Cabasse The Pearl

Designový klenot

The Pearl je klenotem z hlediska designu i technologie, který je vyroben a vyvinut ve Francouzské Bretani. 

Bezkonkurenční velikost díky třípásmové koaxiální konstrukci s vlastním basovým reproduktorem se pyšní výjimečnou kvalitou reprodukce s výrazným středním pásmem a hlubokým basem.

The Pearl je luxusní bezdrátová reprosoustava určená nejnáročnějším uživatelům. Kombinuje vynikající design, materiály nejvyšší kvality a výborný zvuk. Je větším bratrem úspěšného modelu The Pearl Akoya.

Uvedená cena 1ks

Skladem na showroomu Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Cabasse
74 990 Kč
Kategorie: WiFi Reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Frekvenční rozsah: 14 Hz - 27 000 Hz
Konektivita: Ethernet, WiFi, USB, Bluetooth, SPDIF, RCA
Audio formáty: AIFF, WMA, MP3, FLAC, AAC, ALAC, DAC
Nominální výkon: 1600 W RMS
Reproduktory: Koaxiální středovýškový reproduktor BCI 13 cm, Basový reproduktor 25 cm
Streamování: Tidal, Deezer, Spotify
Maximální výkon: 3200 W
Rozměr: ⌀ 32 cm
Hmotnost: 18 kg
1555588083Cabasse the pearl black e1zjpg
můžete vidět na showroomu

Nechte se pohltit

Díky kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších řešení v oblasti materiálů Vás překvapí realistický zvuk v kombinaci se zdařilým designem. Koncepčně Pearl funguje přesně jako vlajková loď Cabasse La Sphére. Je to koule, ve které jsou reproduktory namontovány koaxiálně.

Všechny frekvence, ať už nízké nebo vysoké, vycházejí prakticky ze stejného místa, reproduktory jsou velmi blízko u sebe. Směrování celku ovšem není náhodné, široká disperze vytváří „sweet spot” (místo, kde hudba z reprosoustavy zní nejlépe). Vysoké a střední tóny jsou doménou koaxiálního měniče na přední straně. Uhlíková membrána BCI midrange driver je konvexní a méně tak ovlivňuje membránu tweeteru, zodpovědnou za směrovost. Subwoofer je ve stejné ose, ale v zadní části zařízení. Využívá 25cm reproduktor HELD (High Excursion, Low Deformation) s lineární výchylkou (20 mm), která dovoluje pohybovat vzduchovými hmotami i bez velkých membrán. Všechny reproduktory jsou navrženy od začátku speciálně pro toto zařízení.

 

Ultimátní výkon

I nejlepší reproduktory potřebují správnou elektroniku k napájení. The Pearl skrývá zesilovače s celkovým výkonem 1600 W (RMS), jeden reproduktor získává až 118 dB intenzity zvuku, což je dostatečné pro symfonický orchestr, stereo pár až 124 dB. Rozsáhlý systém DSP funguje nejen jako dokonalý crossover, ale také zavádí akustickou korekci CRCS: Systém měří vliv místnosti na zvuk a poté provádí vlastní opravy, aby přiblížil příjem ideálu neutrality a přirozenosti. 

 

 

All-in-one řešení ozvučení

Funkčně jde o komplexní zařízení, uživatel má k dispozici dálkový ovladač, ale může také využít hlasových povelů a rovněž aplikaci Cabasse StreamControl, jejímž prostřednictvím si může vybudovat multiroomový systém.

The Pearl podporuje zvukové soubory až do rozlišení 192 kHz/24 bit. Hudbu lze také streamovat ze služeb jako Tidal, Spotify, Deezer, Qobuz, vTuner a další. Nechybí ale ani „klasičtější“ sada vstupů: Bluetooth a optický, analogový a USB vstup.

 

Oficiální stránky výrobce: Cabasse

Recenze magazínu Hifi-Voice

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
  Firma Cabasse byla založena roku 1950 Georgem Cabassem, od něhož zdědila nejen jméno, ale také génia. Georges Cabasse je trvale svázán se světem hudby, díky svému nezvyklému talentu a neobvyklou pamětí pro zvuky. Tyto vlastnosti pochází pravděpodobně od jeho předka – tvůrce houslí, který podepsal svůj nástroj značkou Cabasse již v roce 1740 v Mirecourt. Následujících pět generací řemeslníků vytvářelo dokonale znějící housle, altovky a violoncella, které jsou většinou stále využívány evropskými orchestry. Faktem zůstává, že zakladatel firmy Georges Cabasse pracoval celý život na systému přenosu zvuku bez jakýchkoli změn či zkreslení.
Všechny produkty (Baltic, Bora, Jersey ... ) firmy Cabasse čerpají svou inspiraci z pohledu na Atlantický oceán v Bretani v západní Francii, v kraji námořníků, vědců a hudebníků. Firma je pionýrem v elektronické branží ve městě Brest. V roce 2003 zde bylo vybudováno nové Akustické centrum Cabasse, které je společnou investicí komerčních společností, prestižních technických škol a univerzit, které se specializují na telekomunikace, akustiku a elektrotechniku.

 

Zpět do obchodu