DENON HEOS DRIVE HS2

Podpora zvuku ve vysokém rozlišení
Navržen integračními specialisty pro profesionální instalace
Vytvořte až 4 samostatné HEOS zóny
8 kanálový zesilovač třídy D

 

POUZE E-SHOPOVÝ PRODUKT

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Denon
69 990 Kč 69 990 Kč / 1 ks
Kategorie: Vícekanálové zesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
Napájení: 100~240V stejnosměrně, 50/60 Hz, automatické přepínání
Podporované audio formáty: WMA, AAC, MP3, FLAC, WAV
Připojení: 2x RJ45 LAN
Rozměry: Š: 43 cm, H: 41 cm, V: 9 cm
Výkon: 60W (8Ω)
Kanály: 8, Třídy D
Vzorkovací frekvence: 44.1 kHz, 48 kHz, 32 kHz

HEOS DRIVE HS2

Domácí multi zónové audio v jediném obalu.

Produkt je navržen na zakázku profesionály a specialisty na integraci. HEOS Drive HS2 je unikátní 4- zónový kompletní domácí audio distribuční systém pro 8 kanálů se zesilovači třídy D, a to vše na jednom šasi 2RU, které poskytuje dekódování Dolby Digital, i Dolby Digital +, se stereofonním downmixováním.

Jmenovitý výkon 60 wattů na kanál do každého z 8 kanálů (20Hz ~ 20kHz, 0,05% THD, 8 ohmů, všechny kanály buzené), 1 nebo 2 páry stereo zesilovačů lze přemostit k dosažení jednokanálového výkonu 130 W, přičemž HEOS Drive HS2 disponuje podporou zátěže s nízkou impedancí (4 Ohmy).

Každá zóna má stereo pár výstupů předzesilovače, a každá zóna může být nakonfigurována na stereo, nebo na mono výstup. Systém spínací matice je vybaven 2 optickými digitálními vstupy, 2 koaxiálním digitálními vstupy a 4 analogovými stereo vstupy, z nichž každý je možné přiřadit do libovolné zóny, a každá zóna je vybavena vyhrazeným USB portem pro připojení externího USB disku

HEOS Drive HS2 je vybaven na spolupráci s prakticky libovolnou kombinací konfigurace reproduktorů, funkcí DSP s filtry horní a dolní propusti - umožňující nastavit libovolný výstup na plný rozsah, subwoofer, nebo režim satelitního reproduktoru s nastavitelnými dělícími kmitočty.

Výstupy reproduktorů jsou vybaveny 4-cestními výstupními porty, které jsou kompatibilní se zakončením banánkem a mají čtyři 12V spouštěcí výstupy. Šasi je vybaveno tichým ventilátorem chlazení pro dlouhodobou stabilitu a provozní spolehlivost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pro každého člena společnosti Denon jsou vášeň, umění, a technologie více než módní slova - jsou součástí klíčové filozofie všeho, co děláme. Tyto tři prvky a desetiletí inovací spojených s vynikající prací našich inženýrů, utvářely celou naši firemní kulturu. Každý detail produktu Denon je vyroben s filozofií těchto prvků s jediným cílem: maximalizovat zážitek ze zábavy.

Inovátoři, inženýři a technologie jsou jádrem toho, co dělá produkty Denon tak kultovním.

Prostřednictvím disciplinovaného přístupu k návrhům a výrobě, naši technici zjistili, že dokonalé řemeslné zpracování, přesné strojírenství a bezchybný výkon se odrazí v každém díle, který vyrobíme. Naše řešení často vznikají jako vášnivé studie příkladů z nejširší škály oblastí - včetně fyziky, elektroniky, strojírenství, umění a přírody. Naše neustálé hledání vytvořit perfektní komponentu zábavy nám dává neocenitelnou inspiraci nejen pro nejvýkonnější technická řešení, ale také navíc praktické funkce, které uspokojí různorodé potřeby zábavy. A to je důvod, proč se snažíme neúnavně transformovat kreativní nápady do vedoucích inovací v našem oboru.

Jednoduše řečeno, nic, co nemůže poskytnout více nadšení, zlepšit výkon nebo zlepšit zážitek nepatří do Denon. Víme to, protože nejen stavíme tyto produkty, ale také je používáme. Denon to jsou vyšší standardy, který povýšil smysly a zvýší váš zážitek ze zábavy. To je ten rozdíl, při Denon.

 

Vášeň, umění, technologie

Pro společnost Denon, není audio-video reprodukce jen obchod. Vytváření produktů, které přinášejí nejvyšší kvalitu a radost druhým jsou nejdůležitějším hnacím motorem a důvodem, proč existují. A co víc, naše stálá snaha vytvořit pro vás dokonalou zábavu je klíčem k transformaci kreativních myšlenek do inovací. Snažíme se předvídat potřeby spotřebitelů. To v minulosti zahrnovalo zejména rozvoj mobilních technologií, aby se zákazníci mohli těšit na nejlepší možnou kvalitu reprodukce v jakékoli formě. Přinášíme čistotu zvuku a radost do života našich zákazníků.

Víc než slova

Pro každého člena společnosti Denon jsou vášeň, umění, a technologie více než módní slova - jsou součástí klíčové filozofie všeho, co děláme. Tyto tři prvky a desetiletí inovací spojených s vynikající prací našich inženýrů, utvářely celou naši firemní kulturu. Každý detail produktu Denon je vyroben s filozofií těchto prvků s jediným cílem: maximalizovat zážitek ze zábavy.

Budoucnost

Náš závazek vůči pozůstalosti naší 100 leté historii v oblasti vysoce kvalitního přehrávání zvuku a vizuálních zážitků udává Denon-u cestu do budoucnosti. Poklady našeho dědictví se budeme inspirovat a nadále na nich stavět ve snaze o neustálou preciznost a dokonalost našich produktů. Společnost Denon bude iv budoucnu sledovat nové technologie a nápady, které nás povedou k jedinečným inovacím. Je úplně jedno, jaké inovace budeme muset provést, aby Denon zůstal věrný svým zásadám a povinnostem.

Zpět do obchodu