Anthem MDX 12

Vícekanálový zesilovač značky Anthem ze série MDX

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Anthem
56 190 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7,5 kg
Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
Rozměry: H: 43 cm, Š: 44 cm, V: 5 cm
Kanály: 12
Regálový prostor (odstraněné nožičky): 1U
Režim vysokého výkonu (přemostění) RMS na kanál (8 Ohm): 280 W
Vstupy (analogové): 6x pár RCA (levý/pravý), 2x pár RCA (sběrnice levý/pravý)
Vstupy (spouštění): 1x 3,5 mm (5 - 24 V DC/AC)
Výstupní výkon RMS na kanál (4 Ohm): 150 w
Výstupní výkon RMS na kanál (8 Ohm): 75 W
Výstupy (ostatní): 1x 3,5mm spouštěcí smyčka, 2x páry RCA (sběrnice levá/pravá)
Výstupy (úroveň reproduktorů): 6x odnímatelných vodičů typu Phoenix (levý/pravý) pro vodiče do 12AWG
Zóny: Až 6
Anthem MDX 12
Novinka

Čistá síla společnosti Anthem

S výkonem 75 W x 12 kanálů při 8 ohmech nebo až 150 W x 12 kanálů při 4 ohmech přináší MDX-12 výkon, stačí jen přidat ovládání. MDX-12 se vzdává vestavěného přepínání Matrix svých pokročilých sourozenců MDX-8 a MDX-16 a místo toho nabízí 6 vyhrazených analogových vstupů přiřazených každé zóně a 2 volitelné globální analogové vstupy. Jednoduše přidejte zdroje nebo matrici podle svého výběru a MDX-12 je připraven dodat vašim reproduktorům skutečný výkon Anthem. Přestože je MDX-12 navržen pro distribuovaná audio řešení, díky svému robustnímu výstupnímu výkonu je vhodný také pro přidání dalších kanálů výkonu do systému domácího kina


Kompaktní velikost, mohutný výkon

Zdroj MDX-12 zabírá pouze jedno místo v racku 1U a může se pochlubit vysoce účinným kompaktním zdrojem napájení, který je schopen ve svém elegantním šasi dodávat výkon až 1 000 W. Tento zesilovač zkonstruovaný společností Anthem je navržen tak, aby vyhovoval různým vlastním reprosoustavám, a nabízí výkon až 75 W při 8 ohmech a 150 W při 4 ohmech ve svých 12 kanálech. Pro ty, kteří hledají ještě větší výkon, umožňuje MDX-12 přemostění kanálů. Při přemostění poskytuje působivý výkon 280 W při 8 ohmech. Navzdory svému silnému výkonu zůstává MDX-12 pod tlakem chladný díky konstrukci chlazené ventilátorem, což zajišťuje nepřerušovaný přísun energie i v těch nejnáročnějších scénářích.

Anthem MDX 12

Vestavěné ochrany pro nekompromisní výkon

MDX-12 využívá integrované zesilovací čipy s vestavěnými ochranami, včetně ochran proti překročení proudu, teploty a napětí. Kromě toho je zesilovač vybaven několika tepelnými čidly strategicky umístěnými na desce, která monitorují kolísání teploty. Tato ochranná opatření zajišťují spolehlivý výkon a zabraňují poškození zesilovače i připojených reproduktorů, díky čemuž je MDX-12 vhodný pro distribuované audio systémy v různých prostředích při zachování optimálních bezpečnostních a kvalitativních standardů.
Anthem MDX 12
Anthem MDX 12

Výhoda společnosti Anthem

Výrobky Anthem, za kterými stojí více než 35 let zkušeností s domácím designem a inovativním zvukovým inženýrstvím, poskytují bezprecedentní úroveň spolehlivosti a funkčnosti; poskytují jeden z nejlepších poměrů výkon/cena v oboru. To je jen jeden z důvodů, proč si elektroniku Anthem vybírají znalí audiofilové, profesionální hudebníci a inženýři po celém světě.Pít protein nestačí! Pokud chcete vidět opravdové výsledky, musíte začít pořádně cvičit. Že nevíte jak? Mrkněte na náš blog, kam každý den přidáváme užitečné články ohledně cvičení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Předzesilovače, zesilovače a audio/video receivery kanadské značky Anthem představují technologicky nejpokročilejší, ale cenově dostupné a snadno ovladatelné přístroje pro všechny systémy domácího, ale i poloprofesionálního audia a videa. Značka Anthem na trh přináší své výrobky s atraktivním a funkčním průmyslovým designem, logickými schématy zapojení a přehlednými a uživatelsky příjemnými menu už víc než 20 let. 

 

 

 

Zpět do obchodu