Cambridge Audio AXR 100

100 W pro každý kanál - ideální pro napájení reproduktorů různých velikostí, včetně stojanových, ideální pro středně velké a velké místnosti.
Integrovaný FM/AM tuner - s RDS a 40 předvolbami stanic
Vestavěný gramofonový předzesilovač MM - připojte a přehrávejte z gramofonu, žádné další zařízení nejsou potřeba
Vestavěný Bluetooth 5.0 - snadné bezdrátové připojení k chytrým telefonům apod.
Štíhlý elegantní design - klasický hi-fi design se stylovým bílým LED displejem
Digitální a analogové vstupy - spousta zadních konektorů pro audio zdroje
Sluchátkový konektor plné velikosti a vstup Aux-In - na předním panelu pro větší komfort

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Cambridge Audio
14 890 Kč
Kategorie: Tunery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.1 kg
Maximální spotřeba energie: 550W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu: <0,5 W
Digitální výstupy: PCM 16-24 bitů S/P DIF koaxiální 32-192 kHz TOSlink optický 32-192 kHz
Bluetooth®: 5,0 A2DP/AVRCP podpora SBC
Tunerová pásma: Evropské AM (522-1629kHz) FM (87,5-108MHz) / americké AM (530-1710kHz) FM (87,5-108MHz)
Vstupní impedance: 47 kΩ || 270 pF (MM) zisk 41 dB (MM)
Frekvenční odezva: 5Hz - 50 kHz

Všestranný zvuk na prvním místě

 

Zesilovač AXR100 s výkonem 100 W a tunerem FM/AM je zesilovač, který je třeba brát vážně - díky integrovanému gramofonovému předzesilovači pro snadné připojení gramofonu a technologii Bluetooth umožňující bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonu. Vyhrazený výstup pro subwoofer pro hnací basy a dvě sady výstupů pro reproduktory zvyšují atraktivitu R100. Zatímco spousta konektorů vpředu a vzadu buduje tuto všestrannost.

Vaše cesta za zvukem

AXR100 je výkonný přijímač, který je zaměřen na poslech hudby a jejího záznamu z různých zdrojů - včetně vlastního integrovaného tuneru. Hi-fi separáty, jako je AXR100, jsou navrženy tak, aby přijímaly signál, zesilovaly ho a vysílaly do vašich reproduktorů. Vyberte si reproduktory podle vlastního gusta - tento mocný přístroj vám rozhodně poskytne spoustu možností.

Přímý přenos rádia

Při všech těch řečech o streamování je někdy snadné zapomenout na prosté potěšení z rádia. Zapněte ho a on jednoduše funguje. S AXR100 můžete naprogramovat až 40 oblíbených stanic a znovu je načítat, aniž byste museli znovu skenovat. Informace o stanicích se díky systému RDS zobrazují na bílém LED displeji s bodovou maticí.

Uvolněte ocelová kola

Vestavěný gramofonový stupeň je jedním z mnoha es v rukávu modelu AXR100. Gramofon můžete zapojit přímo do zadních zástrček bez jakékoli další sady. Kompatibilita s pohyblivými magnety znamená, že funguje s celou řadou gramofonů - včetně toho vintage, který jste vždycky chtěli oprášit. Brzy budete přehrávat desky, které již vlastníte, a plánovat další nákupy.

Bluetooth - streamování je snadné

Díky integrovanému rozhraní Bluetooth 5.0 můžete na přehrávači AXR100 snadno přehrávat hudbu z telefonu, notebooku nebo jiného kompatibilního zařízení. Je to skvělý způsob, jak s vámi mohou přátelé sdílet hudbu, což vám pomůže objevit nová oblíbená alba - dříve než utratíte za vinylovou kopii.

Připojení ke zvuku

AXR100 je velmi kvalitně propojený receiver se třemi páry analogových vstupů RCA, gramofonovou sekcí s pohyblivým magnetem pro gramofon a dvojicí nahrávacích výstupů. K dispozici je jeden digitální koaxiální vstup a také 2 optické konektory. Kvalitní Hi-fi reproduktorové propojovací konektory pro 2 sady reproduktorů umožňují bezpečné připojení tlustého kabelu pro autentický zvuk.

Navrženo pro život

Stejně jako ostatní modely řady AX sdílí i model AXR100 náš styl Lunar Grey s minimalistickou fasádou, černou ocelovou skříní a "plovoucí" podstavou. Tento nadčasový vzhled umožňuje postupnou modernizaci naší řady. Relativně štíhlá konstrukce v klasické hi-fi šířce 430 mm také značí, že AXR100 lze snadno zařadit do tolik oblíbeného systému.
Oficiální stránky výrobce: Cambridge Audio

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro vynikající poměr kvality vůči ceně.

Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Je až neuvěřitelné, jak kvalitní zvuk tyto dostupné přístroje dokáží předvést. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio komponentů jedinečnou alternativu.

Zpět do obchodu