Cambridge Audio EVO 75

All-in-one systém EVO EVO 75 se 75 W (8 Ω) na kanál, kombinuje špičkový poslechový zážitek s novými technologiemi a univerzální konektivitou. Oba modely používají vynikající výkonové stupně Hypex NCore, třídy D, které zaručují vysokou účinnost zesílení a navíc dovolily zabudování elektroniky do kompaktních přístrojových skříní. Na posluchače také zapůsobí čistotou reprodukce a dokonalým rozlišením.

Řada EVO je výsledkem neustálé snahy konstruktérů firmy přinášet milovníkům hudby nadčasové, elegantní a snadno ovladatelné výrobky, s důrazem na vysokou užitnou hodnotu a zvukový perfekcionismus. Populární slogan značky “Great British Sound“, který vyjadřuje odhodlání a cíl inženýrů ve vývojovém středisku v Londýně, aby jimi konstruované přístroje k reprodukované hudbě nic nepřidávaly, ale ani ji o nic neochuzovaly, byl samozřejmě základní ideou i při navrhování nejnovějšího síťového komba EVO.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Cambridge Audio
37 990 Kč
Kategorie: All-in-one zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: All In One
Třída zesilovače: Class-D Hypex Ncore®
Výkon zesilovače: 75W (8 Ω)
D/A převodník: ESS Sabre ES9016K2M
Frekvenční rozsah: 20Hz – 20kHz +0/-3dB
Analogové vstupy: 1 x RCA
Digitální audio výstupy: 1x optical (16/24bit 32-96kHz PCM), 1x coaxial(16/24bit 32-192kHz PCM), 1x HDMI TV ARC, USB A
BLUETOOTH: 4.2 A2DP/AVRCP supporting SBC, aptX and aptX HD codecs
Podporované formáty: ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x256), WMA, MP3, AAC, HE AAC AAC+, OGG Vorbis
Výstupy zesilovače: Speakers, 3.5mm headphone, Preamp Output, Subwoofer Output, Bluetooth: 4.2 A2DP/AVRCP supporting up to aptX HD
Rozměry zesilovače: 317 x 89 x 352mm
Hmotnost zesilovače: 5.0 kg
Cambridge Audio Evo Front Album
můžete vidět na showroomu

U modelu EVO 75 digitálně analogových převodníků vsadilo Cambridge Audio na procesor ES9016K2M s maximálním rozlišením 32 bit/384 kHz. Pokud jde o možnosti připojení, nabízí přístroje širokou škálu konektorů, od optického vstupu a koaxiálního S/PDIF, přes televizní ARC (Audio Return Channel) a analogový RCA vstup (cinch). Z nabídky výstupů je k dispozici 3,5 mm jack pro připojení sluchátek, výstup z předzesilovače (Pre-Out) a pro subwoofer (Sub-Out). Bluetooth s kodekem aptX HD umožňuje rychlé připojení k zařízení, vybavenému touto technologií. Aby bylo zajištěno, že streamované hudební soubory dorazí nekomprimované a tedy v nejlepší kvalitě, přikládá Cambridge Audio velký význam možnostem stabilního pevného připojení. Přehrávač proto podporuje ethernetové připojení a WLAN s oběma frekvencemi.

Modul síťového přehrávače v systémech EVO nabízí nejmodernější streamování hudby bez jakýchkoliv kompromisů. All-in-one přehrávače jsou samozřejmě certifikovány jako Roon Ready a podporují, pro streamování v nejlepší kvalitě, hi-res služby jako TIDAL, včetně MQA a TIDAL Connect. Vlastní platforma StreamMagic, společnosti Cambridge Audio, slouží jako řídící centrum, které umožňuje pohodlně ovládat celý svět digitální hudební zábavy prostřednictvím přehledné aplikace. Kromě Spotify a Tidal Connect využívají oba přehrávače také Google Chromecast a Airplay 2. Aplikace StreamMagic se rovněž stará o aktualizace softwaru a tím i doplnění schopností přehrávače o nové funkce, takže přináší jistotu, že se systém Evo bude vyvíjet a bude neustále na špici technologie streamování.

Tento zvukově mimořádně kvalitní a dílensky precizně zpracovaný Hi-Fi přístroj má šířku pouhých 305 mm, což velmi usnadňuje jejich umístění. Všestranně podařený vzhled doplňuje na čelní straně umístěný displej s brilantní barevností a úhlopříčkou 6,8 palců. Stačí jen připojit reprosoustavy a užívat si pohodlí snadného ovládání, přístup k téměř neomezenému množství nahrávek a jejich dokonalou reprodukci.

Oficiální stránky výrobce: EVO 75

CZ Recenze Evo 75 / 150

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro vynikající poměr kvality vůči ceně.

Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Je až neuvěřitelné, jak kvalitní zvuk tyto dostupné přístroje dokáží předvést. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio komponentů jedinečnou alternativu.

Zpět do obchodu