NAD M66

Masters M66 BluOS Streaming DAC-Preamplifier je revoluční hi-fi komponenta, která kombinuje audiofilský DAC převodník s multiroomovým hudebním streamerem s vysokým rozlišením. Je vybaven funkcemi Dirac Live Room Correction a Dirac Live Bass Control, jeho elegantní design a živý 7″ dotykový displej vyzařují kvalitu a úroveň. Ve spojení s výkonovým zesilovačem NAD M23 vytvoříte úžasný systém, který vyniká technologicky, zvukově i vizuálně.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: NAD Electronics
146 990 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 0 měsíce
Hmotnost: 16.25 kg
Frekvenční odezva: ±0.2dB
Podporované audio formáty: WMA, AAC, MP3, FLAC, WAV, ALAC, WMA–L, OGG, OPUS, MQA, AIFF, MPEG–4 SLS
Rozměry: Š: 51.9 cm, V: 56.9 cm, H: 25.8 cm
Separace kanálů: >116 dB (1kHz), >106 dB (10 kHz)
Vstupní impedance: 56 kOhm
Citlivost vstupu: 185 mV
Maximální úroveň vstupu: >5.6 Vrms (ref. 0.1% THD), >8 Vrms (Bypass)
Podporovaný bitrate: 24 bit/ 192 kHz
Signál/šum: >105 dB
Streaming: Tidal, Qobuz, Deezer, Spotify, Amazon Music HD, SiriusXM, LiveOne, HighResAudio, JUKE, Napster, Pandora, Presto Music
THD: <0.001% při 2V
Výstupní impedance: Impedance zdroje + 22 Ohm
Vzorkovací frekvence: 192 kHz
NAD M66
Novinka

Streamingový D/A převodník s předzesilovačem Masters M66 BluOS je nejen nejpokročilejším předzesilovačem, jaký kdy NAD nabízel, ale představuje také zcela novou třídu samostatných hi-fi komponentů. Kromě množství vstupů, včetně gramofonových MM/MC a HDMI eARC, obsahuje M66 audiofilský D/A převodník a hudební streamer s vysokým rozlišením pro více místností.

Spolu s plnopásmovou verzí funkce Dirac Live Room Correction je model M66 vybaven funkcí Dirac Live Bass Control, která umožňuje nezávislé ovládání každého připojeného subwooferu a zajišťuje hladkou a konzistentní odezvu v celé poslechové místnosti. Kombinace funkcí Dirac Live Room Correction a Dirac Live Bass Control umožňuje modelu M66 poskytovat přesnější výkon v místnosti než jakýkoli dvoukanálový komponent, který byl kdy nabízen.

Díky elegantní hliníkové skříni, velmi plynulému digitálnímu ovládání hlasitosti a živému 7″ dotykovému displeji vyzařuje M66 třídu a kvalitu. Vizuálně, zvukově i technologicky se ideálně hodí k oceňovanému výkonovému zesilovači NAD Masters M23. Streamingový D/A převodník s předzesilovačem Masters M66 BluOS lze samozřejmě spárovat s jakýmkoli vysoce výkonným zesilovačem.

Hudba všude

M66 je vybaven síťovým streamerem s vysokým rozlišením založeným na uznávaném systému BluOS pro správu hudby ve více místnostech a poskytuje přístup k více než 20 streamovacím službám, včetně několika, které nabízejí bezztrátový zvuk ve vysokém rozlišení. Pomocí intuitivní aplikace BluOS v chytrém zařízení nebo osobním počítači mohou posluchači přehrávat hudbu ze své oblíbené streamovací služby, osobní hudební knihovny a tisíců internetových rozhlasových stanic v rozlišení až 24 bitů/192 kHz. Stejně jako všechny komponenty podporující BluOS má i M66 plnou schopnost dekódování a vykreslování MQA.

S BluOS můžete poslouchat hudbu pouze v jedné místnosti; nebo sdílet hudbu v domácí síti s až 63 dalšími komponenty s podporou BluOS od NAD a dalších hardwarových partnerů. M66 se snadno integruje se systémy domácího řízení od společností Control4, Crestron, ELAN, RTI, URC a dalších. Posluchači mohou také ovládat přehrávání hlasem pomocí Amazon Alexa nebo Apple Siri.

Perfektní odezva

M66 integruje funkce Dirac Live Room Correction a Dirac Live Bass Control. Připojte dodaný kalibrovaný mikrofon k portu USB modelu M66 a poté spusťte aplikaci Dirac Live na chytrém zařízení nebo osobním počítači. Aplikace vás provede procesem kalibrace a poté vygeneruje korekční filtry, které kompenzují akustické problémy, jako je stojaté vlnění a nežádoucí odrazy. Budete si moci vychutnat texturovanější basy, lepší tonální přesnost, výrazně lepší čistotu a soustředěnější obraz.

M66 je poprvé u stereofonního komponentu vybaven čtyřmi symetrickými a čtyřmi jednosměrnými výstupy pro subwoofery a integruje funkci Dirac Live Bass Control, která umožňuje nezávislou kalibraci více subwooferů. Dirac Live Bass Control optimalizuje výstup subwooferu ve frekvenční i časové oblasti, čímž dosahuje plynulého spojení mezi subwooferem (subwoofery) a hlavními reproduktory a zajišťuje plynulou a konzistentní basovou odezvu v celém poslechovém prostoru, nejen ve sweet spotu.

Špičkový výkon

Srdcem digitální sekce modelu M66 jsou vlajkové čipy D/A převodník a ADC Sabre společnosti ESS Technology. Tyto audiofilní konstrukce jsou známé svým mimořádně širokým dynamickým rozsahem, velmi nízkým šumem a zkreslením a vynikajícím výkonem v časové oblasti.

Model M66 je prvním komponentem, který je vybaven inovativním obvodem Dynamic Digital Headroom (DDH) společnosti NAD. Po aktivaci v aplikaci BluOS eliminuje DDH zkreslení digitální mezisamplové špičky clippingu, ke kterému může docházet při digitálně-analogové konverzi s náhlými vysokofrekvenčními přechodovými jevy. Výhody jsou patrné zejména u bicích nástrojů: rány na ráfek jsou údernější, ale méně ostré; činely jsou realističtější a méně prskavé.

Pro nastavení hlasitosti využívá M66 mimořádně přesný odporově-ladderový regulační obvod. Ve srovnání s tradičními analogovými obvody digitální regulace hlasitosti modelu M66 výrazně snižuje tepelné a související zkreslení, maximalizuje dynamický rozsah a přesněji sladí výstup levého a pravého kanálu v celém rozsahu hlasitosti.

Ve výchozím nastavení jsou analogové signály převedeny na digitální, takže funkce jako Dirac Live Room Correction a Bass Control jsou k dispozici u každého zdroje. M66 má však volitelný režim Analogue Direct, který obchází veškeré digitální zpracování, a oddělené signálové cesty pro analogové a digitální zdroje. Vnitřně jsou analogová a digitální sekce fyzicky odděleny a vzájemně odstíněny vlastními oddělenými napájecími sekcemi, takže analogové signály nejsou při zapnutém režimu Analogue Direct ovlivněny digitálním rušením. Výsledkem je zřetelný útlum hlasitosti, vynikající sledování levé a pravé strany a velmi nízký šum.

Propojí cokoliv

Díky kompletní sadě analogových a digitálních vstupů dokáže M66 pojmout všechny vaše zdrojové komponenty. Fanoušci vinylů ocení mimořádně tichý gramofonový předzesilovač MM/MC modelu M66, který je vybaven přesnou ekvalizací RIAA, vysokými rezervami při přetížení a inovativním obvodem, který potlačuje infrazvukový šum, který je při přehrávání vinylů vždy přítomen, aniž by ovlivňoval basovou odezvu. Pro sledování televize a filmů je k dispozici port HDMI eARC pro připojení k HDTV. Další možnosti zahrnují dva koaxiální a dva optické vstupy S/PDIF, symetrický digitální vstup AES/EBU, dva páry analogových vstupů linkové úrovně RCA a jeden pár symetrických vstupů XLR.

Kromě nesymetrických výstupů RCA a symetrických výstupů XLR pro připojení k výkonovému zesilovači má M66 čtyři nesymetrické výstupy RCA a čtyři symetrické výstupy XLR pro subwoofer. Speciální sluchátkový zesilovač modelu M66 má velmi nízkou výstupní impedanci a velmi vysoké maximální výstupní napětí, což mu umožňuje řídit náročná sluchátka studiových monitorů s vysokou impedancí. Model M66 má také připojení Bluetooth s podporou kodeků AAC, LDAC a aptX HD.

Budoucnost vpřed

Masters M66 představuje vrchol toho, co je dnes technicky možné dosáhnout u dvoukanálového předzesilovače, a udrží si své technologické prvenství po celá další desetiletí. Na zadním panelu se nacházejí dva rozšiřující sloty, které podporují MDC2, nejnovější generaci technologie Modular Design Construction společnosti NAD, která je odolná vůči budoucnosti. S vývojem technologií tak budou moci majitelé modelu M66 přidávat nové funkce pouhým vložením modulu MDC2 do jednoho ze slotů.

Vše na streamovacím D/A převodníku s předzesilovačem NAD Masters M66 BluOS má vzbuzovat hrdost na vlastnictví: nádherný 7″ dotykový displej, elegantní hliníkové pouzdro a hedvábně hladké digitální ovládání hlasitosti. Díky špičkové technologii, bezkonkurenční všestrannosti a vynikající kvalitě provedení je Masters M66 skutečně mistrovským zvukovým dílem.

Funkce a podrobnosti

 • Sítě Ethernet a Wi-Fi
 • Síťový streamer BluOS poskytuje přístup k více než 20 streamovacím službám, včetně několika, které poskytují bezztrátový zvuk ve vysokém rozlišení.
 • Vlajkové čipy ESS Sabre ES9038PRO DAC a ES9822PRO ADC
 • Inovativní obvod Dynamic Digital Headroom (DDH) eliminuje zkreslení digitální mezisamplové špičky clippingu
 • Plné hardwarové dekódování a vykreslování MQA
 • Podpora Apple AirPlay 2, Spotify Connect, Tidal Connect
 • Bezproblémová integrace s řídicími systémy smarthome, jako jsou Crestron, Control4, ELAN, RTI, URC a další.
 • Podpora hlasového ovládání Amazon Alexa a Apple Siri
  Dirac Live Room Correction
 • Čtyři symetrické a čtyři nesymetrické výstupy pro subwoofery
  Dirac Live Bass Control umožňuje plynulé propojení subwooferu (subwooferů) a hlavních reproduktorů a plynulou odezvu basů v celém poslechovém prostoru
 • Mimořádně tichý gramofonový stupeň MM/MC s přesnou ekvalizací RIAA, vysokou rezervou při přetížení a infrazvukovým filtrem
  Port HDMI s podporou eARC
 • Dva optické a dva koaxiální vstupy S/PDIF, jeden vyvážený digitální vstup AES/EBU, dva páry analogových vstupů linkové úrovně RCA, jeden pár vyvážených vstupů XLR
 • Dedikovaný sluchátkový zesilovač s nízkou výstupní impedancí a schopností velmi vysokého výstupního napětí
 • Mimořádně přesné digitální ovládání hlasitosti s odporovým žebříčkem
  7″ dotykový displej na předním panelu
 • Elegantní hliníková skříň
 • Dva rozšiřující sloty MDC2 pro přidání budoucích funkcí
 • Prémiové IR dálkové ovládání v balení

*všechny uvedené funkce a podrobnosti jsou předběžné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka NAD byla založena v roce 1972 s cílem zaplnit mezeru mezi výrobci špičkových a drahých produktů pro audiofily a spotřební elektronikou. Značka, jejíž zakladatelé byli přesvědčeni, že kvalitní zvuk by měl být dostupný širšímu publiku, se proslavila jedinečným poměrem ceny a výkonu a její model 3020 se stal nejprodávanějším integrovaným zesilovačem všech dob. V současnosti spadá NAD pod kanadskou společnost Lenbrook International.

 

Zpět do obchodu