Nordost Heimdall 2 USB cable

Digitální USB kabel značky Nordost ze série Heimdall 2 z řady Norse 2.

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Nordost
14 590 Kč 17 490 Kč od 14 590 Kč
Kategorie: USB kabely
Záruka: 24 měsíců

Vylepšením Blue Heaven USB 2.0 od Nordost, Heimdall 2 USB 2.0 dramaticky pozvedne váš hifi systém na zcela novou úroveň výkonu a poskytne jedničky a nuly s účinností a pečlivostí nezbytnou k udržení správné impedance.

Díky zkušenostem získaným při výrobě úspěšných produktů, jako jsou kabely Blue Heaven HDMI a USB 2.0, může Nordost dále vylepšovat digitální vedení prostřednictvím své nejmodernější, proprietární technologie. Heimdall 2 USB 2.0 je zkonstruován ze 4 x 20 AWG lankových, postříbřených 99,99999% OFC vodičů, uspořádaných v přesné, kroucené dvojité šroubovici, aby byla zajištěna impedance znaků, snížena hlučnost a minimalizována kontaminace přeslechy. Za účelem zvýšení dielektrika jsou vodiče zavěšeny v proprietárním FEP Dual Mono-Filament společnosti Nordost, který je nově optimalizován pro zvýšení flexibility a mechanického tlumení. Přidejte dvouvrstvý plášť ze stříbrné fólie a stříbrný pletený štít a extrémní rychlosti přenosu dat Heimdall 2 překonávají standardy USB 2.0.

Aby bylo dosaženo ještě vyšší úrovně, Heimdall 2 USB 2.0 implementuje mechanicky laděné délky. Tato technika, používaná v řadách Nordost's Odin, Norse 2 a Valhalla 2, snižuje vnitřní mikrofony a vysokofrekvenční impedanční rezonanci, což vám v konečném důsledku umožňuje vychutnat si dynamiku, koherenci a vyváženost živé hudby hrané v pohodlí vaší vlastní poslechové místnosti.

Možnost prodloužení kabelů za příplatek 2900Kč/1m.

Možné provedení s koncovkami:

 

Oficiální stránky výrobce: HEIMDALL 2 USB 2.0 CABLE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu