Devialet Phantom II 98dB Opéra de Paris Stereo Set

Set 2x Phantom II 98dB Opéra de Paris + 2x Legs

Luxusní bezdrátový reproduktor

Dostupnější a ještě kompaktnější varianta v jedinečném provedení ve spolupráci s Francouzskou operou potažená 24k zlatem a výkonem 400W RMS. Bez dálkového dotykového ovládání. Kompaktní bezdrátový reproduktor s nadčasovým designem z dílny francouzského producenta high-end technikyZvukové zařízení Phantom kombinuje analogové i digitální technologie s prvotřídním zvukovým výkonem, slibující zvuk bez jakéhokoli přesycení, zkreslení či šumů na pozadí.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: DEVIALET
99 960 Kč
Kategorie: Bezdrátové reproduktory
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah: 18hz - 21 kHz
Celkový výkon: 400W RMS
Maximální úroveň hlasitosti: 98 dB
Reproduktory: Hliníkový celopásmový, 2x hliníkový basový
DAC převodník: Devialet intelligence Processor 24bits/96kHz
Operační systém: Devialet Operating System 2 (DOS 2) up to 24bits/48kHz
Procesor: ARM Cortex-A9 1.25GHz processor 512MB DDR3-1600
Postranní pláty: White RAL 9016 | Gold leaf plated sides

Monumentální, ať už sedíte kdekoli.

Mistři pozlacovači z Ateliers Gohard dokončili boční desky Phantomu pozlacením podle osvědčených postupů. Každé pozlacení desky se nanáší ručně, aby se vytvořila jedinečná patina. Tyto tradiční techniky vyžadují naprostou dokonalost - jakmile je deska jednou pozlacena, nelze zlato již odstranit. Boční desky, které nesou podpis Phantom II 98 dB Opéra de Paris | Devialet, jsou pozlaceny měsíčním zlatem, vzácnou a nerezovou slitinou palladia a žlutého zlata.

Opéra de Paris | Devialet

Společná vize dokonalosti.

Byl to tak velký sen, že bylo těžké uvěřit, že se někdy splní. S ambicemi a odhodláním jsme o něj usilovali téměř tři roky: investovali jsme do akustického a vizuálního mistrovského díla, které vytvořil Charles Garnier, ikonoklastický a vizionářský vyzyvatel. Spolupracovali jsme s Pařížskou operou, symbolem dokonalosti a skutečným mastodontem ve světě kultury s dlouholetou mezinárodní reputací.

Oblast objevování zvuku.

V roce 2017 byla v Palais Garnier otevřena zvuková zóna Devialet, která se ideálně nachází v západní části Velkého vestibulu. Tento prostor byl navržen jako minimalistické prostředí s propracovanými detaily a dohlíží na něj hlavní architekt francouzských památek a regionální ředitelství pro kulturní záležitosti. V tomto prostoru září Phantoms Opéra de Paris | Devialet jako výjimečné technologické mistrovské dílo.

Celý orchestr.

Hosté nebudou svědky jednoho Phantoma nebo dvou Phantomů, ale celého orchestru 16 Phantomů, kteří ve zdech úctyhodného chrámu zvuku zprostředkují ty nejčistší a nejhlubší emoce, jaké jen zvuk může přinést.

Zlaté boční desky Phantom.

Společnost Devialet vytvořila pro Pařížskou operu speciální edici Phantomu, vynikajícího technického díla chráněného více než 100 patenty. Výsledkem neúnavného snažení našich inženýrů je Phantom, který vydává ultra-hutný zvuk s fyzickou působivostí a přináší hluboce emocionální a ohromující akustický zážitek, který je v souladu s dědictvím dokonalosti Pařížské opery. Phantom Opéra de Paris | Devialet, inspirovaná ikonickými pozlacenými interiéry tohoto prostoru, jsou opatřena logem Pařížské opery a bočními deskami z plátkového zlata, které dokončila firma Ateliers Gohard, jež se zabývá také obnovou zlata v Opéra Garnier.

"Pozlacené reproduktory Phantom Opéra de Paris | Devialet, které se zrodily z našeho spojení, ztělesňují hodnoty technologických inovací i snahu o zvukovou a hudební dokonalost, kterou sdílejí Pařížská opera a Devialet. Odhodlaně hledíme do budoucnosti a snažíme se rozvíjet novou spolupráci, která přispěje k rozšíření působnosti Opery a podpoří její umělecké programy, čímž podpoříme francouzskou excelenci všude na světě."


Alexander Neef, generální ředitel Pařížské opery

Série Phantom II

Impozantní Zvuk.

Velmi kompaktní.

Inženýři společnosti Devialet přivedli na svět Phantom II: jediný ultra-kompaktní domácí zvukový systém, který je schopen poskytnout vysokou věrnost a špičkový zvuk bez ohledu na hlasitost.

Jeden ohromující zvuk.

Na tak výkonný systém je Phantom II nepřiměřeně kompaktní a vejde se téměř kamkoli. Snadno přenosný systém Phantom, stvořený pro nutkavé poslechové zážitky, je vybaven všemi dostupnými technologiemi Devialet v objemu menším než 3 litry.

981 dílů

100 % z nich na zakázku

174 dB

vnitřního akustického tlaku

Opravdu sofistikované.

Výjimečné věci se opravdu dějí v malých baleních. Phantom II je první domácí reproduktor navržený tak, abyste se mohli hlouběji ponořit do zvuku. Nejintenzivnější koncentrace pokročilých technologií přináší přehrávání na audiofilské úrovni. Zjistěte, čeho jste oba schopni.

Devialet Aesthetic.

Při vytváření celkového vzhledu modelu Phantom jsme se soustředili na funkčnost a obsedantní pozornost věnovanou detailům. Někteří tomu říkají francouzské savoir-faire a art de vivre. My to vnímáme jako ctění řemeslného umění a potěšení stejnou měrou. Kromě ikonického kulovitého tvaru nabízí Phantom také řadu barev, materiálů a povrchových úprav, které mohou vyniknout nebo splynout s okolím.

ROZŠIŘTE SI OBZORY.

Jediná věc, která je lepší než jeden Phantom? Dva. Ve stereu se zvuková scéna Phantomu ještě více rozšíří a poslech získá nový rozměr, protože reproduktory tančí v absolutní synchronizaci. Extrémnější, silnější, vzrušující. Je to nepředstavitelně pohlcující zážitek.

VAŠI HUDBU TAM, KDE JI CHCETE MÍT.

Synchronizujte celou domácnost v symfonii nebo streamujte v každé místnosti něco jiného díky aplikaci Devialet. S funkcí Multiroom je nyní k dispozici ještě více způsobů přehrávání.

Poznámka: Pro zákazníky se systémem iOS nabízí Phantom možnost využívat také nastavení Multiroom prostřednictvím Airplay 2®.

Devialet

Inteligentní procesor.

Phantom obsahuje náš výkonný inteligentní procesor Devialet, který pomáhá zajistit lepší kvalitu zvuku. Zpracování signálu a výkon zesilovače Phantom (ADH®, SAM®, Magic Wire, třída A, D/A převodník) je zabudováno do SoC (systém na čipu), který byl navržen na míru pro optimální integraci. Výsledek? Vylepšený odvod tepla pro optimální výkon při jakékoli hlasitosti, lepší energetická účinnost a sotva měřitelné zkreslení, nasycení nebo šum.

Aplikace Devialet:
váš zvuk, váš způsob.

Takto nepřiměřený výkon vyžaduje určitou kontrolu. Nastavte si Phantom, dolaďte nastavení a mějte aktuální informace - to vše prostřednictvím aplikace Devialet. Aplikace, která je intuitivním společníkem, vám umožní přizpůsobit si zážitek z používání Phantomu: nastavit Phantom, upravit latenci pro A/V, aktivovat pohotovostní režim nebo přizpůsobit basy pro noční režim.
Odkaz: App Store  Odkaz: Google Play

Rozměry a hmotnosti

Rozměry

Šířka: 219 mm
Výška: 168 mm
Hloubka: 157 mm

Hmotnost

4.3 kg

Oficiální stránky výrobce: Devialet Phantom II 98dB Opéra de Paris
Recenze magazínu HiFi-Voice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 

O značce Devialet

Devialet je francouzská společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu high-end audio zařízení. Své renomé si získala inovativními technologiemi a nekompromisním designem. Jedním z klíčových prvků, kterým se Devialet vyznačuje, je jejich patentovaná technologie ADH (Analog Digital Hybrid), která kombinuje výhody analogové a digitální technologie pro dosažení výjimečné zvukové kvality. Tato technologie umožňuje reprodukci hudby s vysokým rozlišením a přesností, což posluchačům poskytuje nezapomenutelný audio zážitek.

Výrobky Devialet jsou také esteticky působivé a elegantní. Jejich produktová řada zahrnuje širokou škálu audio zařízení, od reproduktorů a soundbarů po audiofilní systémy a sluchátka. Společnost klade velký důraz na detaily a kvalitu zpracování, což se odráží nejen ve výkonu, ale i ve vizuálním dojmu. Devialet se tak řadí mezi lídry v oblasti high-end audio technologií a poskytuje uživatelům možnost zažít hudbu na úplně nové úrovni.

Devialet (Značka)
Zpět do obchodu