KEF Ci160.2CL

Dvoupásmový koncentrický vestavný reproduktor voděodolný s certifikací IP64.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: KEF
6 290 Kč
Kategorie: Vestavné
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.6 kg
Impedance: 8 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 10-100W
Citlivost: 89dB (2.83V/ 1m)
Frekvenční odezva: 52Hz-20kHz
Montážní hloubka: 84,5mm
Montážní otvor: 274x194mm
Rozměr: 303x223x89mm

Ci160.2CL

Ci-C Series nabízí ideální úvod do světa vlastních instalačních reproduktorů. Díky sofistikovanému Uni-Q ovladači KEF „sit anywhere“, který umisťuje výškový reproduktor do akustického středu kuželu basů / středního pásma, umožňuje výškovému reproduktoru i basovému reproduktoru působit jako jediný bodový zdroj, který šíří zvuk široce a rovnoměrně po celém pokoji.

Ošetření odolné vůči povětrnostním vlivům chrání reproduktory před vlhkostí a UV zářením. Ultratenké rámečky, které jsou sotva viditelné na okraji výjimečně plochých mřížek, znamenají, že se řada C nenápadně vejde do vašeho domova.

 

Oficiální stránky výrobce: Ci160.2CL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu