí je hraní si s párováním počítačů frustrující, takže naši inženýři zadali našim technikům omezení párování pouze na dva jednoduché přepínače. Celková doba instalace? Asi za 10 sekund si můžete užít vysoce výkonné basy, osvobozené od limitujících kabelů. Vyzkoušejte modely REL vybavené LongBow u autorizovaného prodejce REL ve vašem okolí.

 

 

Oficiální stránky výrobce: REL Longbow Wireless

 

REL Longbow Wireless

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Výrobce REL ACOUSTICS je zaměřen na jediný cíl, umožnit posluchači z pohodlí domova zažít perfektní audio zážitek ať už pro milovníky stereo poslechu nebo filmového fanouška. Jak to tak bývá, na počátku zrodu dnes již světově uznávané značky stála touha po dokonalejším zvukovém zážitku. Vše začalo nespokojeností jednoho muže s výkonem subwooferů, které byly v té době k dispozici. Ostatně tato hnací síla zůstává i nadále a snaha o dokonalý zvuk přetrvává dodnes. Díky neustálým inovacím v technologiích, které tato společnost neustále vylepšuje, zdokonaluje a integruje do svých subwooferů, řadí Rel k naprosté špičce na trhu.  zaměřená na jediný cíl přinést dokonalý hudební zážitek k posluchači do obýváků ať už v podobě stereo reprodukce či filmový úžasný zážitek.

 

Zpět do obchodu