McIntosh MC303

  • 300 Wattů x 3 kanály
  • Určeno pro domácí kina
  • Schopnost Tri-Amp
Na objednávku
Značka: McIntosh
429 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky
mc303 front top
Novinka
McIntosh MC303 je náš dosud nejvýkonnější vícekanálový zesilovač, který poskytuje 300 wattů do každého ze 3 kanálů. Je vybaven naším proslulým Autoformer™, který umožňuje jeho plných 300 wattů dodávat do 2, 4 nebo 8 ohmových reproduktorů s nejnižším možným šumem a zkreslením.
MC303 byl navržen se záměrem ovládat levý přední, pravý přední a středový kanál domácího kina. Protože většinu filmového soundtracku poskytují tyto tři kanály, poskytuje výkonný MC303 veškerý výkon potřebný pro úžasný zážitek z domácího kina. Pro prostorové kanály zkombinujte MC303 s našimi zesilovači MC312 nebo MC152 a zcela se ponořte do své sbírky filmů. Pro milovníky hudby lze MC303 použít v konfiguracích se třemi zesilovači na kompatibilních reproduktorech, jako jsou naše XRT1.1K nebo XRT2.1K.
MC303 sdílí mnoho pozoruhodných technologií McIntosh, které se nacházejí v našich dalších produktech domácího audia a domácího kina, včetně Power Guard®, který zabraňuje přebuzení zesilovače a výsledné drsné ořezávání zvuku, které by mohlo poškodit vaše reproduktory. Sentry Monitor™ je náš bezpojistkový ochranný obvod proti zkratu, který odpojí výstupní stupeň dříve, než proud překročí bezpečnou provozní úroveň, a poté se automaticky resetuje, když se provozní podmínky vrátí do normálu. K dispozici jsou vstupy pro symetrické i nesymetrické kabely, které poskytují flexibilitu při připojování ke zbytku vašeho systému. Trojitý blok modrých wattmetrů poskytuje okamžité rozpoznání výstupního výkonu (měřiče mohou být vypnuty pro použití v divadle, pokud jsou v konfliktu s televizní nebo filmovou obrazovkou).
Esteticky je MC303 stejně McIntosh jako kterýkoli z našich produktů. Šasi z leštěné nerezové oceli, klasický černý skleněný přední panel, knoflíky a na zakázku opracované hliníkové rukojeti jsou součástí standardní výbavy. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
Oficiální stránky výrobce: McIntosh MC303

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení