Sonus Faber Duetto

Duetto je první aktivní stereofonní bezdrátový reproduktorový systém společnosti Sonus faber. Duetto kombinuje 40 let vysoce věrného zvukového inženýrství s charakteristickými konstrukčními řadami společnosti Sonus faber v kompaktním systému.

Skladem na showroomu Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
95 990 Kč
Kategorie: WiFi Reproduktory
Záruka: 2 roky

VÝKON

Konstrukce crossoveru Duetto využívá čtyři vestavěné zesilovače a vysoce kvalitní měniče. Tato jedinečná konfigurace poskytuje výkon a zvukové nuance, které nemají ve světě bezdrátového zvuku obdoby, zejména pro nízké frekvence.

DESIGN

Dřevěná skříňka Duetto ve tvaru loutny vychází z designu hudebních nástrojů.
Skříň a na zakázku navržený chladič zaručují barvu zvuku a muzikálnost a zároveň zabraňují vnitřní rezonanci, čímž vytvářejí charakteristický přirozený zvuk Sonus faber.

CONNECTIVITY

Duetto je odborně navrženo pro analogový i digitální svět. Duetto má certifikaci WiFi a plnou možnost digitálního připojení k populárním audio streamerům, jako jsou AirPlay, Chromecast, Tidal, Spotify a Bluetooth. Pomocí HDMI a optických vstupů se snadno připojuje k televizorům, gramofonům a aktivním subwooferům.

SENSO™

SENSO™ je kožený horní panel, který je dědictvím po předchůdci Omnia a umožňuje uživateli ovládat a nastavovat funkce reproduktoru, jako je hlasitost, výběr vstupu a připojení. Rozhraní bez tlačítek umožňuje uživatelům ovládat funkce přehrávání a připojení jednoduchým přejetím prstu.

ULTRAŠIROKÉ PÁSMO

Duetto je vybaveno technologií UWB (Ultra Wide Band), která umožňuje komunikaci mezi dvěma reproduktory. Bezdrátový přenos zabraňuje zpoždění a rušení spojení jinými domácími sítěmi. Tato technologie také zaručuje široké frekvenční spektrum pro přenos datových signálů vysokou rychlostí.

APLIKACE SONUS FABER

Aplikace Sonus faber slouží k ovládání bezdrátových produktů, jako jsou Duetto a Omnia. Aplikace umožňuje uživatelům přizpůsobit nastavení a snadno konfigurovat parametry poslechu a připojení. Její intuitivní používání umožňuje nejlepší možný zážitek z domácího poslechu.

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Duetto

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu