LOEWE TV Bild I 4K OLED (2023)

Špičková a moderní Chytrá televize..

LOEWE Bild I dr+, Smart, 4K Ultra HD TV, OLED HDR, 1TB HDD.

  • S výkonným procesorem NT7 a novým softwarem Loewe os7 je zaručeno dokonalé sledování nejrůznějšího obsahu.
  • Ať už se jedná o filmy, seriály, sportovní události nebo videohry.
  • V kombinaci s doplňkovým zvukovým systémem KLANG si vychutnáte nejmodernější standardy kvality obrazu a zvuku, jako je Dolby Vision™ a Dolby Atmos™.
Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: LOEWE
65 990 Kč 94 990 Kč 72 990 Kč 145 990 Kč od 65 990 Kč
Kategorie: Prémiová videotechnika
Záruka: 744 dní
loewe bild i55 panel tablestand front shadow screenfiller
můžete vidět na showroomu
Fascinující multifunkčnost.

Technologie OLED.

Technologie OLED je zárukou jasných a přirozených barev, dokonalého kontrastu - od nejhlubší černé až po čistě bílou - a detailní ostrosti i při velmi rychlých pohybech. Kromě působivé černé barvy a nejjemnějších nuancí v tmavých částech obrazu umožňuje technologie OLED modelu Loewe bild i brilantní reprodukci barev. Na černém pozadí se totiž barvy jeví jako obzvlášť jasné a živé. Díky tomu jsou obrazovky ideální pro filmy HDR a obsah s Dolby Vision, které obsahují více a jemněji odstupňovaných barev a širší rozsah jasu.

Nahrajte svůj oblíbený program.

Díky vestavěnému pevnému disku DR+ můžete nahrávat celé hodiny. Díky úložné kapacitě 1 TB bude váš Loewe bild i přesně podle plánu. Televizní program lze pozastavit a pokračovat v něm později s časovým zpožděním.

Neviditelný zvuk.

Loewe bild i má skrytý vestavěný reproduktor "neviditelného zvuku" pro neviditelný zvukový zážitek. Navíc je kompatibilní s novým systémem Loewe klang bar5mr - a v budoucnu také přímo s novým systémem Loewe klang mr.

Nový podvozek, nové možnosti.

Díky novému šasi Loewe SL7, novému softwaru Loewe os7 a nové domovské obrazovce Loewe v kombinaci se systémem Smart System a obchodem s aplikacemi VIDAA nabízí Loewe bild c široké možnosti využití, a to jak v současnosti, tak v budoucnosti.

Ať už se jedná o Netflix, Amazon Prime nebo YouTube - velké množství streamovacích služeb je již nativně integrováno do domovské obrazovky Loewe a jsou dostupné pouhým stisknutím tlačítka pomocí speciálních přímých tlačítek na novém dálkovém ovladači Loewe. Rychlý a přímý přístup ke všem oblíbeným službám VOD je zaručen.

Oficiální stránky výrobce: Loewe bild i dr+

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu