Audioquest Red River XLR

Pár signálových audio kabelů s konektory XLR. Vodiče s tuhým jádrem z mědi s hladkým povrchem (PSC), pěnová PE izolace a třívrstvý karbonový stínící systém DNS.

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Skladem na showroomu Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
4 590 Kč 4 690 Kč 4 790 Kč 5 090 Kč 5 390 Kč 5 890 Kč 7 490 Kč od 4 590 Kč
Kategorie: XLR kabely
Záruka: 24 měsíců

   Kabel Red River obsahuje pevné vodiče z hlazené mědi (PSC). Pevné vodiče eliminují zkreslení indukované vzájemnou interakcí mezi vlákny. Red River díky použití vodičů s tuhým jádrem podává kabel mnohem lepší výkon než běžné kabely využívající standardní OFHC měď s mnoha vlákny. Vysoce čistá měď Perfect-Surface Copper (PSC) má méně nečistot a méně vnitřních spojů (zrn) než standardní měď OFHC. Rovnoměrnější, hladší a čistší povrch PSC dále eliminuje tvrdost a zlepšuje čistotu. Všechny vodiče AudioQuest v kabelu jsou navíc směrové pro optimální rozptyl šumu.

   Pěnová izolace se vstříknutým dusíkem je používána výhradně ve většině video/digi-audio kabelů Audioquestu. Dusík je vstříknut do pěny aby vytvořil vzduchové kapsy. Využita je "tvrdá" pěna, protože tuhý materiál umožní vodičům v kabelu zachovat si vzájemné pozice po celé délce kabelu, což zajístí konzistentní, charakteristickou impedanci kabelu.

   Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů, neboli NDS systém, dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání nepříznivému ovlivnění zvuku.

   Red River má trojitě symetrickou geometrii (Triple-Balanced Geometry). Využívá samostatný zemnící referenční vodič, takže stínění kabelu není nikdy používáno jako zemnění. Ať už jsou připraveny s konektory RCA nebo XLR, tři vodiče kabelu zajišťují, že kladné i záporné signály mají stejně lepší vodivé cesty s nízkým zkreslením.Tři vodiče v symetrické geometrii kabelu Yukon zajistí, že kladné i záporné signály budou mít samostatné vedení, čímž je minimalizováno zkreslení ať už bude kabel zakončen RCA nebo XLR konektory.

   Kabely jsou zakončeny za studena svařovanými pozlacenými konektory. Toto řešení nevyžaduje pájku, která bývá velmi často zdrojem značného zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov, který minimálně ovlivní signál (namísto upřednostnění kovu, který je snadno opracovatelný).

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest Red River

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu