NAD M33

Integrovaný High End zesilovač s BluOS streamerem a převodníkem DAC, který může sloužit jako srdce domácí referenční stereo sestavy.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: NAD Electronics
134 990 Kč
Kategorie: All-in-one zesilovače
Záruka: 2 roky
NAD M33
můžete vidět na showroomu

BluOS High-Res Music Streaming

Se streamovacím DAC zesilovačem Masters M33 BluOS byla laťka zvýšena

Náš vlajkový model navazuje na pozoruhodný úspěch díky pokročilým funkcím, špičkové technologii a vysokému výkonu

Systém BluOS, který je součástí rostoucího ekosystému kompatibilních produktů, těsně integruje hardware a software pro výjimečný uživatelský zážitek. Jediný skutečně bezdrátový multiroom systém s vysokým rozlišením, který je dnes k dispozici, BluOS podporuje nový standard pro streamování ve vysokém rozlišení, Master Quality Authenticated (MQA). BluOS také podporuje více než 20 bezplatných a placených předplacených služeb a podporuje lokálně uložené hudební knihovny. Díky systému BluOS si M33 zachovává všechny audiofilské funkce a dále přidává řadu zařízení, která rozšíří jeho možnosti a zároveň zjednoduší jeho používání. Přední panel přehrávače M33, který lze ovládat pomocí aplikace BluOS, dodávaného dálkového ovladače nebo prostřednictvím hands-free ovládání s libovolným zařízením Amazon Alexa, se nikdy nemusí dotýkat.

NAD M33
NAD M33

Korekce DIRAC Live Room na palubě

Odborníci se shodují, že akustika místnosti je nejslabším článkem většiny zvukových systémů, protože odrazy od místnosti zhoršují tonální vyváženost a dynamiku. Dirac, jeden z nejoceňovanějších systémů korekce místnosti, nejenže upravuje frekvenční odezvu, ale na rozdíl od jiných systémů korekce místnosti také optimalizuje impulsní odezvu. Díky optimalizaci rozhraní mezi reproduktorem a místností zní hudba přirozeněji a realističtěji. K systému M33 je dodáván přesný mikrofon pro měření místnosti v místě poslechu a jeho okolí, takže váš systém může být přesně kalibrován pro optimální výkon. Pomocí kalibrace Dirac lze výrazně vylepšit i ty nejsofistikovanější reproduktory. Do každého z 5 paměťových slotů Dirac lze uložit jedinečné měření místnosti nebo různé cílové frekvenční křivky, které vyhovují konkrétnímu hudebnímu vkusu nebo žánru.

Flexibilita se setkává s dlouhodobou hodnotou

Ve své standardní podobě je M33 velmi kompletní, s širokou škálou vstupů/výstupů, BluOS, Dirac, HDMI a dalšími již plně integrovanými funkcemi. Splní tak požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Aby se minimalizovalo riziko budoucího zastarávání, je M33 vybaven dvěma sloty MDC (Modular Design Construction), které umožňují další rozšíření. Společnost NAD představila platformu MDC již před více než deseti lety a umožnila tak aktualizovat produkty o nové technologie, které v době uvedení na trh ještě neexistovaly

NAD M33
NAD M33

Připojení a bezdrátová flexibilita

Ať už chcete připojit digitální nebo analogové zdroje, model M33 je dobře vybaven pro všechny tyto účely: M33 je vybaven 6 digitálními vstupy a 3 analogovými vstupy, včetně MM phono. Na zadním panelu se nacházejí dvě sady reproduktorových výstupů s možností bi-wiringového zapojení a stereofonní výstup pro subwoofer s plně konfigurovatelným digitálním crossoverem. Technologie Airplay 2 a Bluetooth AptX-HD umožňují místní bezdrátové streamování z telefonu nebo tabletu.

NAD M33

Na gramofony a sluchátka se nezapomíná

M33 má vysoce kvalitní MM Phono vstup, který se vyrovná specializovaným externím jednotkám. Přesná ekvalizace RIAA, chytrý infrazvukový filtr s potlačením fáze a obrovská rezerva při přetížení společně přinášejí to nejlepší z LP desek. Milovníky sluchátek navíc potěší zvuk diskrétního sluchátkového zesilovače, který je schopen řídit i planární a studiové telefony s vysokou impedancí. Díky vysokému napětí a nízké výstupní impedanci budou sluchátka znít co nejlépe. Pro ty, kteří si chtějí sluchátka užívat, ale nebýt připoutáni ke kabelu, je díky integrovanému modulu Bluetooth AptX-HD možné užívat si i bezdrátová sluchátka.

Atraktivní design s vynikající ergonomií

Celoslitinové pouzdro je elegantní a zároveň praktické. Jediný ovládací knoflík hlasitosti je doplněn barevným dotykovým displejem LCD. Pevné panely s magnetickými izobodovými nožičkami poskytují pevný základ pro vícevrstvé desky s obvody a složitou vnitřní konstrukci. Model M33 využívá zcela moderní a svěží pojetí tradičního stereofonního zesilovače s funkcemi a výkonem z budoucnosti.

NAD M33
NAD M33

Snadná integrace do chytré domácnosti

Systém BluOS poskytuje hands-free ovládání s plnou integrací libovolného zařízení Amazon Alexa. Prostřednictvím Airplay 2 je možné ovládání také pomocí Siri. Značné úsilí bylo vynaloženo na to, aby byl M33 plně kompatibilní se všemi předními systémy inteligentní domácnosti od předních společností, jako jsou Apple, Crestron, Control4, Lutron, KNX a mnoho dalších. To znamená, že spolu s osvětlením, stíněním, HVAC a zabezpečením může integrátor nebo uživatel bezproblémově ovládat hudební systém BluOS pro více místností ze společného rozhraní. Všechny integrace jsou certifikovány pro spolehlivý provoz. Vlastní aplikace BluOS Apps pro tablety a telefony s operačními systémy iOS a Android, stejně jako ovládání na stolních počítačích s operačními systémy Windows a Apple OS jsou k dispozici zdarma a jsou pravidelně aktualizovány.

Klíčové funkce NAD Masters M33:

• BluOS Streaming DAC zesilovač

• Technologie zesilovače HybridDigital Purifi Eigentakt™

• Trvalý výkon: 200 W do 8/4 ohmů

• 32-BIT/384kHz ESS Sabre DAC převodník

• Korekce Dirac Live Room LE*

• Barevný dotykový LCD displej

• Integrace systému BluOS do více místností

• IR vstup s funkcí učení

• 2 x MDC sloty pro budoucí rozšíření

• Bezdrátové ovládání pomocí AirPlay 2 a aptX HD Integrace Bluetooth

• Komplexní digitální a analogové připojení včetně HDMI eARC

• Bezproblémová integrace s předními řídicími systémy smarthome

• MDC (Modular Design Construction) nabízí možnost upgradu na budoucí digitální formáty, jakmile budou k dispozici. K dispozici jsou dva sloty MDC.

 • Kompatibilní s CI - sériový ovládací port RS232. Vstup/výstup spouštěče.

NAD M33 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka NAD byla založena v roce 1972 s cílem zaplnit mezeru mezi výrobci špičkových a drahých produktů pro audiofily a spotřební elektronikou. Značka, jejíž zakladatelé byli přesvědčeni, že kvalitní zvuk by měl být dostupný širšímu publiku, se proslavila jedinečným poměrem ceny a výkonu a její model 3020 se stal nejprodávanějším integrovaným zesilovačem všech dob. V současnosti spadá NAD pod kanadskou společnost Lenbrook International.

 

Zpět do obchodu