Samsung The Terrace venkovní televize (2023)

  • The Terrace - venkovní televizor
  • Outdoor TV - odolná proti vodě, prachu a žáru (IP55), ideální například na pergolu
  • Quantum HDR 2000 - vysoký jas a kontrast zaručí jasný obraz i ve venkovním prostředí
  • Antireflexní obrazovka a Široké pozorovací úhly
  • Smart TV - velký počet aplikací a možnost propojení s mobilním telefonem
Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Samsung
159 990 Kč 99 990 Kč 119 990 Kč od 99 990 Kč
Kategorie: Venkovní, outdoor televize
Záruka: 2 roky

 

Samsung QLED, nyní na venkovní použití

1
*Skutečný produkt se může lišit od zobrazeného obrázku. Prohlédněte si naši galerii produktů. *Obrázky a videa jsou simulovány a slouží pouze pro ilustraci. *The Terrace je navržen pro umístění a použití ve venkovním stinném prostředí. Televizor může být částečně vystaven okolnímu/nepřímému slunečnímu záření, ale přímému slunečnímu světlu je třeba se vyhnout.

Jasná a brilantní – QLED 4K venkovní TV

Ultra jasná kvalita obrazu

Pokud jde o kvalitu obrazu vnitřní televize, od společnosti Samsung očekávejte jen to nejlepší. Díky QLED 4K a schopnosti zvýšit jas až na úroveň 2 000 nitů, můžete nyní zažít vynikající kvalitu obrazu, která garantuje jasný obraz i ve venkovním prostředí.

*Typický jas na základě interních testovacích standardů a může se změnit v závislosti na prostředí sledování nebo konkrétních podmínkách.
 
2
3

Televize stvořená pro život venku

Odolnost vůči povětrnostním podmínkám (IP55)

The Terrace je vaše celoroční řešení pro venkovní zábavu. Nezáleží na ročním období, jeho odolnost proti povětrnostním vlivům IP55 poskytuje plný výkon a ochranu před venkovními živly, včetně vlhkosti, prachu a tepla. Díky The Terrace není počasí důvodem k obavám.

*Ochrana proti vodě a prachu na základě standardu IP55 (International Protection Rating) a bezproblémového provozu při teplotách mezi -31 až 50 °C. *IP55 (International Protection Rating): Stupně ochrany poskytované kryty (IEC 60529).
4

Vychutnejte si obraz bez kompromisů

QLED 4K MR240

The Terrace garantuje 100% objem barev – přesné zobrazení barev při jakékoliv úrovni jasu a to i ve venkovním prostředí. Působivá vysoká rychlost pohybu odstraní rozostření mezi rychle se měnícími scénami, a zajistí tak mimořádně plynulý zážitek ze sledování při hraní her nebo při sledování sportu, filmů atd.

5
*100% objem barev měřený v režimu Movie Mode a barevném prostoru DCI-P3, certifikováno VDE. *Index pohybové rychlosti zohledňuje všechny tři faktory, které přispívají k technologii pohybu: obnovovací frekvence panelu, rychlost obrazového procesoru a technologie podsvícení.
601

Více detailů, méně oslnění

Antireflex

The Terrace je vybaven speciální antireflexní vrstvou, která spolehlivě zabrání nežádoucím odrazům světla. Tím zvyšuje kontrast obrazu a všech detailů. Slunečné dny jsou nyní dokonalými dny, kdy si můžete svůj oblíbený obsah užít venku.

*Předvedení. *The Terrace je navržen pro umístění a použití ve venkovním stinném prostředí. Televizor může být částečně vystaven okolnímu/nepřímému slunečnímu záření, ale přímému slunečnímu světlu je třeba se vyhnout.

Objevte detaily v odvážných kontrastech

Přímé zadní podsvícení

Přesně řízené podsvícení se inteligentně přizpůsobí, aby poskytovalo bohatší černou barvu. Připravte se na ostré detaily s bezkonkurenčním kontrastem.

*Direct Full Array Numerical Index je založen na technologiích podsvícení, antireflexu a vylepšení kontrastu.

7_1
701 702

Upgradujte vše, co se vám líbí, na 4K

4K AI Upscaling

Upscaling 4K AI využívá výkonný kvantový procesor Samsung, který automaticky analyzuje vstupní zdroj, aby snížil šum obrazu, obnovil ztracené detaily a definoval hrany kolem objektů a textu. Nyní můžete získat obraz a zvuk v rozlišení 4K bez ohledu na zdroj.

 
*Sledování se může lišit podle typu obsahu a formátu.

Okolí se mění, obraz zůstává dokonalý

Adaptivní obraz

Aktivně se přizpůsobí prostředí automatickým nastavením jasu. Zažijte dokonalý obraz bez ohledu na denní dobu nebo obsah, který sledujete.

Nejlepší obraz Samsung HDR, od zářivých barev až po nejtmavší detaily

Quantum HDR 2 000

Schopnost zvýšení jasu až na 2 000 nitů nastavuje nový standard pro zobrazení detailů. Užijte si bohaté, přesné barvy a hlubší kontrast s ostrými detaily. Dynamické mapování tónů HDR10+ upravuje barvy a kontrast scénu po scéně a umožňuje vám ocenit i ty nejmenší nuance.

8
*Rozsah technologie Quantum HDR hovoří o jasu podle interních testovacích standardů a může se měnit v závislosti na prostředí sledování nebo konkrétních podmínkách.

Odemkněte telefonem ještě více možností

*Podporuje smartphone se systémem Android a iOS.
9

Klepněte a zrcadlete

Tap View

Zrcadlení filmů nebo hudby ze smartphonu do televize je stejně snadné jako klepnutí. Když klepnete na televizor pomocí smartphonu, televizor rozpozná klepnutí a automaticky začne zrcadlit. Přepnout na televizi je tedy rychlé a snadné a můžete si i nadále užívat svůj oblíbený obsah.

*Pouze kompatibilní zařízení. *Při použití NFC v televizi se automaticky aktivuje Bluetooth na vašem mobilním telefonu. *Tato služba funguje pouze tehdy, když je zapnutá televize a mobilní telefon. *Tap View bude k dispozici od 2. kvartálu 2020. *Nezapomeňte klepnout mimo obrazovku a rohy rámečku. Může dojít k poškrábání nebo rozbití obrazovky televizoru nebo mobilního zařízení. *Doporučujeme používat mobilní zařízení s nasazeným krytem a lehce na něj poklepat na libovolném vnějším okraji televizoru.

Zobrazit více obsahu najednou

Multi View

Multi View rozděluje vaši televizní obrazovku na dvě části, přičemž obsah, který sledujete, je umístěn na jedné straně a zrcadlí obrazovku vašeho mobilního telefonu na straně druhé. To znamená, že se už nemusíte dívat mimo televizní obrazovku, abyste viděli na svůj telefon.

*Dostupná technologie, funkce, GUI (grafické uživatelské rozhraní) a inteligentní funkce se mohou lišit podle oblasti, poskytovatele služeb, síťového prostředí, mobilních zařízení nebo produktu a mohou se bez předchozího upozornění změnit. *Skutečná uživatelská zkušenost se může lišit. *Pouze kompatibilní zařízení.

10

Zrcadlení obrazovky podle vašich potřeb

Mobilní zrcadlení

11 12
AirPlay 2 SmartThings

Díky integrovanému AirPlay 2 můžete bez námahy přehrávat filmy, pořady, hudbu a fotografie na The Terrace přímo z iPhonu, iPadu nebo Macu.

Spusťte film na svém smartphonu během vašich cest a po návratu domů snadno přepněte na televizor Samsung. Ať už se jedná o Android nebo iOS, aplikace SmartThing usnadňuje připojení a zábavu
*Funkce AirPlay 2 je k dispozici na všech chytrých televizorech Samsung 2020 a novějších. *Apple a AirPlay 2 jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích. *AirPlay 2 vyžaduje iOS 12.3 nebo novější nebo macOS 10.14.5 nebo novější. *Dostupné technologie, funkce, GUI (grafické uživatelské rozhraní) a vlastnosti se mohou lišit podle oblasti, poskytovatele služeb, síťového prostředí nebo produktu a mohou se bez předchozího upozornění změnit.
13 14
TV Wi-Fi připojení Připojení Bluetooth® TV

Užijte si bezproblémový venkovní televizní zážitek s bezdrátovým připojením k vašim oblíbeným poskytovatelům obsahu, stejně jako k mobilním telefonům, soundbarům nebo jiným kompatibilním zařízením.

Spárujte smartphone nebo externí reproduktor s The Terrace a získejte delší venkovní televizní a hudební zážitky.

OneRemote s odolností do každého počasí

Dálkové ovládání s certifikací IP56

Připojte svá externí zařízení k The Terrace a nechte OneRemote převzít kontrolu nad vaším zážitkem z venkovní televize. Váš OneRemote je však více než jen všestranné a velmi pohodlné dálkové ovládání. Může se také pyšnit certifikací IP56 pro celoroční ochranu před povětrnostními vlivy - déšť, vlhkost, prach a teplo.

15
16

Výkonný, integrovaný a snadno použitelný

Ovládání One Remote / aplikace SmartThings / Smart Hub

Díky The Terrace bude váš digitální život hračkou. Dálkové ovládání One Control a aplikace SmartThings vám umožní snadný přístup a ovládání připojených zařízení. Smart Hub můžete také použít ke snadnému vyhledávání obsahu, procházení webu a objevování úžasných aplikací.

*Pouze kompatibilní zařízení. *Každé zařízení musí být připojeno k Wi-Fi nebo jiné bezdrátové síti. *Musí být stáhnutá a nainstalovaná aplikaci SmartThings. *Aktuální produkty včetně dálkového ovládání se mohou lišit od zobrazeného obrázku. Prohlédněte si naši galerii produktů. *Pro interoperabilitu prostřednictvím SmartThings by všechna zařízení měla být registrována pod jedním účtem Samsung. *Dostupná technologie, funkce, GUI (grafické uživatelské rozhraní) a smart funkce se mohou lišit podle oblasti, poskytovatele služeb, síťového prostředí, mobilního zařízení nebo televizního produktu a mohou být bez předchozího upozornění změněny.

Užijte si The Terrace ještě více s aplikací Samsung
AS GS SGS
111 113 114
117 116

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Samsung Electronics neustále vytváří novou budoucnost. Zkoumáme neznámé a objevujeme technologie, které pomáhají lidem na celém světě vést šťastnější a zdravější život.

Příběh firmy započal v roce 1969, kdy společnost Samsung vznikla za účelem pomáhat lidem dosáhnout nemožného. Po více než 50 letech stále inovuje a vytváří technologie, které boří staré i nové bariéry, aby lidé mohli dělat tao, co dosud nedokázali. I nadále se firma řídí stejným cílem a proto jsou pro nás lidé - a věci, na kterých jim záleží - středobodem všeho, co vytváříme.

 

 

Zpět do obchodu