Accuphase A-36

Stereo výkonový zesilovač ve třídě A o výkonu 2x60W (4Ω ).

Na objednávku
Značka: Accuphase
179 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Výkon zesilovače: 2x120W/2Ω, 2x60W/4Ω, 2x30W/8Ω
Třída zesilovače: A
Damping factor: 400
S/N (odstup signál/šum): 112 dB
Frekvenční rozsah: 20- 20.000Hz
Rozměry zesilovače š v h: 465/171/425 mm
Hmotnost zesilovače: 22,8 kg

A-36 nabízí vstupenku do nezaměnitelné charakteristiky zvuku koncových zesilovačů, kterou japonský výrobce Accuphase proslavil v čisté třídě A, díky své oddanosti pro zachování maximální kvality a věrnosti zvuku. Zesilovač na výstupní fázi používá spolehlivou konfiguraci trojité paralelní push-pull MOS-FET (proslulé svou vynikající frekvenční odezvou). To je podpořeno silným napájením s masivním transformátorem a dvěma velkými filtračními kondenzátory o kapacitě 47 000 uF, což dokáže spolehlivě uřídit i reproduktory s nízkou imdancí. Navíc je zesilovač vybaven jako top modely svou osvědčenou topologii MCS+ umožňuje plně symetrický přenos signálu a tím celkovou minimalizaci šumu na výstupu. Zesilovač disponuje RCA nebo symetrickými XLR vstupy (schopností změnění polarity) a mohutnými reproterminály s možností zapojení klasickém, bi-wire případně při použití dvou zesilovačového propojení bi-ampového nebo využít výrazné zvýšení výkonu v můstkovém zapojení. Na přední straně zesilovače lze nastavit zisk, přepnout výstup reproduktorů, tlačítko pro přepnutí vstupu a samozřejmě stylové VU metry.

 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase A-36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení