Parasound Zone Master Model 1250

Nejnovější řada americké značky Parasound ZoneMaster nabízí vysoce výkonné zesilovače pro využití v domácích i komerčních projektových instalacích. 

Skladem na showroomu
Značka: Parasound
86 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 24 měsíců

Dvanáctikanálový výkonový zesilovač ze série Zone Master. 12 x 50 wattů do 8 ohmů, 12 x 90 wattů do 4 ohmů nebo 6 x 200 wattů do 4 ohmů. Vstupy RCA. Regulace vstupní citlivosti, 12V triggery pro každou zónu nebo master trigger. Provedení: černá, hmotnost 7,7 kg, rozměry 437 x 369 x 108 mm. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka Parasound vyrábí zesilovače a speciální obvody především pro profesionály pracující v oblasti filmu, ale nabízí i produkty pro domácí poslech. Tyto přístroje podle ní dosahují stejných parametrů jako ty, které používají zvukoví technici ve studiích. Její zesilovače a speciální obvody byly využívány firmami Lucasfilm a Pixar pro kontrolu zvuku a na některé speciální zvukové filmové efekty. Vedle této ryze profesionální činnosti má firma i úspěšnou „hifi sekci" s poměrně dlouhou historií. V současné době firma vyrábí přístroje ve čtyřech produktových řadách. 

Zpět do obchodu