Bang & Olufsen BeoPlay A9 - 5th Gen (2023)

Luxusní reproduktor od prémiové značky Bang & Olufsen

Výkonný, minimalistický reproduktor

V tomto ikonickém reproduktoru s možností přizpůsobení se snoubí zvuk a tvar. Sedm měničů přináší výkon. Století řemesla přináší formu.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Bang & Olufsen
77 990 Kč 84 990 Kč 77 990 Kč od 77 990 Kč
Kategorie: WiFi Reproduktory
Záruka: 2 roky

Umělecké dílo

Ikonický tvar Beosound A9 je navržen tak, aby se dal vystavovat. Z dálky je to minimalistické mistrovské dílo. Zblízka však vyniknou detaily. Stejně jako váš oblíbený nábytek vynikne v každé místnosti. A pokud ho máte raději na stěně, vztyčí se na ní. Vychutnejte si krásu z každého úhlu, ať už stisknete tlačítko play, nebo ne.

Ikonický design

Plně přizpůsobitelné

Bohatý zvuk

Kvalita dotažená do detailu

A9 stojí pevně na nohách ze skutečného dubu a zprostředkuje vám hudbu prostřednictvím krytů zvyšujících kvalitu zvuku. Obepnuta precizně frézovaným hliníkem a podpořena vysoce kvalitními polymery tvoří nekonečnou smyčku inženýrství a umění.

Potah z prémiové vlny

Pečlivě eloxovaný hliník

Tři nohy z masivního dubu

Přizpůsobitelný design

Tvar je nadčasový, ale odstín si můžete zvolit sami. A9 je přizpůsobitelný středový prvek, který se přizpůsobí vašemu vkusu a prostoru. Chcete výraznou barvu? Máte vyhráno. Jiné nohy? Vyměňte je. Přizpůsobte si reproduktor tak, aby ladil s každou místností a zazněl v každé domácnosti.

Ohromující zvuk. Po všech stránkách.

Za nenuceným zevnějškem Beosound A9 se skrývá složitý svět výkonu. Sedm na míru vyrobených měničů přináší výjimečné detaily. Čisté vokály, výrazné nástroje, hluboké basy - a dostatek hlasitosti, aby zaplnil jakoukoli místnost. Je stejně bohatý jako zaoblený.

Aktivní kompenzace místnosti


Reproduktor A9 si sám určí, kde se v místnosti nachází, a zajistí vám vždy dokonalé přehrávání. Zajistí, že basy, středy a výšky nebudou nikdy příliš silné nebo slabé. Ať jej umístíte kamkoli, podá vynikající výkon. Žádné zabarvení. Žádné rozmazání. Jen čistý, ryzí zvuk. Tak, jak to zamýšlel umělec.

Zvuk vyplňující místnost


Když hraje A9, celá místnost zpozorní. Díky hlasitosti, která se vyrovná mnohem větším reproduktorovým soustavám, je ideální pro velké prostory a setkání. Chcete si užít ještě více pohlcující zážitek? Bezproblémově propojte A9 s dalšími reproduktory a nechte hudbu proudit vaším domovem.

Zvukový režim? Nastavte


Je čas na zábavu? Vytočte basy. Chvíle odpočinku? Vyrovnejte zvuk, například když je čas na oblíbený podcast. Aplikace B&O vám umožní přizpůsobit si zvuk přímo na dlani.

Bezproblémové streamování

Spojte všechny své reproduktory do jednoho kruhu díky bezproblémovému připojení a intuitivnímu streamování. Vaše oblíbené skladby ve vašich oblíbených prostorách.

SOUČÁSTÍ BALENÍ

  • Beosound A9 5th Gen.
  • Přední kryt
  • 3 x dřevěné nožičky
  • Síťový kabel
  • Stručný návod k použití
Oficiální stránky výrobce: Bang & Olufsen BeoPlay A9 5th Gen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Dánská značka byla založena již v roce 1925 a vyrobili například první rádio do zásuvky. Peter Bang a Svend Olufsen od začátku věděli, že budou dělat vyjímečné věci, nechtěli dělat totéž co ostatní a tak od začátku razili kromě skvělé techniky také pokrokový design. Za krátkou dobu představili rádio Beolit 39, které bylo z bakelitu a stalo se díky do té doby nevídanému provedení trhákem. Ve válce utrpěli ohromné ztráty protože management B&O odmítl spolupracovat s nacisty a ti se jim pomstili vypálením výrobního závodu. Firmu to ale naopak zocelilo a  povstali z popela a najali designéra Fabiansena, který zajistil díky originálnímu designu odbyt na další léta.

Zlom ale nastal v době, kdy se šéfdesignérem stal David Lewis – vytvořil ikonické přístroje, které dnes najdete v nejprestižnějších hotelích, prezidentských kancelářích a také galeriích (většinu z produktů B&O najdete v newyorském muzeu designu). Od té doby je tato firma etalonem kvality a z hlediska dokonalosti zpracování hliníku. B&O je ale velmi tradiční značka, používá špičkové matreiály a technologie již nejméně 50 let a některé věci celá desetiletí nemění. Příkladem je dálkový ovládač k jejich televizím, dělá se již 30 let, je stále stejný a kompatibilní se všemi aktuálnímu modely (to znamená, že už tehdy věděli, jak to udělat univerzálně na léta dopředu). Dalším takový produktem jsou sluchátka Form 2, která máme v prodeji, vyrábí se již přes 20 let (verze “i” má navíc dálkové ovládání).

Systémy níže byly nejen zvukovými klenoty, ale také měly velmi nezvyklé ovládání – stačí projít kolem hifi systému BeoSound Ouverture – skleněná dvířka s bleskově odsunou a vyklopí se kryt na CD. Unikátem je i zřejmě nejdražší a nejrychlejší CD měnič na světě, BeoSound 9000. I on se již přes 20 let vyrábí, dokáže mezi šesti CD přejíždět tak rychle, že přechod mezi skladbami na různých CD nepoznáte (max šest sekund). 

Legendou se staly také reproduktory BeoLab 8000 i z hliníku o průměru jen 11 cm jste mohli slyšet hluboké basy i z velmi tenkého reproduktoru (to, co dnes umí malý Soundlink mini od Bose, ale 10x výkonnější) – Bang & Olufsen začal používat špičkovou technologii na kontrolu basů (do reproduktoru zabudoval senzor, který sleduje výchylku membrány a pokud by kmitala tak, že by zvuk byl zkreslený, zasáhne elektronika a sníží hloubku basu) – tím se dá z malého reproduktoru dostal VELKÝ bas při minimálním zkreslení, ale něco to stojí.

B&O vyrábí také léta televizory – už vás asi nepřekvapí, že TV se otáčí na motorizovaném stojanu za tím, kdo drží ovladač, také výška TV se mění motoricky. BO vyrábí obří displej, který má neskutečných 216 cm úhlopříčky a váží 200 kilo, to si na stěnu jen tak nepověsíte. Že za ni dáte milion vás už nepřekvapí. Jakmile jejich TV zapnete, černá obrazovka se rozhrne do stran jako opona. Ty divné věci dole jsou nejvýkonnější komerční reproduktory na světě – mají neskutečných 2500W výkonu (asi 10x tolik než cokoliv v podobném rozměru) a mohu vám z osobního setkání říct, že nic lepšího jste nikdy neslyšeli. Ty disky se starají o všesměrové šíření vysokých tónů, takže nemusíte sedět přesně uprostřed (jak je u 99% hifi reprosoustav nutné) a zvuk je i tak velmi věrný. Basy mají takovou hloubku, že fyzicky cítíte přítomnost klidně celého hudebního tělesa…Stojí asi 2,5 milionu, ale kdo na to má, bude zcela jistě spokojen. Technologii diskových reproduktorů B&O najdete i v limuzínách, například Audi A8 (od roku 2008), Bentley atd…

Zpět do obchodu