McIntosh MI347

  • Určeno pro domácí kina
  • 3 přední kanály: 250 wattů do 8 ohmů nebo 300 wattů do 4 ohmů
  • 4 prostorové kanály: 125 wattů do 8 ohmů nebo 200 wattů do 4 ohmů
  • Možnost montáže do 3U racku
  • Power Guard® a Sentry Monitor™
Na objednávku
Značka: McIntosh
179 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky
McIntosh MI347 Amplifier

Zvukový zážitek na hraně vašeho sedadla


7kanálový digitální zesilovač MI347 je vyhrazený zesilovač domácího kina, který poskytuje pohlcující zvukový zážitek, který vám v pohodlí vašeho domácího kina poskytuje ohromující zvukový zážitek na hraně vašeho sedadla. Využívá vysoce sofistikované digitální spínací zesilovače s uzavřenou smyčkou, které jsou spárovány s extrémně robustními napájecími zdroji, které produkují úroveň zvukového výkonu, kterou lze v domácích kinech jen zřídka slyšet.

MI347 má být více slyšen než vidět – například při instalaci do stojanu A/V zařízení, který není vidět, má zjednodušený a decentní exteriér. Ale buďte si jisti, že interním obvodům a komponentům se dostalo plné pozornosti inženýrů McIntosh, abyste se cítili jako součást vašich oblíbených filmů. Díky své výšce 3U, která je vhodná pro racky, jej lze snadno nainstalovat do vašeho A/V racku pomocí přiložených držáků pro montáž do racku (u instalací bez racku jsou montážní držáky odnímatelné). MI347 se však neomezuje pouze na instalace do racku, protože může být také umístěn na otevřeném prostranství, aby jej všichni viděli a mohli si ho užívat.

McIntosh MI347 Amplifier

Přední a zadní část držáku pro montáž do racku.

McIntosh home theater system with MX100 A/V Processor, MI347 Amplifier, MPV901 Audio Video Player, LCR80 Center Channel Speaker, XR100 Floor Standing Speakers

A/V procesor MX100, 7kanálový zesilovač MI347, audio a video přehrávač MVP901, stojací reproduktory XR100 a středový kanálový reproduktor LCR80 v domácím kině. Všechny jednotky se prodávají samostatně.

V domácím kině jsou nejdůležitějšími zvukovými kanály nebo reproduktory levý přední, pravý přední a středový reproduktor. Z nich rezonuje většina dialogů a nejhlasitější a nejvýraznější speciální efekty. MI347 jako takový dodá každému z těchto tří reproduktorů 250 Wattů při 8 Ohmech nebo 300 Wattů při 4 Ohmech. Další čtyři kanály MI347 jsou určeny k ovládání stále důležitých, ale méně energie náročných reproduktorů prostorového zvuku nebo stropních reproduktorů. Do každého z těchto čtyř kanálů bude MI347 dodávat zdravých 125 Wattů při 8 Ohmech nebo 200 Wattů při 4 Ohmech.
MI347, vysoce účinný zesilovač třídy D, nevyžaduje k udržení jmenovité provozní teploty hlučné chladicí ventilátory; má také množství chladicích otvorů na horní a boční straně, které dále pomáhají s odvodem tepla. Na předním panelu vícebarevné LED indikátory zobrazují stav každého kanálu. Na zadní straně je pro každý kanál zahrnut symetrický i nesymetrický vstup spolu s našimi standardními 5pásmovými vázacími sloupky reproduktorů. McIntosh MI347 Amplifier

McIntosh MX100 A/V Processor, MI347 Amplifier, MI254 Amplifier

A/V procesor MX100 (nahoře), 7kanálový zesilovač MI347 a 4kanálový zesilovač MI254 (dole) nainstalované v A/V stojanu. Všechny jednotky se prodávají samostatně.

MI347 lze použít s jakýmkoliv A/V procesorem domácího kina McIntosh, jako je náš MX123, MX180 nebo MX100 s možností montáže do racku. Pokud máte ve svém domácím kině více než 7 zvukových kanálů, například s Dolby® Atmos nebo DTS:X™, můžete přidat náš 4kanálový digitální zesilovač MI254 nebo 8kanálový digitální zesilovač MI128 (oba lze namontovat do racku). dodejte výkon McIntosh všem reproduktorům vašeho domácího kina.
Další funkce zahrnuté v MI347:
  • Technologie přetížení signálu Power Guard®, která zabraňuje přebuzení a poškození vašich reproduktorů
  • Ochranný obvod proti zkratu Sentry Monitor™, který odpojí koncový stupeň, pokud by se proud někdy přiblížil nebezpečným provozním úrovním, a poté se automaticky resetuje, když se provozní podmínky vrátí do normálu
  • Power Control pro automatické zapínání a vypínání ostatních připojených komponent McIntosh
  • Ekologické snímání signálu zapnutí/vypnutí, které vypne jednotku, pokud po nastavenou dobu nebyl detekován žádný vstupní signál, a – možná pohodlněji – automaticky zapne MI347, když zaznamená signál z procesoru vašeho domácího kina.
MI347 obsahuje mnoho designových prvků McIntosh včetně předního panelu z černého skla, osvětleného loga McIntosh a známého tvaru zvýrazněného stříbrným lemováním. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
Oficiální stránky výrobce: McIntosh MI347

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení