KEF Ci100.2QR vestavný reproduktor

Dvoupásmový vestavný reproduktor s cerfifikací IP64, odnímatelným zadním boxem a širokým vyzařovacím úhlem měniče Uni-Q.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: KEF
4 490 Kč
Kategorie: Vestavné
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.5 kg
Impedance: 4 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 10 - 50W
Citlivost: 83dB (2.83V/lm)
Frekvenční odezva: 90Hz-27kHz
Montážní hloubka: 77,5mm
Montážní otvor: Ø 158mm
Rozměr: Ø 193,4mm; hloubka: 81mm

Ci100.2QR

Populární řada Soundlight je další významnou inovací od společnosti KEF. Po instalaci jsou reproduktory Soundlight tak malé, že splynou s halogenovými svítidly, a i přesto vás ohromí svým úžasným výkonem díky mimořádně širokému rozptylu patentovaného Uni-Q od společnosti KEF.

 

Oficiální stránky výrobce: Ci100.2QR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu