Denon AVC-X6800H

Model AVC-X6800H byl navržen a vyroben v Japonsku a je vybaven 11.4kanálovým zesilovačem pro zážitek z přehrávání ve vyšší kvalitě. Díky Dolby Atmos a DTS:X a IMAX Enhanced a Auro 3D zahalí AVC-X6800H větší obytné prostory dechberoucím 3D zvukem. S vestavěným systémem HEOS® můžete bezdrátově streamovat svou oblíbenou hudbu.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Denon
86 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové zesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg
HDMI vstupy:: 7x
HDMI výstupy:: 3x
Kalibrace prostorové akustiky:: Audyssey MultEQ XT32
Konstrukce zesilovače:: Konstrukce monoblokového zesilovače, 11 oddělených modulů, EI transformátor
Maximální výkon:: 205 W (6 ohm, 1 kHz, 1% 1 kanál)
Multikanálový pre-out:: 13.4
Multiroom zóny:: 3x
Obrazové formáty:: 8k/60 - 4k/120 & Dolby Vision, HDR 10+, Dynamic HDR, HLG
Počet kanálů:: 11.4, 13.4, 140 W (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,05% 2 kanálová jednotka)
Podpora Dolby:: Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Surround, Dolby Height Virtualization
Podpora DTS:: DTS-HD Master Audio, DTS:X, DTS:X Pro, DTS Neural:X, DTS Virtual:X
Podpora ostatních prostorových formátů:: Auro3D (13 kanálů), IMAX Enhanced, MPEG-H, Vícekanálové stereo
Podporované rozlišení:: 24 bit / 192 kHz & DSD5,6
Rozměry: V: 17 cm, Š: 44 cm, H: 39 cm
Výstupy pro subwoofery:: 4x nezávislý
Zpracování signálu:: AL32 Processing Multichannel

DALŠÍ ÚROVEŇ DOMÁCÍHO KINA

Maximalizujte svou zábavu díky kompletní sadě audio a video technologií a chytrým funkcím.

OPTIMALIZUJTE SVOU MÍSTNOST

Vylepšete výkon pomocí možností korekce místnosti od společnosti Audyssey (nainstalováno) nebo Dirac Live (volitelně).

VÝKONNÝ 11TI KANÁLOVÝ ZESILOVAČ

AVC-X6800H je vybaven sofistikovaným výkonovým zesilovačem v monolitické konstrukci a poskytuje vysoký výkon 205 W na kanál, který zajišťuje dynamickou a přesnou zábavu.

3D ZVUKOVÝ ZÁŽITEK

Nechte se pohltit zvukem s Dolby Atmos®, DTS:X®, IMAX Enhanced a Auro 3D, spolu s Dolby Surround, DTS Neural:X a Auro-Matic upmixerem pro optimalizaci staršího obsahu.
Oficiální stránky výrobce: Denon AVC-X6800H

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pro každého člena společnosti Denon jsou vášeň, umění, a technologie více než módní slova - jsou součástí klíčové filozofie všeho, co děláme. Tyto tři prvky a desetiletí inovací spojených s vynikající prací našich inženýrů, utvářely celou naši firemní kulturu. Každý detail produktu Denon je vyroben s filozofií těchto prvků s jediným cílem: maximalizovat zážitek ze zábavy.

Inovátoři, inženýři a technologie jsou jádrem toho, co dělá produkty Denon tak kultovním.

Prostřednictvím disciplinovaného přístupu k návrhům a výrobě, naši technici zjistili, že dokonalé řemeslné zpracování, přesné strojírenství a bezchybný výkon se odrazí v každém díle, který vyrobíme. Naše řešení často vznikají jako vášnivé studie příkladů z nejširší škály oblastí - včetně fyziky, elektroniky, strojírenství, umění a přírody. Naše neustálé hledání vytvořit perfektní komponentu zábavy nám dává neocenitelnou inspiraci nejen pro nejvýkonnější technická řešení, ale také navíc praktické funkce, které uspokojí různorodé potřeby zábavy. A to je důvod, proč se snažíme neúnavně transformovat kreativní nápady do vedoucích inovací v našem oboru.

Jednoduše řečeno, nic, co nemůže poskytnout více nadšení, zlepšit výkon nebo zlepšit zážitek nepatří do Denon. Víme to, protože nejen stavíme tyto produkty, ale také je používáme. Denon to jsou vyšší standardy, který povýšil smysly a zvýší váš zážitek ze zábavy. To je ten rozdíl, při Denon.

 

Vášeň, umění, technologie

Pro společnost Denon, není audio-video reprodukce jen obchod. Vytváření produktů, které přinášejí nejvyšší kvalitu a radost druhým jsou nejdůležitějším hnacím motorem a důvodem, proč existují. A co víc, naše stálá snaha vytvořit pro vás dokonalou zábavu je klíčem k transformaci kreativních myšlenek do inovací. Snažíme se předvídat potřeby spotřebitelů. To v minulosti zahrnovalo zejména rozvoj mobilních technologií, aby se zákazníci mohli těšit na nejlepší možnou kvalitu reprodukce v jakékoli formě. Přinášíme čistotu zvuku a radost do života našich zákazníků.

Víc než slova

Pro každého člena společnosti Denon jsou vášeň, umění, a technologie více než módní slova - jsou součástí klíčové filozofie všeho, co děláme. Tyto tři prvky a desetiletí inovací spojených s vynikající prací našich inženýrů, utvářely celou naši firemní kulturu. Každý detail produktu Denon je vyroben s filozofií těchto prvků s jediným cílem: maximalizovat zážitek ze zábavy.

Budoucnost

Náš závazek vůči pozůstalosti naší 100 leté historii v oblasti vysoce kvalitního přehrávání zvuku a vizuálních zážitků udává Denon-u cestu do budoucnosti. Poklady našeho dědictví se budeme inspirovat a nadále na nich stavět ve snaze o neustálou preciznost a dokonalost našich produktů. Společnost Denon bude iv budoucnu sledovat nové technologie a nápady, které nás povedou k jedinečným inovacím. Je úplně jedno, jaké inovace budeme muset provést, aby Denon zůstal věrný svým zásadám a povinnostem.

Zpět do obchodu