Sonus Faber Sonetto III (vystavený kus)

Sloupový reproduktor Sonetto III  je nejkompaktnější ze sloupových modelů řady Sonetto poskytující krom skvělého zvuku i prémiový design ve čtyřech barevných provedení. 

 

Vystavený kus je v bezvadném stavu, minimálně hraný.

Skladem na showroomu
Značka: Sonus Faber
89 990 Kč –31 % 61 990 Kč
Kategorie: Reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktorů: Sloupové
Počet pásem: 3-pásma
Doporučený výkon zesilovače: 50W – 250W
Frekvenční rozsah: 42 Hz – 25.000 Hz
Citlivost: 89 dB
Impedance: 4 Ω
Rozměr reproduktoru: 1018 x 219 x 305 mm
Hmotnost reproduktoru: 16 Kg
SONUS FABER SONETTO 3 2
Akce můžete vidět na showroomu Poslední kus
89 990 Kč –31 %

Používá 3-pásmovou konstrukci a ozvučnici s půdorysem tvaru loutny, což omezuje vnitřní rezonance. Povrch je tvořen pravou dřevěnou dýhou a k luxusnímu vzhledu přispívá i horní stěna potažená kůží s logem Sonus Faber. Basreflex je vyveden směrem k podlaze. Je použit 1x 29mm vysokotónový reproduktor s DKM membránou a technologií DAD, 1x 150mm středotónový s membránou ze směsi celulózové dřeně a jiných přírodních vláken a 2x 150mm basový reproduktor s aluminiovou membránou.

Oficiální stránka výrobce: Sonetto III

 

Sonus faber Sonetto III video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu