KEF Ci 130QRfl vestavný reproduktor

Dvoupásmový vestavný reproduktor se širokým vyzařovacím úhlem díky výjimečnosti měniče Uni-Q.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: KEF
10 990 Kč
Kategorie: Vestavné
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.45 kg

Ci130QRfl

Ci130QRfl, který je součástí řady Ci Q, je postaven na Uni-Q od společnosti KEF, takže funguje jako jednobodový zdroj, který v kombinaci s technologií Tangerine Waveguide rozptyluje nedotčený zvuk po celé místnosti. Ci130QRfl je kulatý reproduktor, zatímco Ci130QSfl má identické ovladače ve čtvercovém formátu.

 

Oficiální stránky výrobce: Ci130QRfl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu