Sony 4k Full Array LED X90L Series (2023)

  • HLOUBKA JAKO VE SKUTEČNÉM SVĚTĚ: Cognitive Processor XR™ | Full Array LED
  • HARMONIE ZVUKU A OBRAZU: Technologie Acoustic Multi-Audio™
  • ZLEPŠTE SVŮJ HERNÍ VÝKON: Herní nabídka
  • KRÁSNÝ DESIGN BEZ RUŠIVÝCH PRVKŮ: Design s hladkými okraji
Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: SONY
59 999 Kč 38 999 Kč 33 999 Kč 199 999 Kč od 33 999 Kč
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky
Sony 4k Full Array LED X90L Series (2023)
můžete vidět na showroomu

Zářivý kontrast.
Živé barvy.

Náš úžasný televizor s rozlišením 4K s obrazovkou Full Array LED poháněný procesorem Cognitive Processor XR™ přináší realistickou hloubku a intenzivní kontrast. Nová struktura místního ztlumení vdechuje scénám život. Slyšené odpovídá viděnému.

Ohromující jas. Pronikavý kontrast.

Živý. Jasný. Ostrý. Dopřejte si krásný obraz, který bere dech, plný realistické hloubky na naší obrazovce Full Array LED ovládané procesorem Cognitive Processor XR™.

Intenzivní kontrast,
vnímejte tu hloubku

Cognitive Processor XR™ ovládá protisvětlo světelné diody Full Array LED v zónách pro mimořádně realistický kontrast v jasných i tmavých oblastech současně.

Harmonizovaný zvuk. Synchronizovaný obraz. 

Ať už sledujete cokoli, procesor Cognitive Processor XR™ reprodukuje zvuk tak, že dokonale odpovídá ději.

Hrajte s časem. Buďte neporazitelní.

Naše televizory BRAVIA XR™ dokáží zachytit nádhernou grafiku a zvukové scény dnešních her. Chcete více? Spárujte televizor s konzolí PlayStation®️5 a nechejte se zcela pohltit.

Tenká konstrukce. Vyrobena z kovu.

Tenký, hladký a sofistikovaný. Skutečná krása tohoto televizoru však spočívá v tom, jak se zaměřuje na to důležité – na obraz.

Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnosti

BRAVIA CAM™ detekuje vzdálenost mezi vámi a televizorem a upravuje jas pro kvalitu obrazu, která je optimální pro vaši polohu v místnosti.

Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem

Technologie XR Surround vytváří virtuální prostorový zvuk, a to pouze za pomoci reproduktorů televizoru pro 3D zvuk, bez stropních či nahoru nasměrovaných reproduktorů. Naše televizory BRAVIA XR™ jsou také kompatibilní s technologií Dolby Atmos®.

Ideální poslech zvuku odkudkoli

Technologie BRAVIA CAM™ sleduje vaši polohu a upravuje levé a pravé vyvážení zvuku pro optimální akustiku. Můžete si tak kdekoli dopřávat stejnou kvalitu zvuku, jako kdybyste seděli přímo před televizorem.

Praktický způsob, jak ovládat svůj televizor

Snadné jako lusknutí prsty. Funkce ovládání gesty umožňuje přepínat kanály, měnit hlasitost a používat řadu dalších funkcí jednoduchými gesty bez použití dálkového ovladače.
Oficiální stránky výrobce: Sony 4K Ultra HD X90L series

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu