Ruark Audio R810

  • Vestavěný Apple AirPlay a Google Chromecast
  • Vestavěné služby Spotify Connect a TIDAL Connect
  • Apple Music, BBC Sounds, Deezer, Qobuz a další.
  • Podpora hudebních souborů Hi-Res až do 32 bitů 384 kHz
  • Internetové/DAB/DAB+ a FM tunery
  • Připojení HDMI ARC/eARC
Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Ruark Audio
84 990 Kč
Kategorie: WiFi Reproduktory
Záruka: 2 roky
Novinka
Ne všechny nástroje jsou stejné a ty nejlepší jsou vyrobeny řemeslníky, kteří chápou důležitost materiálů a technik pro vytvoření nástrojů, na které se krásně hraje a které jsou příjemné na poslech. Požitek z hudby je jedním z největších životních potěšení a stejně jako ty nejlepší nástroje byl i nástroj R810 navržen a vyroben tak, aby poskytoval ohromující zvuk, který vás přiblíží k hudbě, kterou milujete.

Předmět touhy

Stejně jako ikonické radiogramy minulých let je i R810 produktem, který byl navržen tak, aby byl vidět. Estetiku modelu R810 umocňuje speciální materiál, který jsme zvolili pro ručně vyráběnou mřížku a dýhované skříňky. Je vyroben z udržitelných dřevin, které jsou spojovány a rekonstituovány, takže výsledná kresba vláken věrně připomíná pomalu rostoucí tvrdé dřevo, ale bez ekologického dopadu. V kombinaci s precizně tvarovanými lištami a leštěným chromovaným stojanem vyzařuje R810 sofistikovanost a stejně jako ten nejlepší nábytek je předmětem, kterého si budete vážit a na který budete pyšní, že ho máte vystavený ve svém domě.

Krásný displej

Mnoho dnešních systémů se při poskytování informací o nastaveních a zdrojích zcela spoléhá na chytré telefony a podobné přístroje, ale u modelu R810 poskytuje displej s vysokým rozlišením všechny potřebné informace přímo před vámi a oživuje vzhled modelu R810. Díky orientaci na výšku displej záměrně napodobuje způsob, jakým si prohlížíme hudební aplikace na našich telefonech, a ve spojení s naším novým ovladačem RotoDial je používání přehrávače R810 druhou přirozeností. Intenzita displeje v pohotovostním a aktivním režimu je také plně nastavitelná podle vašich potřeb.

Co se skrývá pod povrchem

Jsme nadšenci do estetického designu, ale víme, že pro vytvoření skvělého zvuku je zásadní to, co se skrývá pod ním. Příkladem toho je skříň modelu R810, jejíž vnitřek byl pečlivě rozdělen do přihrádek, z nichž každá byla optimalizována pro svůj zamýšlený úkol. Ve dvojitých oddílech bassreflexu jsou umístěny naše basové středotónové jednotky NS+ a výškové reproduktory s hedvábnou kopulkou a pod nimi je umístěn subwoofer s dlouhým rozsahem, který je umístěn v nekonečném krytu pro skvěle kontrolované a rozšířené basy.

Systém pohání výkonný pětikanálový diskrétní komponentní zesilovač třídy A-B. Pět samostatných kanálů znamená, že můžeme přesně řídit odezvu každé měniče a díky nejnovějším technologiím zpracování zvuku je hudba vytvářena s lehkostí a ohromující zvukovou scénou, která vás pohltí a naplní váš domov nádherným zvukem.

Připojení Bliss

R810 je plně integrovaný zábavní systém a poskytuje veškerou konektivitu, kterou budete potřebovat. Jeho silnou stránkou je streamování, ale pokud si chcete přehrávat desky a CD, můžete si tato média vychutnat také připojením gramofonu ke gramofonovým vstupům nebo mechaniky CD-ROM ke konektoru USB-C. Díky vstupu HDMI ARC/eARC navíc můžete R810 připojit k většině moderních televizorů, čímž se požitek ze sledování filmů díky dynamickému a prostorovému zvuku posune na jinou úroveň.

Díky schopnosti přehrávat zvukové proudy nejvyšší kvality otevírá přehrávač R810 celý svět hudby a zábavy. Vestavěné funkce Spotify Connect a TIDAL Connect a díky vestavěným funkcím Apple AirPlay a Chromecast můžete streamovat a ovládat přímo z aplikací, jako jsou Apple Music, BBC Sounds, Amazon Music, Qobuz a mnoho dalších. Kromě toho můžete také vytvořit flexibilní multiroom systém a propojit R810 s dalšími zařízeními kompatibilními s AirPlay a Chromecast, včetně našeho vlastního R410.

Oficiální stránky výrobce: Ruark Audio R810

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu