NAD CI 8-150 DSP

Osmikanálový instalační DSP zesilovač a procesor poskytující výkon 8 x 150 wattů do 8 ohmů a zvládne tak napájet všechny typy reproduktorů, které ve vašem multiroom audio systému můžete potřebovat.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: NAD Electronics
124 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky

Všechny instalační modely značky NAD jsou založeny na vyzkoušených platformách poskytujících stabilní a spolehlivý výkon. CI 8-150 DSP používá na zakázku vyladěnou verzi osvědčeného výkonového stupně Ncore. Ten umožňuje dosáhnout masivní výkon s extrémně nízkým zkreslením a šumem v celém slyšitelném rozsahu. CI 8-150 DSP tak bez problémů zvládá i dlouhé kabelové trasy a obtížně kontrolovatelné reproduktory.

Výkon 8 x 150 wattů do 8 ohmů, celkové harmonické zkreslení < 0,02 %, odstup signál/šum > 90 dB, činitel tlumení >150, frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz.

Rozměry 483 x 90 x 435 mm, hmotnost 17,6 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka NAD byla založena v roce 1972 s cílem zaplnit mezeru mezi výrobci špičkových a drahých produktů pro audiofily a spotřební elektronikou. Značka, jejíž zakladatelé byli přesvědčeni, že kvalitní zvuk by měl být dostupný širšímu publiku, se proslavila jedinečným poměrem ceny a výkonu a její model 3020 se stal nejprodávanějším integrovaným zesilovačem všech dob. V současnosti spadá NAD pod kanadskou společnost Lenbrook International.

 

Zpět do obchodu