KEF Ci 160TR vestavný reproduktor

Ultra SLIM dvoupásmový vestavný ultra úzký (36mm) reproduktor.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: KEF
8 590 Kč
Kategorie: Vestavné
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1 kg

Ci160TR

Může se pochlubit nejnovější inkarnací naší impozantní 4.5 palcový středobasový ovladač T Series a výkonný 1palcový výškový reproduktor, ultratenké nové reproduktory řady T series Ci otevírají nové možnosti, jak si užít nekompromisní kvalitu zvuku KEF, kde je prostor nad stropem prémiový. Ci160TR, který vyžaduje montážní hloubku menší než 36 mm, se pohodlně vejde do velmi úzkých stropních prostor, a je proto určen pro náročné aplikace, jako jsou dnešní luxusní výškové byty nebo váš hudební systém. 

 

Oficiální stránky výrobce: Ci160TR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu