Cabasse The Pearl Keshi

Luxusní designové moderní 2.1 reprosystém od francouzské značky Cabasse, který je schopný vytvořit obrovský zvuku emoce.

Tento nejmodernější systém Cabasse je vybaven nejmodernějšími technologiemi DEAP pro optimalizovaný digitální signál, DFE pro optimalizaci dynamiky zvuku v reálném čase (analýza zvuku, dynamika a hlasitost). Tato technologie založená na umělé inteligenci umožňuje posluchači najít rovnováhu původní nahrávky, ať už poslouchá při nízké hlasitosti doma nebo při plné hlasitosti na večírku. Technologie CRCS (automatický systém korekce místnosti) prostřednictvím přítomnosti mikrofonu integrovaného v reproduktoru pro optimalizaci zvuku pro poslechové prostředí.

Skladem na showroomu Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Cabasse
54 990 Kč
Kategorie: Audio
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktorů: Aktivní 2.1 system
Vstupy: Micro USB, SPDIF Optical, 3.5 mm Jack,
Konektivita: Ethernet, WiFi, Bluetooth
Podporované audio formáty: WAV, MP3, AAC, WMA, AIFF, FLAC, ALAC, Ogg, vorbis, DSD 64/128 , WMA lossless
Rozměr systému: Subwoofer : 24 x 22 x 27 cm, Satellites : 10 x 8 x 8 cm
Hmotnost: Satellites: 0,5 kg, Subwoofer: 6Kg

PEARL KESHI má svůj název podle vzhledem k jeho miniaturní velikosti. Skládá se z připojeného subwooferu a dvou satelitních reproduktorů s originálním designem, je zavěšen ve vzduchu a omezuje přenos vibrací na podlahu. Tento kompaktní systém je k dispozici v černé a bílé barvě a lze jej bez námahy integrovat do jakéhokoli interiéru. Satelity THE PEARL KESHI jsou vybaveny zbrusu novým patentovaným měničem poháněným 300 W. Konstrukce těchto širokopásmových reproduktorů umožňuje vysoký výkon a skvělou dynamiku. Ultra jemná 50 mikrometrová membrána, neodymový motor, související se zpracování signálu DSP a další komponenty reproduktorů, to vše přispívá k věrné restituci témbru a poskytuje vynikající spektrální homogenitu. Tento minimalistický 2.1 propojený systém schopný dodat 1050 W celkového výkonu (300 W pro každý satelit a 450 W pro basy) umožňuje posluchačům pocítit veškerou dynamiku své oblíbené hudby, od těch nejjemnějších zvuků až po ty nejvýraznější bez jakéhokoli oříznutí nebo zkreslení. 

Oficiální stránky výrobce: The Pearl Keshi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
  Firma Cabasse byla založena roku 1950 Georgem Cabassem, od něhož zdědila nejen jméno, ale také génia. Georges Cabasse je trvale svázán se světem hudby, díky svému nezvyklému talentu a neobvyklou pamětí pro zvuky. Tyto vlastnosti pochází pravděpodobně od jeho předka – tvůrce houslí, který podepsal svůj nástroj značkou Cabasse již v roce 1740 v Mirecourt. Následujících pět generací řemeslníků vytvářelo dokonale znějící housle, altovky a violoncella, které jsou většinou stále využívány evropskými orchestry. Faktem zůstává, že zakladatel firmy Georges Cabasse pracoval celý život na systému přenosu zvuku bez jakýchkoli změn či zkreslení.
Všechny produkty (Baltic, Bora, Jersey ... ) firmy Cabasse čerpají svou inspiraci z pohledu na Atlantický oceán v Bretani v západní Francii, v kraji námořníků, vědců a hudebníků. Firma je pionýrem v elektronické branží ve městě Brest. V roce 2003 zde bylo vybudováno nové Akustické centrum Cabasse, které je společnou investicí komerčních společností, prestižních technických škol a univerzit, které se specializují na telekomunikace, akustiku a elektrotechniku.

 

Zpět do obchodu