KEF Ci130QSfl

Dvoupásmový vestavný reproduktor se širokým vyzařovacím úhlem díky výjimečnosti měniče Uni-Q.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: KEF
10 990 Kč
Kategorie: Vestavné
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.6 kg
Impedance: 8 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 10-100W
Citlivost: 87dB (2.83V/ 1m)
Frekvenční odezva: 45Hz - 34kHz
Montážní hloubka: 101mm
Montážní otvor: 158x158mm
Rozměr: 200,5x200,5x103,6mm

Ci130QSfl

Ci130QSfl, který je součástí Ci Q series, je postaven na Uni-Q od společnosti KEF, takže funguje jako jediný bodový zdroj, který v kombinaci s technologií Tangerine Waveguide šíří nedotčený zvuk po celé místnosti. Ci130QSfl je čtvercový reproduktor, zatímco Ci130QRfl má identické ovladače v kulatém formátu.

 

Oficiální stránky výrobce: Ci130QSfl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu