SONY TA-AN1000 AV reciever

  • Vytvořte si doma zvuk jako v kině.
  • Za pomoci technologie 360 Spatial Sound Mapping vám model AN1000 poskytne pohlcující zážitek z prostorového zvuku, který je vytvořen několika virtuálními reproduktory.
  • Automatická kalibrace D.C.A.C. IX zajišťuje vždy tu nejlepší optimalizaci nastavení zvuku pro danou místnost.
  • Tím je dosaženo dechberoucího zvuku jako v kině.
  • Díky podpoře technologií DTS:X a Dolby Atmos model AN1000 přednáší mocný kinematografický prostorový zvuk s oslnivě vysokým rozlišením, kvalitou streamováním a inteligentní integrací.
Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
28 790 Kč
Kategorie: Vícekanálové, AV Receivery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10.3 kg
? GUI: Ano
Příkon: 240 W
Výstupní výkon: 120 W + 120 W
Podpora rozlišení 4K 120: Ano
Podpora rozlišení 8K 60: Ano
Vstup zvuku: Optický: 1, koax: 1, analogový: 4
Výstup zvuku: sluchátka, pre-out: 2
Snímek obrazovky 2023 05 03 v 15.39.47
Tip můžete vidět na showroomu
Technologie 360 Spatial Sound, která se přizpůsobí vašemu prostředí
Automatické nastavení reproduktorů DCAC Automatická kalibrace IX měří pomocí kalibračního mikrofonu výšku a umístění každého reproduktoru.
Model AN1000 je vybaven technologií 360 Spatial Sound Mapping, která vás vtáhne do dění jako nikdy předtím. Na základě informací o rozmístění reproduktorů naměřených technologií D.C.A.C. IX se kolem vás vytvoří několik virtuálních reproduktorů, díky kterým zažijete nový rozměr zvuku a budete si tak moci vychutnat vzrušující funkce technologie Dolby Atmos® a DTS:X®, se kterými uslyšíte každý nádech, krok a slovo, jako byste byli přímo ve filmu.

Vysoce kvalitní obraz

Užijte si živé scény plné realistických barev a hloubek. Při přehrávání prostřednictvím přijímače AN1000 je zachována veškerá původní kvalita obrazu, takže se do filmů můžete zcela ponořit. Mnohem napínavějším a realističtějším se stává i hraní her, a to díky podpoře nejnovějších formátů, jako je proměnlivá obnovovací frekvence (VRR) a automatický režim s nízkou latencí (ALLM) v rozhraní HDMI 2.1.

Vysoce kvalitní zvuk

Vychutnejte si hudbu přesně podle představ interpreta díky zvuku s vysokým rozlišením pro křišťálově čistou přesnost. Nebo objevte nový způsob poslechu díky
technologii 360 Reality Audio5 a zažijte skutečně pohlcující živý koncert nebo nahrávání ve studiu. Díky modelu AN1000 vaše hudba ožije jako nikdy předtím. Podporuje nativní přehrávání DSD (Direct Stream Digital) bez nutnosti konverze, takže si obsah ve formátu DSD můžete vychutnat v jeho původní kvalitě.

Nejlépe funguje s televizory od společnosti Sony

Po připojení k televizoru BRAVIA s technologií Acoustic Center Sync3 4se ze zvukového systému i televizoru stanou středové reproduktory ve vašem systému domácího kina. S technologií Acoustic Center Sync uslyšíte dialogy přímo z obrazovky. Díky přesnému souladu dění na obrazovce se zvukem se váš divácký zážitek stane ještě mnohem více pohlcujícím.

Funkce zvednutí centrálního reproduktoru

Zvedání zvuku z centrálního reproduktoru 

Chytré zpracování zvuku umožňuje přijímači AN1000 virtuálně přemístit zvuk z kombinace centrálního a předních reproduktorů, i pokud je umístěná pod televizorem nebo projektorem. To zlepšuje soulad dialogů a efektů s jejich zdrojem na obrazovce a sledování filmů je tak přirozenější a poutavější.

Hlasové ovládání

Díky kompatibilitě se zařízeními Google Assistant1 nastavíte hudební náladu jednoduchým hlasovým příkazem. Prostě přidejte přijímač AN1000 do své chytré domácí sítě skupin reproduktorů, a pak ovládejte hlasitost, přehrávání a další funkce jen svým hlasem.
 
Oficiální stránky výrobce: Sony TA-AN1000 AV reciever

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu