Sony 4k OLED A80L Series (2023)

  • MIMOŘÁDNÝ KONTRAST: Cognitive Processor XR™ | OLED
  • ZVUK PŘÍMO Z OBRAZOVKY: Technologie Acoustic Surface Audio+™
  • ZLEPŠTE SVŮJ HERNÍ VÝKON: Herní nabídka
  • MENŠÍ DOPAD NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ: Panel Eco Dashboard
Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: SONY
129 999 Kč 50 990 Kč 66 990 Kč 119 990 Kč od 50 990 Kč
Kategorie: Televize
Záruka: 2 roky

Temně černá.
Bohatý zvuk.

Náš televizor OLED Pure Black poháněný procesorem Cognitive Processor XR™ přináší pozoruhodný kontrast a každičký detail, dokonce i v oslnivém světle či hlubokém stínu. Zvuk vychází přímo z obrazovky, proto je dokonale podmanivý.

Mimořádný jas, čistá černá

Spojte naši jasnou, čistě černou obrazovku OLED s výkonnou inteligencí našeho procesoru Cognitive Processor XR™ a získáte obraz, který je skutečnému životu blíže, než kdy předtím.

Kontrast. Jako sám život.

Tajemstvím je špičkový jas a čistá černá. Najednou uvidíte veškeré podrobnosti, hloubku a texturu, která často u některých obrazovek chybí.

Reproduktor obrazovky,
vždy pohlcující zážitek

Jak se vám příběh bude odvíjet před očima, uslyšíte zvukovou stopu, která přesně odpovídá ději. Velmi podobně, jako je tomu v kině.

Hrajte s časem. Buďte neporazitelní.

Naše televizory BRAVIA XR™ dokáží zachytit nádhernou grafiku a zvukové scény dnešních her. Chcete více? Spárujte televizor s konzolí PlayStation®️5 a nechejte se zcela pohltit.

Navržena s funkcemi šetrnými k životnímu prostředí

Skvělý obraz i zvuk nesmí nikdy poškozovat životní prostředí. Neúnavně pracujeme na tom, abychom snížili svůj vliv na planetu.
Oficiální stránky výrobce: Sony 4k OLED A80L

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu