KEF LS50 II Wireless

VYNIKAJÍCÍ BEZDRÁTOVÉ HIFI REPRODUKTOROVÉ SOUSTAVY

LS50 Wireless II je mnohem více než vysoce výkonný reproduktor; je to perfektní all-in-one systém streamující z každého zdroje díky bezdrátové kompatibilitě s Apple Airplay 2, Chromecast a dalšími, plus kabelové připojení k televizi, herní konzoli či gramofonu. Skvělý zvuk, žádné připojené kabely.

Skladem na showroomu Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: KEF
69 990 Kč
Kategorie: WiFi Reproduktory
Záruka: 24 měsíců
img pdt ls50w2 pks 11 1080x
můžete vidět na showroomu

Dokonalé bezdrátové HiFi

LS50 Wireless II je více než vysoce výkonný reproduktor; je to perfektní systém reproduktorů vše v jednom. Odhalí každý detail vaší oblíbené hudby, kterou streamujete z jakéhokoli zdroje díky bezdrátové kompatibilitě s AirPlay 2, Chromecast a dalšími.

unnamed
WHAT HI-FI? AWARDS 2020 - 'PRODUCT OF THE YEAR'
"These sequels are among the most thrilling speaker systems we’ve heard." — September 2020, What Hi-Fi?


Celá recenze v angličtině zde.

1unnamed

Svoboda poslechu

Veškerá hudba po ruce.

Bez ohledu na to, jak hudbu streamujete tak LS50 vás nezklame. Můžete streamovat přímo z nativní aplikace Tidal conect, nebo Spotify Connect. S aplikací KEF Connect můžete také streamovat Tidal, Amazon Music, Qobuz a Deezer nebo naladit internetové rádio a podcasty.

Všechna vaše zařízení

Připojte jednoduše vše co máte doma. Díky integrované bezdrátová kompatibilitě s AirPlay 2, Google Chromecast a dalšími službami. Společně s kabelovým připojením, jako je HDMI pro váš televizor, gramofon, CD přehrávač a herní konzole. Ať už máte jakýkoli zdroj, LS50 Wireless II je na to připraven.

Pro HiFi nadšenece

LS50 Wireless II má pro audiofily připravenou podporou  streamování hudebních souborů až do 24bit / 384kHz, stejně jako MQA, DSD a Roon Ready. To znamená, že i zkušený nadšenec HiFi bude žasnout nad schopnostmi těchto reproduktorů.

 

 

2unnamed

Zaměřeno na uživatele

Buďte sami sebou

I přes bezchybný hudební výkon je LS50 Wireless II hračkou pro nastavení a to díky aplikaci KEF Connect. Jeho použití je intuitivní s jakýmkoli zdrojem v domácnosti a umožňuje jednoduché aktualizace firmwaru, které vám přinášejí nové a vylepšené funkce s minimem rozruchu.

cableunnamed    wirlunnamed

Kabelové nebo bezdrátové připojení

Můžete si vybrat, že budete LS50 Wireless II provozovat zcela bezdrátově s rozlišením 24bit / 96kHz a budete mít nastavení zcela nepořádek, nebo můžete dva reproduktory propojit pomocí dodávaného kabelu pro zvuk v rozlišení 24bit / 192kHz.

Personalizovaný poslech

Zcela nová aplikace KEF Connect ovládá každodenně LS50 Wireless II, včetně intuitivního nastavení zvuku, takže si můžete zvuk vyladit podle svého osobního vkusu. Můžete si dokonce vybrat svůj oblíbený zdroj, abyste LS50 Wireless II probudili, kdykoli se objeví, což vám umožní okamžitý přístup k nejlepšímu zvuku.

appunnamed

airplunnamed

roomunnamed

chromunnamed

Jednoduchý multiroom systém

Pokud používáte LS50 Wireless II s Airplay 2, Chromecast nebo Roon, můžete streamovat do více reproduktorů po celém domě současně. Díky použití více reproduktorů LS50 Wireless II můžete mít jednoduchý, vysoce výkonný multiroom systém.

absorbunnamed


Technologie absorpce metamateriálu

Skutečně revoluční nástroj v akustické zbrojnici KEF, Metamaterial Absorption Technology (MAT) je vysoce komplexní struktura podobná bludišti, která absorbuje 99% nežádoucího zvuku ze zadní části řidiče, eliminuje výsledné zkreslení a poskytuje čistší a přirozenější zvuk .

Sweet spot všude díky
12. generaci Uni-Q s MAT

Pomocí pokročilých simulačních a analytických nástrojů KEF inženýři vyvinuli 12. generaci Uni-Q s MAT. Toto nové pole ovladačů přináší snížené zabarvení, menší zkreslení a zvuk, který je transparentnější a realističtější, než bylo dříve možné. To vše rovnoměrně rozptýlené po celé místnosti.

uniqunnamed
cpuunnamed schemunnamed

Integrita hudby

Všechny aspekty výkonu LS50 Wireless II podporuje speciální hudební integrita Engine společnosti KEF. Tato kolekce algoritmů zpracování digitálního signálu na zakázku je optimalizována pro ovladač Uni-Q, což mu umožňuje poskytovat perfektně načasovaný výkon, lepší zobrazení a přísnější zvuk.

Bohatá síla

Integrované zesilovače byly vyvinuty interně společností KEF. Každý výškový reproduktor je poháněn 100W zesilovačem třídy A / B, který poskytuje plynulý, neuvěřitelně detailní výkon výšek. Vyhrazené zesilovače třídy D s výkonem 280 W napájí středobasové a basové měniče a zajišťují řízený zvuk až do 108 dB.

librunnamed

Design

Pozornost každému detailu

Každý aspekt LS50 Wireless II byl posouzen kvůli akustickým výhodám a z hlediska designu. Nízko-difrakční zakřivená přepážka je přesně modelována kolem ovladače Uni-Q, zatímco  chladiče a barevně sladěné porty jsou umístěny na dobře vybavené zadní části. Horní ovládací panel je navržen tak, aby byl stylový a funkční.

colorsunnamed

Perfektní barva pro vás

LS50 Wireless II je k dispozici ve třech matných povrchových úpravách, černé saze, titanové šedé a minerální bílé, stejně jako speciální edice Crimson Red. Všechny barevné možnosti jsou zrcadleny jak na pohonných jednotkách, tak na portu směřujícím dozadu. Horní ovládací panel je navržen tak, aby byl stylový a funkční.

 

KEF KC62 + LS50 Wireless II

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu