Denon AVC-X8500HA

Model AVC-X8500HA, který pohání novou generaci zábavy, nabízí výkonné 13kanálové zesílení, plný průchod 8K a nejkomplexnější podporu 3D prostorového zvuku. Vestavěný systém HEOS® přidává do vaší domácí zábavy bezdrátové streamování hudby, hlasové ovládání a možnost využití multi-room ozvučení.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Denon
91 990 Kč
Kategorie: Vícekanálové zesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 24 kg
Podporovaná rozlišení: 8K 60 Hz, 4K 60 Hz
Podporované formáty: Dolby Vision
Rozměry: V: 20 cm, Š: 44 cm, H: 48 cm
Funkce: Tune In, Bi-Amp
Streaming: Pandora, Airplay 2, Prime Video, Blueotooth
Analogový Vstup / Výstup: 6+1
HDMI výstupy: 2
Kalibrace: Audyssey MultEQ XT32
Prostorové formáty: Auro 3D, Dolby Atmos, DTS Virtual:X
Souborové formáty: FLAC, DSD

3D-ZVUK FILMOVÝCH TRHÁKŮ

Obklopte se zvukem stejné kvality jako v reálném kino sále z doslova každého směru.

ZVUK NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ

Nechte se vtáhnout do podmanivé zvukové scény díky vícerozměrovému zvuku od Dolby Atmos. Užijte si 7.1.6 nebo 9.1.4 prostorové rozložení reproduktorů s celkově až 6 možnými stropními reproduktory nebo speciálními Dolby Atmos reproduktory pro dokonalý zážitek z domácího kina.

BUĎTE BLÍŽE AKCI

Technologie DTS:X™ obklopujícího prostorového zvuku dokáže umístit zvuk přesně tam, kde by se měl objevit v přirozeném prostředí a vytvořit tak dokonale realistickou scénu s vícerozměrným zvukem přímo u vás doma. Díky přesnějšímu umístění a výškovému vrstvení zvuku podle skutečnosti vás zvuk vtáhne přímo do děje oblíbených filmových scén. U technologie DTS Neural:X™, která je rovněž integrována, získají vaše filmy, hry a hudba nesrovnatelný efekt skutečnosti, který u běžného 5.1 prostorového zvuku nejde dosáhnout.

POZNEJTE SÍLU REALISTICKÉHO ZVUKU

Auro-3D poskytuje podmanivý prostorový zvuk díky vyhrazeným výškovým a horním kanálům, které doplňují tradiční kanály s podporou rozložení až 13.2. Formátování identifikuje zvukové objekty jednotlivě a promítá je do různých prostor v poslechovém prostředí, čímž vytváří podmanivou trojrozměrnou zvukovou scénu.

VYBAVEN PRO 8K

Užijte si obraz v ultra vysokém rozlišení, klidně i z analogových nebo digitálních SD zdrojů.

JISTOTA DO BUDOUCNA V KAŽDÉM SMĚRU

Vychutnejte si své oblíbené filmy, pořady a hry v nejlepší dostupné kvalitě obrazu. AVC-X8500HA nabízí pokročilou sekci HDMI (8 vstupů/3 výstupy) se speciálním vstupem 8K, který podporuje přenos videa 8K/60Hz nebo 4K/120Hz. Hlavní výstup HDMI modelu AVC-X8500HA podporuje funkci eARC (enhanced Audio Return Channel), která umožňuje nekomprimovaný a objektový přenos zvuku, například Dolby Atmos a DTS:X, přímo z aplikací chytrého televizoru.

PŘIPRAVEN NA DALŠÍ ÚROVEŇ

Vychutnejte si filmy v rozlišení 8K díky funkci 8K/60Hz pass-through nebo upscalingu a také nejnovější technologii AV zesilovačů, jako je Quick Media Switching (QMS), která se používá k eliminaci zpoždění videa ve filmech. AVC-X8500HA přináší nejmodernější herní zážitky díky následujícím funkcím 4K/120Hz pass-through, stejně jako variabilní obnovovací frekvencí (VRR), rychlým přenosem snímků (QFT) a automatickým režimem nízké latence (ALLM), který snižuje nebo eliminuje zpoždění a trhání snímků a nabízí tak plynulejší herní zážitek bez prodlev.

VIDEO FORMÁTY NOVÉ GENERACE

AVC-X8500HA podporuje formáty videa s vysokým dynamickým rozsahem HDR10, Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision mění zážitky ze sledování díky úžasnému jasu, kontrastu a barvám.

VELMI SNADNÉ ZAPOJENÍ A NASTAVENÍ

Příprava AVC-X8500HA do funkčního stavu zabere minimum času, vše je perfektně šito přímo vašim potřebám na míru.

ZVUK PŘÍMO PRO VÁS

AVC-X8500HA je vybaven špičkovým nástrojem pro automatickou korekci zvuku místností Audyssey MultEQ XT32, který je součástí celého balíčku Audyssey Platinum napěchovaného pokročilými DSP algoritmy pro zpracování zvuku. S použitím přibaleného měřícího mikrofonu pak MultEQ XT32 analyzuje výstup každého reproduktoru (včetně subwooferů) až v celkem 8 měřících pozicích na základě kterého pak sestaví velmi přesné digitální filtry optimalizující každý kanál na správnou frekvenci a časovou odezvu. Pokud by pro Vás bylo toto nastavení málo přesné, máte možnost díky příplatkové aplikaci Audyssey MultEQ Editor prohlížet si a upravovat každé jedno nastavení plně dle vašich potřeb.

