Cabasse Abyss

Tento stereofonní zesilovač, jehož název je odvozen od námořního vesmíru, který je značce Cabasse blízký, ilustruje tajemství neprobádaných hlubin a obsahuje nejnovější algoritmické inovace na palubě, které umocňují zvuk reproduktorů, a to zejména tradičních highendových reproduktorů značky. ABYSS je Hi-fi zesilovač, který v sobě integruje nejlepší technologie akustických inovací Cabasse a technologie zesilování používané v THE PEARL PELEGRINA, propojené vlajkové lodi značky pro zvuk na míru.

Na objednávku
Značka: Cabasse
44 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky
ABYSS packshot wh back
Novinka

ABYSS, ideální pro Hi-Fi a TV a propojený s ekosystémem Cabasse Multi-room !

ABYSS vám umožní poslouchat všechny vaše zdroje a hudební platformy ve stereu a integruje také televizní zásuvku, takže si můžete vychutnat každý film s neuvěřitelnou dynamikou. Systém je také vzájemně kompatibilní se všemi ostatními připojenými systémy Cabasse pro špičkový zvuk v celé domácnosti. Každý uživatel může seskupit různé systémy a vytvořit zóny pro poslech všech zdrojů (streamování, TV, gramofon atd.).

Rozvíjející se technologie

Tyto technologie se neustále zdokonalují a časem se automaticky integrují pomocí jednoduchých aktualizací aplikace Cabasse StreamCONTROL. Zesilovač se tak vyvíjí spolu s technologickým vývojem společnosti Cabasse.
Oficiální stránky výrobce: Cabasse Abyss

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
  Firma Cabasse byla založena roku 1950 Georgem Cabassem, od něhož zdědila nejen jméno, ale také génia. Georges Cabasse je trvale svázán se světem hudby, díky svému nezvyklému talentu a neobvyklou pamětí pro zvuky. Tyto vlastnosti pochází pravděpodobně od jeho předka – tvůrce houslí, který podepsal svůj nástroj značkou Cabasse již v roce 1740 v Mirecourt. Následujících pět generací řemeslníků vytvářelo dokonale znějící housle, altovky a violoncella, které jsou většinou stále využívány evropskými orchestry. Faktem zůstává, že zakladatel firmy Georges Cabasse pracoval celý život na systému přenosu zvuku bez jakýchkoli změn či zkreslení.
Všechny produkty (Baltic, Bora, Jersey ... ) firmy Cabasse čerpají svou inspiraci z pohledu na Atlantický oceán v Bretani v západní Francii, v kraji námořníků, vědců a hudebníků. Firma je pionýrem v elektronické branží ve městě Brest. V roce 2003 zde bylo vybudováno nové Akustické centrum Cabasse, které je společnou investicí komerčních společností, prestižních technických škol a univerzit, které se specializují na telekomunikace, akustiku a elektrotechniku.

 

Zpět do obchodu