Marantz AV8805 Upgrade Kit

Marantz AV8805 HDMI 8K Upgrade - přináší nejnovější specifikace HDMI včetně možností průchodu 8K/60Hz a 4K/120Hz, takže si můžete vychutnat veškerou zábavu.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Marantz
19 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

 

8K HDMI Upgrade pro AV8805


Marantz AV8805 definierar det finaste inom hemunderhållning vad gäller musikalitet och kvalitet. Den erbjuder omfattande konnektivitet och förmåga att skapa otroligt uppslukande film- och musikupplevelser i ditt hem. Genom att bygga vidare på vårt arv av förstklassiga AV-processorer kan du nu uppgradera din AV8805 för att njuta av de senaste HDMI-specifikationerna. Upptäck branschens bästa bildkvalitet och spelfunktioner tillsammans med Marantz legendariska ljudprestanda.

Tento upgrade - který vyžaduje hardwarovou modifikaci v autorizovaném servisním centru Marantz - vám umožní užít si následující benefity odpovídající nejnovější specifikaci HDMI. Prosím kontaktujte svého místnístho prodejce Marantz pro více detailů.

Variabilní obnovovací frekvence (VRR)

snižuje trhání a zpoždění a zlepšuje přehlednost her.

Automatický režim s nízkou latencí (ALLM)

ideální nastavení latence umožňuje plynulé, nezpožděné a nepřerušované zobrazení a interaktivitu.

Quick Frame Transport (QFT)

Snížení latence pro plynulejší hraní bez prodlev a interaktivní virtuální realitu v reálném čase.

8K upscaling

převzorkování obsahu 1080p nebo 4K na 8K, aby co nejlépe fungoval s vaším 8K televizorem.

Rychlé přepínání médií (QMS)

rozlučte se s prázdnými obrazovkami, abyste mohli více hrát a méně čekat.

 

Důležitá poznámka:

Po upgradu se váš AVR vrátí do továrního stavu a aktuální nastavení uložená v AVR budou ztracena. Je nutné nastavit a nakonfigurovat AVR od začátku. Po upgradu se přístroj nemůže vrátit zpět do původního stavu hardwaru. Vzhledem k povaze tohoto upgradu produktu nemůžeme přijímat reklamace. Původní záruční doba bude po tomto upgradu pokračovat (nebude prodloužena).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Již od roku 1953 zůstává Marantz věrný závazku nabízet čistou hudbu. Závazku, který si předsevzal Saul B.Marantz, když ve svém přízemním bytě v Kew Gardens , NY, USA přemýšlel, jak reprodukovat hudbu tak, jak byla zamýšlena. Stejné důvody nás pohání dodnes. Klasický kytarista s hudebním sluchem nebyl spokojený s projevem zesilovačů tehdejší doby a tak se rozhodl postavit si vlastní. Tenkrát to ještě nevěděl, ale byl vlastně sám sobě prvním zákazníkem. Jeho nadšení pro kvalitní reprodukci a zvědavost jsou součástí Marantz dodnes. Jsou motorem všeho konání, které směřuje k naplnění jeho vize. Nesmírná pozornost k detailu nám umožňuje nabízet zvuk nesrovnatelný s ničím jiným. Zvuk předávájící dokonalost a emoce. Všechny ty jemné detaily jsou tím, co se nás při poslechu dotýká, to, na čem záleží.

Zpět do obchodu