ZBAVTE VÁŠ ZVUK DRÁTŮ

Protože je AVC-X8500HA vybaven špičkovou duální anténou nemá problém vysílat i přijímat streamovaný obsah i v hustě zastavěných oblastech. Kromě Wifi připojení má také Bluetooth konektivitu. Navíc, pro ty z Vás, kteří jsou fanoušky Apple zařízení je zde konektivita Apple AirPlay s níž si užijete hudební obsah přímo ze zařízení iPhone nebo iPad.

Vestavěná technologie HEOS Vám pak otevírá možnosti bezdrátově sdílet vámi milovaný hudební obsah napříč celým domem. Můžete přehrávat tu samou píseň v každé místnosti, nebo v každé místnosti pouštět různé skladby nezávisle na sobě - je to jen na Vás. Podporuje také Amazon Alexa, díky čemu se dostává na nesrovnatelnou úroveň z pohledu možnosti ovládání celého hifi systému pouhými hlasovými povely.

VŠE JE POD KONTROLOU

Pomocí aplikace "Denon 2016 AVR Remote" snadno ovládáte různé funkce AVC-X8500HA nebo dokonce připojený Denon Blu-ray přehrávač.

HEOS aplikace vám dá také plnou kontrolu nad veškerou hudbou včetně multi-zónového streamování. Ovládat se dá také pomocí Amazon Alexa hlasového ovládání*.

*Tato funkce bude dostupná na jaře 2018 a bude striktně závislá na podpoře Amazon pro každou krajinu.

VYBERTE SI SVÉ OBLÍBENÉ ZDROJE POMOCÍ TLAČÍTEK RYCHLÉ VOLBY

Uložte si oblíbené nastavení a mód zvuku pro každý ze zdrojů. Následně si je stiskem jediného tlačítka na předním panelu AVC-X8500HA nebo na dálkovém ovladači spustíte přesně tak, jak je máte rádi.

CHYTRÁ KONEKTIVITA

Protože podporuje AVC-X8500HA funkci HDMI CEC, můžete jej snadno ovládat pomocí dálkového ovladače od Vaši chytré televize. Stačí pouze povolit v nastavení AVC-X8500HA položku “HDMI ovládání” následně povolit ještě položku “Chytré menu” a tím bude možné okamžitě ovládat AVC-X8500HA s dálkovým ovladačem od televize. Základní obrazovka Chytrého menu vám nabízí rychlý přístup k výběru zdrojů, módů prostorového zvuku, menu základního nastavení AVR a 4 chytrým volbám.

Oficiální stránky výrobce: Denon AVC-X8500HA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pro každého člena společnosti Denon jsou vášeň, umění, a technologie více než módní slova - jsou součástí klíčové filozofie všeho, co děláme. Tyto tři prvky a desetiletí inovací spojených s vynikající prací našich inženýrů, utvářely celou naši firemní kulturu. Každý detail produktu Denon je vyroben s filozofií těchto prvků s jediným cílem: maximalizovat zážitek ze zábavy.

Inovátoři, inženýři a technologie jsou jádrem toho, co dělá produkty Denon tak kultovním.

Prostřednictvím disciplinovaného přístupu k návrhům a výrobě, naši technici zjistili, že dokonalé řemeslné zpracování, přesné strojírenství a bezchybný výkon se odrazí v každém díle, který vyrobíme. Naše řešení často vznikají jako vášnivé studie příkladů z nejširší škály oblastí - včetně fyziky, elektroniky, strojírenství, umění a přírody. Naše neustálé hledání vytvořit perfektní komponentu zábavy nám dává neocenitelnou inspiraci nejen pro nejvýkonnější technická řešení, ale také navíc praktické funkce, které uspokojí různorodé potřeby zábavy. A to je důvod, proč se snažíme neúnavně transformovat kreativní nápady do vedoucích inovací v našem oboru.

Jednoduše řečeno, nic, co nemůže poskytnout více nadšení, zlepšit výkon nebo zlepšit zážitek nepatří do Denon. Víme to, protože nejen stavíme tyto produkty, ale také je používáme. Denon to jsou vyšší standardy, který povýšil smysly a zvýší váš zážitek ze zábavy. To je ten rozdíl, při Denon.

 

Vášeň, umění, technologie

Pro společnost Denon, není audio-video reprodukce jen obchod. Vytváření produktů, které přinášejí nejvyšší kvalitu a radost druhým jsou nejdůležitějším hnacím motorem a důvodem, proč existují. A co víc, naše stálá snaha vytvořit pro vás dokonalou zábavu je klíčem k transformaci kreativních myšlenek do inovací. Snažíme se předvídat potřeby spotřebitelů. To v minulosti zahrnovalo zejména rozvoj mobilních technologií, aby se zákazníci mohli těšit na nejlepší možnou kvalitu reprodukce v jakékoli formě. Přinášíme čistotu zvuku a radost do života našich zákazníků.

Víc než slova

Pro každého člena společnosti Denon jsou vášeň, umění, a technologie více než módní slova - jsou součástí klíčové filozofie všeho, co děláme. Tyto tři prvky a desetiletí inovací spojených s vynikající prací našich inženýrů, utvářely celou naši firemní kulturu. Každý detail produktu Denon je vyroben s filozofií těchto prvků s jediným cílem: maximalizovat zážitek ze zábavy.

Budoucnost

Náš závazek vůči pozůstalosti naší 100 leté historii v oblasti vysoce kvalitního přehrávání zvuku a vizuálních zážitků udává Denon-u cestu do budoucnosti. Poklady našeho dědictví se budeme inspirovat a nadále na nich stavět ve snaze o neustálou preciznost a dokonalost našich produktů. Společnost Denon bude iv budoucnu sledovat nové technologie a nápady, které nás povedou k jedinečným inovacím. Je úplně jedno, jaké inovace budeme muset provést, aby Denon zůstal věrný svým zásadám a povinnostem.

Zpět do obchodu