Samsung 4K OLED (2022) S95B

  • OLED 4K
  • Neural Quantum Processor 4K
  • LaserSlim Design
  • Dolby Atmos
Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Samsung
34 990 Kč
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 27.6 kg

Bezkonkurenční barevná rozmanitost s OLED

S95B displays intricately blended color graphics which demonstrate long-lasting colors.

Hluboká černá a syté barvy samosvítících pixelů

OLED
Na rozdíl od běžných televizorů OLED nabízí jedinečný televizor OLED společnosti Samsung bezkonkurenčně hlubokou černou, čistou bílou a plné odstíny živých barev. Díky špičkovému samosvítícímu LED si můžete vychutnat přesnější, čistší a jasnější obraz než kdykoli předtím.

Zvýšený jas a barvy pomocí neuronových sítí

Neuronový kvantový procesor 4K
Vysoce inteligentní procesor OLED vytváří dokonalý zážitek ze sledování 4K. Namísto jedné neuronové sítě k analýze vizuálních dat využívá OLED Quantum Processor 4K data generovaná 20 neuronovými sítěmi k vylepšení každého vizuálního detailu obsahu 4K.

Dokonale štíhlý design

Design LaserSlim
Mimořádně štíhlý design, který již na první pohled vypadá mimořádně stylově a zároveň je velmi odolný. Minimalistické rámečky a tenký zadní profil dokonale zapadnou do každého interiéru - bez ohledu na jeho velikost.

Reproduktory s horním vyzařováním Dolby Atmos

Dolby Atmos®
Nové reproduktory Samsung s horním vyzařováním přinášejí nadčasový zážitek z poslechu Dolby Atmos, který hráče plně vtáhne do děje díky vysoce kvalitnímu vícerozměrnému zvuku.
Oficiální stránky výrobce: Samsung 55" OLED 4K QE55S95B Série S95B (2022)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Samsung Electronics neustále vytváří novou budoucnost. Zkoumáme neznámé a objevujeme technologie, které pomáhají lidem na celém světě vést šťastnější a zdravější život.

Příběh firmy započal v roce 1969, kdy společnost Samsung vznikla za účelem pomáhat lidem dosáhnout nemožného. Po více než 50 letech stále inovuje a vytváří technologie, které boří staré i nové bariéry, aby lidé mohli dělat tao, co dosud nedokázali. I nadále se firma řídí stejným cílem a proto jsou pro nás lidé - a věci, na kterých jim záleží - středobodem všeho, co vytváříme.

 

 

Zpět do obchodu