EMOTIVA BASX A3

Emotiva BasX A3 je koncový 3-kanálový audio zesilovač třídy A/B o výkonu 3 x 140 W  (8 Ω)

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Emotiva
18 900 Kč
Kategorie: Vícekanálové zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: koncový 3-kanálový
Výkon zesilovače: 3 x 140 W / 8 Ω a 3 x 200 W / 4 Ω
Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
S/N (odstup signál/šum): > 112 dB
Třída zesilovače: A/B
Rozměr zesilovače: 43,2 x 10,2 x 39,4 cm
Hmotnost zesilovače: 11,4 kg

Emotiva BasX A3 je tříkanálový koncový audio zesilovač, s RMS výkonem 3 x 140 W / 8 Ω a 3 x 200 W / 4 Ω, se jmenovitým THD + N z <0,02% a poměrem S / N váženým A 112 dB. BasX A3 je vybaven výkonným lineárním napájecím zdrojem, vysoce kvalitním zesílením třídy A / B, transparentní ochranou proti poruchám a trigger vstupem a výstupem. BasX A3 nabízí velice praktickou funkci, která umožňuje zapnutí zesilovače, když je na jeho vstupu detekován zvukový signál - což je obzvláště užitečné, pokud váš předzesilovač nebo přijímač nenabízí spouštěcí výstup (trigger). Vysoce kvalitní nesymetrické 2x RCA vstupy umožňují použití BasX A3 s téměř jakýmkoliv předzesilovačem nebo procesorem a reproduktorovými terminály s banana plugs, spade lugs nebo holými vodiči. Kombinace těchto funkcí umožňuje BasX A3 poskytovat skutečný audiofilní výkon a kvalitu zvuku za neuvěřitelně dostupnou cenu.

BasX A3 je ideální zesilovač, který slouží jako základ skvěle znějícího stereofonního systému s centrálním reproduktorem, pro napájení předních hlavních reproduktorů systému prostorového zvuku nebo pro upgrade levého, pravého centrálního předního kanálu vašeho oblíbeného přijímače prostorového zvuku.

Proč je BasX tak speciální?

Jako přední výrobce domácího audio zařízení jsme si všimli, že mnoho lidí stále nemá ve svém životě kvalitní zvuk. Někteří lidé nemají rozpočet na nákup komplexního vybavení, zatímco jiní nemají čas trávit snahou zjistit, jak je používat, a to je přesně důvod, proč jsme vyvinuli naše nové produkty Emotiva BasX. Naše komponenty BasX spojují vynikající kvalitu zvuku, pečlivě vybranou sadu skutečně užitečných a snadno použitelných funkcí, skvělý výkon a jednoduchý, ale elegantní design.

Výsledné komponenty nabízejí kombinaci, kterou nemůžete najít nikde jinde - skvělý zvuk, snadné použití a skvělou cenu. Všechny komponenty nové řady BasX jsou cenově dostupné v dosahu každého milovníka hudby. Nemusíte být bohatí, abyste si je mohli dovolit, a nemusíte být inženýrem, abyste zjistili, jak je používat. Jsou pečlivě vytvořeny, aby vám poskytly mnoho let spolehlivého a bezproblémového servisu a budou vypadat skvěle ve vašem obývacím pokoji nebo ve vašem zařízení.

Kompletní hudební systém nebo systém domácího kina, který vám poskytne skutečný zážitek z poslechu a filmu, můžete vybudovat z našich BasX komponentů. Zkuste přidat jeden nebo dva BasX komponenty do vašeho současného systému.

 

Oficiální stránky výrobce: Emotiva BASX A3

EMOTIVA BASX A3 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Image result for emotiva logo png   Americká značka Emotiva ve svojí poměrně krátké historii stihla získat pozornost těch, kteří chtějí "hodně muziky za málo peněz". Firma se nebojí ani domácího kina a v jejím katalogu najdete kompletní řešení pro dvou i multikanálové audio zážitky. Za návrhem produktů stojí několik lidí se zkušenostmi z vývoje pro opravdu zvučná a tradiční jména amerického high-endu. 
 
Ačkoliv se jeden čas zdálo, že systémy domácího kina po boomu před 20 lety zase poněkud ztratily na důležitosti, poslední léta se profiluje skupina lidí, kteří si chtějí dopřávat plnohodnotné vícekanálové kino zážitky nejen ve velkých kinosálech, ale i v pohodlí domova. Sehnat nicméně adekvátní výbavu, která nestojí stovky tisíc až několik milionů není úplně nejjednodušší - buď jsou totiž k dispozici vlastně poměrně levné A/V receivery nebo ultimativní řešení s oněmi astronomickými cenovkami. Do poměrně prázdné sféry mezi nimi se nyní trefuje na cenovou výhodnost orientovaná Emotiva z Franklinu ve státě Tennessee.
Zpět do obchodu