Nordost Tyr 2 USB cable

Digitální USB kabel značky Nordost ze série Tyr 2 z řady Norse 2.

 
Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Nordost
34 690 Kč 42 690 Kč od 34 690 Kč
Kategorie: USB kabely
Záruka: 24 měsíců

Kabel Tyr 2 USB 2.0 zaručeně posune váš počítačový audio systém na další úroveň. Implementuje design s pevným jádrem, který je nezbytný při práci s kabelem tohoto kalibru. Tento zásadní upgrade zcela eliminuje negativní účinky interakce pramenů a efektu pokožky. Každý ze čtyř 20 AWG vodičů s pevným jádrem je poté zabalen do patentované technologie Dual Mono-Filament společnosti Nordost a poté je uzavřen do extrudovaného FEP, což snižuje kapacitu kabelu a zvyšuje rychlost signálu i šířku pásma.

Kabel Tyr 2 USB 2.0 uspořádá své vodiče v přesné, kroucené geometrii dvojité spirály, aby byla zajištěna charakteristická impedance, minimalizovány přeslechy a snížen šum. Pro ještě další snížení šumu a ochranu signálové cesty USB před jakýmkoliv externím rušením používá Nordost dvouvrstvý plášť ze stříbrné fólie a stříbrný opletený štít. Nakonec, před ukončením pozlacenými, plně stíněnými konektory, je Tyr 2 USB oříznut na mechanicky vyladěné délky, které snižují vnitřní mikrofony a vysokofrekvenční impedanční rezonanci.

Stejně jako u všech produktů Nordost je kabel Tyr 2 USB 2.0 ručně vyroben v USA, což zajišťuje vysokou úroveň kvality výroby a extrémní přesnost potřebnou k výrobě kabelů USB schopných překonat jitter a chyby časování. Kabel Tyr 2 USB 2.0 je řešení, které potřebujete, abyste dosáhli vynikajícího zvukového podání, širokého dynamického rozsahu a přesného načasování, které jste u počítačového zvuku hledali.

Možnost prodloužení kabelů za příplatek 8000Kč/1m.

Možné provedení s koncovkami:

 

Oficiální stránky výrobce: TYR 2 USB CABLE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu