Chord Electronics Mojo 2

 

Přenosný sluchátkový zesilovač Mojo 2 je nástupce vysoce oceňovaného a oblíbeného Mojo, který nastavil vysokou laťku přenosných DAC.  

Na objednávku - termín upřesníme
11 990 Kč
Kategorie: Audio
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Sluchátkový s DAC
Vstupy: koaxiální, duální datový koaxiální, optický, Micro-USB a USB-C
Výstupy: sluchátkové (2x 3,5 mm)
Rozměry zesilovače: 62 x 83 x 22,90 mm
Hmotnost zesilovače: 185 g

Mojo 2, kompletně vyvinuté a zkonstruované v Británii, představuje dnes nejpokročilejší přenosný DAC a sluchátkový zesilovač na světě, který těží z několika jedinečných technologií, především však profituje ze speciálně navrženého, výkonného, zakázkově kódovaného FPGA procesoru. V centru pozornosti je v souvislosti s Mojo 2 také první bezztrátové DSP, pokročilé „ovládání digitálního tónu“ bez jakéhokoli zhoršení kvality zvuku. „UHD DSP“ poskytuje Mojo 2 bezkonkurenční kompatibilitu s širokou škálou dnešních sluchátek a navíc bezkonkurenční flexibilitu s partnerským vybavením.

Další klíčovou funkcí je nový systém menu, který se ovládá pomocí nového (čtvrtého) ovládacího sférického tlačítka, ovládající ztlumení, funkci crossfeed, tlačítko -lock a nastavení ovládání tónu. Mojo 2 také nabízí výrazně vylepšenou baterii s rychlejším nabíjením, obrovským posunem je snížení ztráty energie o 75% a zvýšení její kapacity o 9%. Nový datový vstup USB-C přidává větší flexibilitu, výrazně zesílená byla transparentnost, díky vylepšené redukci šumu, nižšímu zkreslení a větší neutralitě, Mojo 2 lze navíc dokonce bezdrátově propojit se streamerem Poly. Mojo 2 je ručně vyrobený ve Velké Británii s robustním CNC frézovaným hliníkovým chassis z leteckého hliníku. Mojo 2 nabízí bezkonkurenční výkon, špičkový zvuk ve své třídě a bezkonkurenční konstrukční kvalitu.

 

image002.jpg

 

Klíčové vlastnosti Chord Electronics Mojo2 : 

  • vstup USB-C
  • nejpokročilejší UHD DSP na světě; pokročilé nastavení EQ
  • Nová funkce menu vč. crossfeed, zámek tlačítek, jas a DSP
  • Vylepšené FPGA: větší rozlišení, výkon a efektivita
  • Vylepšená baterie: větší kapacita a inteligentní desktopový režim (odvozeno od Hugo2)
  • Vylepšené filtrování WTA: 40 DSP jader pro lepší transparentnost a nižší šum
  • Plná kompatibilita s Poly

 

Oficiální stránky výrobce: Mojo 2

Rezenze magazínu Hi-Fi Voice

Mojo 2 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kořeny společnosti CHORD ELECTRONICS lze nalézt v leteckém průmyslu, kde neomezené inženýrství znamená nekompromisní standardy. Tento koncept, navržený majitelem společnosti Johnem Franksem, pomohl formovat jeho filozofii od založení společnosti v roce 1989. První zesilovače byly dodány do BBC, poté do předních světových studií, včetně Abbey Road, Sony Music (New York) a později The Royal Opera. Chord Electronics dnes ve všech svých produktech využívá vlastní technologie.

Zpět do obchodu